Dolar paraşütsüz düşecek diyen Necmettin Batırel'den yeni bomba altın tahmini!

ABD Merkez Bankası Fed'in faiz kararı öncesi uzmanlardan altın fiyatlarına için son dakika tahminleri gelmeye devam ediyor. Dolar paraşütsüz düşecek sözleri çok konuşulan ekonomist Necmettin Batırel, bu kez altın fiyatlarına ilgili çok konuşulacak bir tahmin bulundu.

Dolar paraşütsüz düşecek diyen Necmettin Batırel'den yeni bomba altın tahmini!
Dolar paraşütsüz düşecek diyen Necmettin Batırel'den yeni bomba altın tahmini!
GİRİŞ 20.01.2022 16:57 GÜNCELLEME 20.01.2022 16:58
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Ekonomiyle ilgili yorumları çok tartışılan  Necmettin Batırel, FED'in faizleri artıracağını belirterek, "ABD Merkez Bankası Başkanı Powell güven vermiyor. 26 Ocak’ta faizleri artıracak. Faizi artırmak en son çare olacak bir yoldur. Faiz yüksek olursa maliyetler artar. Çin Merkez Bankası faizleri düşürdü. Bizle alay ediyorlardı ne oldu? Hadi onlarla dalga geçin" dedi.

İslam Memiş'ten son dakika dolar ve altın açıklaması! Piyasalarda düşüş başladıİslam Memiş'ten son dakika dolar ve altın açıklaması! Piyasalarda düşüş başladı


Dolar altın

 

BATIREL'DEN ALTIN TAHMİNİ
Altına yatırım yapanların beklemede kalması gerektiğini söyleyen Batırel, "Amerika Tahvilleri elden çıkarılıyor. Elden çıkarıldığı için altın bundan olumsuz etkileniyor. Altının enflasyona karşı koruma özelliği var. Böyle bir savaş ortaya çıkarsa ons altın 2200-2400 dolara yükselebilir. Bunu unutmayalım. Altıncıların şu an beklemeleri lazım. Düşük fiyattan alım yapılabilir. İleriki süreçte altının gramı 1050 lirayı görüp aşabilir. O yüzden beklemelerini tavsiye ediyorum. Sabretsinler" dedi.
ABD Merkez Bankası Fed

YORUMLAR 2
  • Misafir 4 ay önce Şikayet Et
    İslam Memiş gibi balonlardan daha mantıklı konuşuyor hiç olmazsa
    Cevapla
  • cezmi 4 ay önce Şikayet Et
    elinizdeki altina sahip cikin hersey olabilir
    Cevapla