Kredi yapılandırma gelecek mi? VakıfBank HalkBank 12 ay ödemesiz kredi başvurusu!

HalkBank, VakıfBank ve Ziraat Bankası daha önce görülmemiş faiz oranları ile 12 ay ödemesiz Konut, Taşıt, Sosyal Hayatı Destek ve Tatil Destek Kredi başvurularını almaya başladı. Daha öncesinde yüksek faiz oranları ile kredi çekenler ise Konut ve Taşıt kredilerinin 0,64 faiz oranı ile yeniden yapılandırma imkanı sağlanacak mı merak etmeye başladı. İşte Kamu bankaları tarafından sunulan kredi paketine dair detaylar

Kredi yapılandırma gelecek mi? VakıfBank HalkBank 12 ay ödemesiz kredi başvurusu!
Kredi yapılandırma gelecek mi? VakıfBank HalkBank 12 ay ödemesiz kredi başvurusu!
GİRİŞ 30.06.2020 09:36 GÜNCELLEME 30.06.2020 09:37
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Kamu bankaları 0,64 Faiz oranları ile 12 ay ödemesiz Konut, Taşıt, Sosyal Hayatı Destek ve Tatil Destek kredisi paketlerini açıkladı. Normalleş süreci kapsamında ekonomiye destek anlamında HalkBank, VakıfBank ve Ziraat halkbank, ziraat bankası, Vakıfbank, konut kredisi, taşıt kredisi, destek kredisi Bankası tarafından verilen Sosyal Hayatı Destek kredileri almak isteyen vatandaşlar ise bankaların resmi internet sitesi, müşteri hizmetleri ve mobil bankacılık kanalları ile kredilere başvuruda bulunabiliyor.

Daha öncesinde yüksek faiz oranları ile Konut ve Taşıt kredisi çekmiş vatandaşlar için Sosyal Hayatı Destek paketi kapsamında düşük faizli yeniden yapılandırma imkanı tanınacak mı? İşte merak edilen soruların cevapları...

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ YAPILANDIRMASI GELECEK Mİ?

Kamu bankaları tarafından açıklanan Konut, Taşıt, Sosyal Hayatı Destek ve Tatil Destek Kredi paketlerinin açıklanmasının ardından daha öncesinde kredi çekenler için yeniden yapılandırma fırsatı tanınacak mı? en çok merak edilen konular arasında yerini aldı. Lakin henüz düşük faizli kredi yapılandırmasına dair resmi bir açıklama yapılmadı.

HALKBANK VAKIFBANK ZİRAAT BANKASI NORMALLEŞME KREDİSİ

Halkbank düşük faizli Konut, Taşıt, Sosyal Hayatı Destek ve Tatil Destek Kredisi;

 

HalkBank Avantajlı Konut Kredisi Paketi Şartları;

HalkBank Avantajlı Konut Kredisi Paketi sıfır ve ikinci el konut olmak üzere farklı faiz oranları ile veriyor. Müşteri başına İstanbul, Ankara ve İzmir için 750 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlayan banka, diğer iller için 500 bin TL'ye kadar 12 ay ödemesiz kredi imkanı sunuyor. 

HalkBank sıfır konut alacaklara 12 ay ertelemeli 0,64 faiz oranları ile 180 ay Konut Kredisi veriyor. 

İkinci el ev alacaklara ise yine 12 ay ertelemeli 0,74 faiz oranları ile 180 ay taksitle kredi imkanı sunuyor.

HalkBank Avantajlı Taşıt Kredisi Paketi Şartları;

Bireysel/kurumsal müşterilerimize; yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan satın alacağı sıfır km ya da ikinci el binek araç veya ticari araçlar için 60 aya varan vade seçenekleriyle Taşıt Kredisi Destek Paketi sunulmuştur.

Kampanyaya 0 Km ve 2. El motosiklet alımları da dâhildir.

Tutar ve Ödeme Koşulları

Taşıt Kredisi Destek Kredi Paketi’nden;

Anlaşmalı yerli otomotiv üretimi yapan firmalardan satın alacağınız 0 km taşıt için, belirli marka ve modellerde aylık %0,49’dan başlayan faiz oranları ile 60 aya varan vade kadar 120.000 TL’ye kadar, 
Satın alacağınız 7 yaşına kadar olan 2.El Taşıt içinse, aylık  %0,82 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 60 aya varan vade seçenekleriyle 150.000 TL'ye kadar yararlanabilirsiniz.

