HalkBank 1,09 faiz oranı ile 30 bin TL'ye kadar İhtiyaç Kredisi! Kredi başvuru Ekranı!

HalkBank, Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi kapsamında düşük faizli İhtiyaç Kredisi sunan banka, müşterilerinin mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçları karşılamak adına İhtiyaç Kredisi veriyor. 30 bin TL'ye kadar sunulan kredi 1.09 faiz 36 ay vade ile geri ödenebilecek. İşte kredi başvuru şartları ve başvuru ekranı

HalkBank 1,09 faiz oranı ile 30 bin TL'ye kadar İhtiyaç Kredisi! Kredi başvuru Ekranı!
HalkBank 1,09 faiz oranı ile 30 bin TL'ye kadar İhtiyaç Kredisi! Kredi başvuru Ekranı!
GİRİŞ 06.11.2020 14:21 GÜNCELLEME 06.11.2020 14:22

HalkBank, 1,09 faiz oranları ile 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi paketi devam ediyor. Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi kapsamında banka müşterilerinin mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarının karşılanmasını hedefliyor. Peki HalkBank İhtiyaç Kredisi başvuru şartları neler? İşte kredi başvuru ekranı...

Ziraat Bankası 0,99 faiz oranı ile Konut kredisi veriyor! Kredi başvuru ekranı!

SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİ NEDİR?

HalkBank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi, küresel pademiden normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile birlikte; müşterilerimizin mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanmasının amacıyla aylık %1,09’dan başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle 30.000 TL'ye kadar sunulan kredi paketidir.

HALKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI 

HalkBank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi kapsamında anlaşmalı firma ve/veya bayilerden alınması durumunda müşterilerine 1,09 oranları ile anlaşmalı olmayan firma/bayi/mağazadan alınması durumunda ise yüzde 1,39 faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor.

 

ÖDEME KOŞULLARI NELER?

Dilerseniz anlaşmalı firma ve/veya bayilerinden alınan proforma fatura/kesin fatura ile 30.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,09 faiz oranıyla ya da Bankamız müşterisi olup anlaşmalı olmayan firma/bayi/mağazadan alınan proforma fatura/kesin fatura ile  %1,39 faiz oranı ile kredi ödemeleri eşit taksitlerle gerçekleştirilebiliyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

HalkBank Sosyal Hayatı Destek Kredisine HalkBank şubelerinden ve resmi internet sitesi üzerinden kolaylıkla başvuruda buluna bilirsiniz.

HALKBANK SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