KARDEMİR'in yeni başkanı seçildi

KARDEMİR'in yeni Yöneti̇m Kurulu Başkanı, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Öz oldu.

KARDEMİR'in yeni başkanı seçildi
KARDEMİR'in yeni başkanı seçildi
GİRİŞ 15.11.2017 17:06 GÜNCELLEME 15.11.2017 17:11
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Türkiye'nin ilk ağır sanayisi olma özelliğini taşıyan Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları'nın (KARDEMİR), Yöneti̇m Kurulu Başkanı, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Öz oldu.

KARDEMİR'den yapılan açıklamada, 1 Kasım 2017'de yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısının ardından, bugün yönetim kurulunda görev dağılımının yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, "Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Faruk Öz, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Atilla Tamer Alpteki̇n'in atanmasına ve kendilerine 1. derece imza yetkisi verilmesine, yönetim kurulu üyeleri Burak Yolbulan, Bülent Gedi̇kli̇, Hüseyin Çağrı Güleç, Kamil Güleç, Mehmet Erdoğan, Murat Yolbulan, Mustafa Yolbulan, Şamil Ayrım ve Talat Yılmaz'a da 1. derece imza yetkisi verilmesine karar verilmiştir." denildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Öz, kendisine duyulan güvene teşekkür etti.

YENİ BAŞKANDAN AÇIKLAMA

Genel Kurul sonrasında bugün yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında, üyeler tarafından başkanlığa seçildiğini aktaran Öz, şunları kaydetti:

"Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmemi sağlayan yönetim kurulu üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Yönetim kurulumuzun bundan sonraki hedefi; üretimde, satışta, yeni stratejik katma değerli ürün geliştirmede ve yeni pazarlar bulma gayretlerimizle Karabükümüz'ü ve ülkemizin bu çok önemli sanayi kuruluşu KARDEMİR'imizi daha da değerli hale getirmek olacaktır. Karabük, ülkemiz ve tüm paydaşlarımız için hayırlı olmasını diliyorum."

KAYNAK: AA
ETİKETLER
şirket haberleri
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Çekiç 2 yıl önce Şikayet Et
  Öz de duzeltemez bu kardemiri
  Cevapla
 • Çelik 2 yıl önce Şikayet Et
  Yeni başkandan vicdanlı bir zam...
  Cevapla
 • erva 2 yıl önce Şikayet Et
  o kadar çok haksızlık yapıldı ki. mühendis 3000 lira para alıyor gerisini siz düşünün. zam 3 4 yılda bir cüzi miktarda. bir kömür parasi yardımı vardı onu da kestiler güya aylara böldüler. zam o zaman nerede ?inşallah iyi olur bu yönetim de.
  Cevapla
 • ZARALI 2 yıl önce Şikayet Et
  hayırlı uğurlu olsun vatana millete yeni başkanımıza başarılar dilerim saygılarımla
  Cevapla