CarrefourSA'da kritik atama

CarrefourSA, Organize Perakende Mağazacılığında yürüttüğü ulusal ve uluslararası projelerle adından söz ettiren ödüllü direktör Ayşin Işıkgece’yi bünyesine kattı

CarrefourSA'da kritik atama
CarrefourSA'da kritik atama
GİRİŞ 13.12.2016 13:18 GÜNCELLEME 13.12.2016 13:18
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Metro Toptancı Market’te 21 yıldır Gıda Satınalma Kategori Grup Müdürü olarak görev yapan Ayşin Işıkgece, CarrefourSA Gıda Kategori Direktörü olarak atandı.

Ayşin Işıkgece, CarrefourSA bünyesinde İcra Kurulu’nda görev alacak ve CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin’e bağlı olarak çalışacak.

Ayşin Işıkgece, 1990 yılında Haccettepe Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu.  İstanbul Üniversitesi’nde 1992 yılında yüksek lisansını tamamlayan Işıkgece, 1991 yılında GİMA A.Ş’de Satınalma Uzmanı  olarak göreve başladı. Işıkgece, 1996 yılında Metro Cash & Carry’e Satınalma Asistanı olarak katıldı, sırasıyla Gıda Satınalma Müdür Yardımcısı, Gıda Satınalma Müdürü görevlerinin ardından 2001 yılında Gıda Kategori Müdürü oldu. Ayşin Işıkgece, 2006 yılından bu yana Metro Cash & Carry’de Taze Gıda Grup Müdürü olarak görev yapıyordu.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • hamdi baba 3 yıl önce Şikayet Et
    ne hayat ya.12 yillik bankacyim issiz kaldim.is bulamiyorum.ama diger taraftan kariyerinde tikir tikir yukselen ve zirve yapanlar.ye kurkum ye.
    Cevapla