HALKBANK NORMALLEŞME SÜRECİ KREDİ PAKETİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

VakıfBank düşük faizli Konut, Taşıt, Sosyal Hayatı Destek ve Tatil Destek Kredisi;

VakıfBank Avantajlı Konut Kredisi Paketi Şartları;

VakıfBank Avantajlı Konut Kredisi Paketi sıfır ve ikinci el konut olmak üzere farklı faiz oranları ile veriyor. Müşteri başına İstanbul, Ankara ve İzmir için 750 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlayan banka, diğer iller için 500 bin TL'ye kadar 12 ay ödemesiz kredi imkanı sunuyor. 

VakıfBank sıfır konut alacaklara 12 ay ertelemeli 0,64 faiz oranları ile 180 ay Konut Kredisi veriyor. 

İkinci el ev alacaklara ise yine 12 ay ertelemeli 0,74 faiz oranları ile 180 ay taksitle kredi imkanı sunuyor.

VakıfBank Avantajlı Taşıt Kredisi Paketi Şartları;

VakıfBank yerli üretim yapan anlaşmalı firmalarımızdan 0 KM binek araç veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize firmalar ile yapılan anlaşmalar bazında değişmek üzere aylık %0,49 - %0,69 faiz oranı ile Taşıt Kredisi imkanı sunuyor.

İkinci El Taşıt-Motosiklet Kredisi

İkinci el binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize aylık %0,82 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı VakıfBank’ta.

Kredinin Özellikleri:

- Azami 6 ay ödemesiz dönemli
- Toplam azami 60 ay vadeli
- 2. El Binek Otomobil ve Ticari Taşıt Kredilerinde azami limit 150.000 TL’dir.
- 7 yaşa kadar olan taşıtlar kredilendirilecek.

VAKIFBANK NORMALLEŞME SÜRECİ KREDİ PAKETİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ziraat Bankası düşük faizli Konut, Taşıt, Sosyal Hayatı Destek ve Tatil Destek Kredisi;

Ziraat Bankası Avantajlı Konut Kredisi Paketi Şartları;

Ziraat Bankası Avantajlı Konut Kredisi Paketi sıfır ve ikinci el konut olmak üzere farklı faiz oranları ile veriyor. Müşteri başına İstanbul, Ankara ve İzmir için 750 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlayan banka, diğer iller için 500 bin TL'ye kadar 12 ay ödemesiz kredi imkanı sunuyor. 

Ziraat Bankası sıfır konut alacaklara 12 ay ertelemeli 0,64 faiz oranları ile 180 ay Konut Kredisi veriyor. 

İkinci el ev alacaklara ise yine 12 ay ertelemeli 0,74 faiz oranları ile 180 ay taksitle kredi imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası Avantajlı Taşıt Kredisi Paketi Şartları;

Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km binek araç (motosiklet dahil)  veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize 1.El-Sıfır Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi,  İkinci el binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize 2.El Taşıt Destek Kredisi sunmaktayız.

1.El-Sıfır Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi

Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km binek araç (motosiklet dahil)  veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize firmalar ile yapılan anlaşmalar bazında değişmek üzere aylık %0,49 - %0,69 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunmaktayız.

50.000 TL tutarlı, 36 ay vade, aylık %0,69 faiz oranı, %0,50 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan taşıt kredisinin yıllık maliyet oranı % 10,7983'tür.

2.El Taşıt Destek Kredisi

İkinci el binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize %0,82 faiz oranı azami 6 ay ödemesiz toplam azami 60 ay vadeli ile 2. El Taşıt Destek Kredisi ürünü sunmaktayız.

2. El Binek Otomobil ve Ticari Taşıt Kredilerinde azami üst limit 150 Bin TL olacaktır.

Bu kapsamda, 7 yaşına kadar ikinci el otomobiller için kredi kullanılabilecektir.

50.000 TL tutarlı, 36 ay vade, aylık %0,82 faiz oranı, %0,50 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan taşıt kredisinin yıllık maliyet oranı % 12,8768'dir.

ZİRAAT BANKASI NORMALLEŞME SÜRECİ KREDİ PAKETİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR 3
 • Casım 4 yıl önce Şikayet Et
  04 .04 2020 tarihinde ziraat bankasına yapmış olduğum kredi başvurum hala değerlendirmede.
  Cevapla
 • Mehmet 4 yıl önce Şikayet Et
  Kredi Başvuru yollayin
  Cevapla
 • Hayrettin güner 4 yıl önce Şikayet Et
  Adı geçen bankaların 0.64 vade oranı ileönceki almış olduğu konut kredileri ni yapılan dırılması halkı büyük ölçüde rahatlatacaktır bu konuda alınacak kararları bekliyiruz
  Cevapla