Cep telefonu zararlarını azaltan cosmic filtre

Cep Telefonlarının verdiği zararları %97 oranında azaltan ömür boyu garantili tek filtre Türkiye'de dağıtılmaya başladı.

Cep telefonu zararlarını azaltan cosmic filtre
Cep telefonu zararlarını azaltan cosmic filtre
GİRİŞ 16.11.2009 10:56 GÜNCELLEME 16.11.2009 10:56
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Cosmic Filtre markasıyla piyasaya sürülen Cep Telefonu Radyasonunu önleyen chip filtre yakında telefon aksesuarcılarında da satılmaya başlanacak. CosmiC Filtre Chip çok güçlü bir radyasyon absorbe edicidir.

İlave enerji gerektirmez ve servise götürmeksizin telefona kolayca takılır. Elektromanyetik yayını düzenler, S.A.R. değeri arttırıcı (kulak ısınmasına sebep olan ve vücuda zarar veren E.M.R.) radyasyonu; paratonerin elektriği, mıknatısın demir tozlarını çektiği gibi kendine çeker toplar ve nötrleştirir.

Uzmanlar Cep Telefonunun Zararlarını kısa vadeli ve uzun vadeli olarak iki aşamada belirtmektedirler.

Kısa vadede 24 saat içinde verdiği zararlar;Görüş alanında daralma, kalp rahatsızlıkları, kalp pilinin bozulma riski, hafıza zayıflaması, yoğun stres ve yorgunluk hissi,kalıcı işitme bozuklukları, konsantrasyon ve dikkat bozulması, hamilelerde embriyo gelişiminin zarar görmesi, kulak çınlaması ve kulaklarda ısınma, kadınlarda düşük riskinin artması, işitmede geçici aksaklıklar oluşması, kan hücrelerinin bozulması, baş ağrıları ve sersemleme, bağışıklık sisteminin bozulması ...

Uzun vadede verdiği zararlar ise, 6-10 yıl içerisinde

Yüksek tansiyon, beyin tümörü, genetik yapının bozulması, sperm sayısının azalması, beyaz kan hücresi (lenfoma) kanseri, cilt kanseri, kan beyin bariyerinin zedelenmesi, vs...

Anti manyetik özel bir metalden üretilen Cosmic Filtre, özellikle hiç bir filtrenin başaramadığı vücudumuza en çok zarar veren S.A.R. değerini düşürerek, hücre zarlarının ısınarak yapısının bozulmasını, işitme bozukluğu başlangıcı olan kulak çınlamasını, zihinsel dağınıklığı, tansiyon düşüklüğünü, hafıza zayıflamasını, düşünce dağınıklığını, baş ağrısını, baş dönmesini, uyku düzensizliğini, üreme bozukluklarını önlemektedir.

Cosmic Filtre nasıl çalışıyor? Elektrik sivri uçlardan girer çıkar. Bina tepesindeki ucu sivri paratonerler de yıldırımı çeker, insanlara zarar vermeden toprağa iletir.

CosmiC Filter Chip'in içinde bulunan özel yapılmış malzeme de aynı mantıkla paratonerin yıldırımı, mıknatısın demir tozlarını kendine çektiği gibi havadaki elektromanyetik radyasyonu düzenler, S.A.R. değerini düşürerek zararı %97 absorbe ve bloke ederek nötrleştirir. 

Burada dikkat edilmesi ve yanlış anlamaya mahal verilmemesi gereken konu; CosmiC Chip Filtre havadaki elektromanyetik yayını çekip %97 azaltmıyor.

Böyle olursa cep telefonuyla görüşme yapma imkanı kalmaz. Telefon, baz istasyonundan gelen elektromanyetik sinyalleri alarak kendi içinde değerlendirip ses olarak kulağımıza verdiği an ki; en tehlikeli ve radyasyonun en yüksek olduğu an, burada meydana gelen; kulağımızın ısınıp, beyin sıcaklığının 1 santigrat  derece artarak beyin hücrelerimizin tahrip olduğu ve normalden 18 kat fazla enerji harcayarak ortalama ömür 60 yıl kabul edilirse yaklaşık 2 aylık ömrümüzün eridiği an olan bu andaki yüksek S.A.R. değerini %97 absorbe ve bloke ederek nötrleştiriyor.

Özelikle çocuklara filtresiz cep telefonu kullandırmak onları esrara alıştırmak kadar tehlikeli. Cep telefonu radyasyon filtresi alırken S.A.R. değerini düşürüp düşürmediğine dikkat etmek gerekiyor.

S.A.R. değerini düşürmeyen fakat filtre diye satılan uzak doğu ürünlerine dikkat etmek gerekiyor. Cosmic Filtre S.A.R. değerini de düşüren ömür boyu kullanım garantili tek filtredir.

Ürünün bayilikleri verilmektedir. Türkiye’nin her bölgesinde satış noktası olmak isteyenler başvurabilirler. Ürünle ilgili detaylı bilgi ve bayilik için www.cosmicfiltre.com adresine bakabilirler.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 2
  • yunus malik 13 yıl önce Şikayet Et
    Saçma işler oluyor.... Madem böyle bir önlem var ve bu kadar basit, maliyeti düşük bir şey, cep telefon üreticileri niye takmıyor bunu...
    Cevapla
  • Mehmet Canavar 14 yıl önce Şikayet Et
    Ben kullanıyorum bile. Piyasada bulunan birkaç farklı ürünü de inceledim, SAR degerini düşürmediğini görünce vaz geçmiştim. cosmic filtreyi internetten buldum 1 aydır kullanıyorum ne baş ağrısı kaldı ne kulak uğultusu. Böyle bir ürün sundukları için ilgililere teşekkür ederim
    Cevapla