Vasiyeti gerçek oluyor!

Geçtiğimiz yıl 21 Ocak günü hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç'un bir vasiyeti daha yerine getiriliyor.

Vasiyeti gerçek oluyor!
Vasiyeti gerçek oluyor!
GİRİŞ 22.03.2017 13:49 GÜNCELLEME 22.03.2017 13:49
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Geçtiğimiz yıl 21 Ocak günü hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç`un bir vasiyeti daha yerine getiriliyor. Koç’un sağlığında aldığı arazi üzerine golf sahası yapılacak.

Türkiye’nin en eski golf kulübü olan, 117 yıllık geçmişe sahip İstanbul Golf Kulübü, 2012'de Maslak'taki sahasını kaybetmişti. Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt bugünkü yazısında “Kulübün başkanı Mustafa V. Koç da, eşi Caroline Hanım'ın üzerine bir şirket kurup golf sahası yapmak için Riva'da arazi toplamaya başlamıştı" diye yazdı. Golf sahası Mustafa Koç hayattayken açılamadı.

İNŞAATINA BUGÜNLERDE BAŞLANACAK

Yazının devamında şu bilgiye yer verildi: “Eşinin vefatından sonra golf kulübünün başkanlığına seçilen Caroline Hanım'ın harıl harıl Mustafa Bey'in bu hayalini de gerçekleştirmeye çalıştığını öğrendim. Dokuz delikli golf sahası için resmi başvuruları yapıp devlet izinlerini alan Caroline Hanım, bugünlerde inşaatı başlatacakmış. Mustafa V. Koç adını taşıyacak olan golf sahası, Mustafa Bey'in adını ölümsüzleştirecek.”

YAZDIR
YORUMLAR 6
 • efe 4 yıl önce Şikayet Et
  zengin e yardım
  Cevapla
 • Fehmi 4 yıl önce Şikayet Et
  Haydi hayirli ugurlu olsun vatana millete guzel bir hayirli vasiyet olmus fakir fukarada sebeplenir biraz.
  Cevapla
 • hasan57 4 yıl önce Şikayet Et
  golf oynayanlar mustafa bey teşekkür ederler artık
  Cevapla
 • Vatandaş 4 yıl önce Şikayet Et
  Koç'a uygun bir vasiyet, milyarderler gelip orda golf oynar hürriyet te haber yapar
  Cevapla
 • Vatandaş 4 yıl önce Şikayet Et
  Ben de aşevi kuracaklar sandım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle