Milli İrade Platformu'ndan dolar kuru bildirisi

Milli İrade Platformu, son günlerde piyasalarda yaşanan dalgalanmayı fırsat bilerek yapılan kara propagandaya tepki göstererek, "Oyuncuları biliyoruz, oyunların farkındayız" açıklaması yaptı.

Milli İrade Platformu'ndan dolar kuru bildirisi
Milli İrade Platformu'ndan dolar kuru bildirisi
GİRİŞ 24.11.2021 07:38 GÜNCELLEME 24.11.2021 16:25
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

Milli İrade Platformu, son günlerde piyasalarda yaşanan dalgalanmayı fırsat bilerek kara propaganda yapanlara asla fırsat vermeyeceklerini belirterek, "Ellerini ovuşturarak Türkiye'nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini ve pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik yine sevindirmeyeceğiz" açıklamasını yaptı.

Milli İrade Platformu'nun sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Son günlerde finansal piyasalarda yaşanan spekülatif dalgalanmayı fırsat bilerek kara propaganda yapanlara, kamuoyuna karamsarlık yükleyerek bir kaos ortamı üretip bu yolla ülkemizi dize getirmeye çalışanlara, birliğimizi, dirliğimizi ve kardeşliğimizi açıkça hedef alanlara karşı dün olduğu gibi bugün de duruşumuz nettir.

Her türlü manipülasyona, kara propaganda girişimlerine, sosyal ve ekonomik oynanan çirkin oyunlara karşı;

Son ümit olarak sarıldıkları ekonomik manipülasyonla ülkemize yön vermeye, milletimize ve milli iradeye ayar vermeye kalkışanlara karşı, büyük, güçlü Türkiye yolunda var gücümüzle çalışmaktan ve üretmekten, dik duruşumuzdan asla vazgeçmeyeceğiz.

Doğru bildiğimiz yolda, ilkelerimiz ve değerlerimizin rehberliğinde; dün olduğu gibi bugün de, yarın da Cumhurbaşkanımızın yanındayız.

"Oyuncuları biliyoruz, oyunların farkındayız"

Her zaman olduğu gibi bugün de; ülkemiz üzerinde gizli emelleri olanlara, milletimizin iradesine ipotek koymaya çalışanlara, Türkiye'nin yükselişini durdurmayı hayal edenlere boyun eğmedik, eğmeyeceğiz.

Tüm benliğimizle mücadele edeceğiz, engelleri aşacağız, tuzakları bozacağız ve hedeflerimize ulaşacağız.

İçeriden ve dışarıdan gelen tüm tehditlere rağmen dimdik duran bir Türkiye için biriz ve asla birliğimizi bozmayacağız.

Bedelini ödemediğimiz zaferimiz üstesinden gelemediğimiz zorluk olmadı. Bugün de hem bedel ödemeye hem yeni zaferler kazanmaya tüm irademizle hazırız.

Ellerini ovuşturarak Türkiye'nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini ve pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik yine sevindirmeyeceğiz.
Asla vazgeçmeyeceğiz"

YORUMLAR 17
 • Trabzonlu. 1 yıl önce Şikayet Et
  devletimizin Hükümetimizin sonuna kadar yanındayız.
  Cevapla
 • isa okur 1 yıl önce Şikayet Et
  Eyvallah.Allah ayaklarına dolandırsın,undurmasın.
  Cevapla
 • h topcu 1 yıl önce Şikayet Et
  AMENNA ve SADAKNA.
  Cevapla
 • Mert 1 yıl önce Şikayet Et
  Oyuncuları biliyorsanız, bozun oyunu millet rahat etsin. Biz teselli değil, icraat görmek istiyoruz. Bİlmiyorsanız bahane aramayı bırakın.
  Cevapla
 • Fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Oyuncu oyunce 4 TL idi 10 yıldır oyuncu...kim bu oyuncu biz olmayalım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle