Koç Holding'de yeni atama!

Koç Holding A.Ş İnsan Kaynakları Direktörü Yağız Eyüboğlu Aygaz Genel Müdürlüğüne, ondan boşalan göreve de Mert Şaban Bayram'ın atandığı duyuruldu.

Koç Holding'de yeni atama!
Eklenme: 06 Ekim 2009, 17:04 / Güncelleme: 06 Ekim 2009, 17:04
BÜYÜKLÜK
- A A +

Koç Holding'den Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan özel durum açıklamasında, ''Şirketimiz İnsan Kaynakları Direktörü Yağız Eyüboğlu'nun Aygaz A.Ş Genel Müdürlüğüne atanması dolayısı ile şirketimizde boşalan bu göreve Mert Şaban Bayram atanmıştır'' denildi.

Aygaz'dan KAP'a yapılan özel durum açıklamasında da, şirketin Genel Müdürü  Müjdat Altıntaş'ın görevinden istifa ettiği belirtilerek, buna bağlı olarak Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi'nin 18 Haziran 2008 tarih ve 7086 sayılı nüshasında ilan edilmiş (28) numaralı sirkülerde kendisine verilmiş olan imza yetkilerinin iptal edildiği, şirkette boşalan Genel Müdürlük görevine Yağız Eyüboğlu'nun atandığı ve kendisine 1. Derece (A) Grubu imza yetkisi verildiği kaydedildi.

Kaynak : AA

SOSYAL AĞLAR

BU HABERE HENÜZ YORUM YAPILMADI

Yorumlarınızı kendi özgün iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üslenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.
0 / 1000