Polisan'ın veliahtları kabus gecesi yaşadı

Londra'da eğitim gören ve ünlü boya markası Polisan'ın veliahtı olan ikiz kardeşlerin kabus gecesi yaşadı. Taksiden atlayarak kurtulsalarda hastanelik oldular.

Polisan'ın veliahtları kabus gecesi yaşadı
Polisan'ın veliahtları kabus gecesi yaşadı
GİRİŞ 22.06.2011 10:51 GÜNCELLEME 22.06.2011 10:51

Polisan'ın veliahtlarına İstanbul'da tatil dehşeti. İkiz erkek kardeşler takside iki kişinin gasp ve tacizine maruz kalıp taksiden atladı. Birinin kalçası kırıldı.

Londra'da eğitim gören ve ünlü boya markası Polisan'ın veliahtı olan ikiz kardeşlerin kabus gecesi...

İddiaya göre A.E.B ve M.C.B. tatil için geldikleri İstanbul'da, Ortaköy'de eğlendikten sonra Polat Tower'daki evlerine gitmek için daha önceden tanıdıkları E.D. ve Ş.K.'den taksi çağırmalarını istedi. Aynı yöne giden E.D. ve Ş.K. de T.Y'nin kullandığı taksiye 23 yaşındaki kardeşlerle bindiler.

Taksi Ihlamur Yolu'na geldiğinde ikiz kardeşler, zanlılar tarafından taciz edildi. İki erkek kardeş bağırarak inmek istedi. Taksinin durmaması üzerine ikizler hareket halindeki taksinin kapısını açarak yola atladı. Kardeşlerden birinin kalçası kırıldı. Zanlılar taksiyle kaçtı.

Hastaneye kaldırılan kardeşlerin şikayeti üzerine polis, plakası alınan taksiyi buldu. Şoför T.Y.'nin ifadesi doğrultusunda E.D. ile Ş.K. de yakalanarak gözaltına alındı. İkili ifadelerinde şöyle dedi: 'Aynı yöne gittiğimiz için aynı taksiye bindik. Yolda kadın bulmamızı istediler.

Kadın pazarlamadığımızı söyleyerek tartıştık. Arbededen korkup taksiden atladılar. Yaralandıklarını düşünmedik. Yola devam ettik.' Taksi şoförü de aynı ifadeyi verince E.D. ve Ş.K. yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

'TACİZ EDİP PARA İSTEDİLER ARABADAN ATLADIK'

A.E.B ve M.C.B. ise 'Tacizde bulunup kredi kartı ve paramızı gasp etmek istediler. Direnince birisi cinsel organını göstermek istedi. Korkarak hareket halindeki taksiden atladık' dediler. Olayla ilgili savcılık soruşturma başlattı.

KAYNAK: VATAN
YAZDIR