Bahçeli'den yerli oto yorumu: Deste başındakilerden almak isterim

Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 15. Dönem Eğitim faaliyetlerinin tamamlanması dolayısıyla düzenlenen sertifika törenine katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, program sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yerli otomobille ilgili soruya yanıt veren Bahçeli, "Deste başındakilerden birisini almak isterim" dedi.

Bahçeli'den yerli oto yorumu: Deste başındakilerden almak isterim
Bahçeli'den yerli oto yorumu: Deste başındakilerden almak isterim
GİRİŞ 18.01.2020 17:16 GÜNCELLEME 18.01.2020 17:20
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 15. Dönem Eğitim faaliyetlerinin tamamlanması dolayısıyla düzenlenecek sertifika törenine katıldı. Burada bir konuşma yapan Bahçeli, "Türk-İslam kudreti yalnız kılıçla başarıya ulaşmamış, kalemle kitapla gücüne güç katmıştır" ifadelerini kullandı. Konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli "2022 yılında faaliyete geçecek yerli araçtan deste başındakilerden birisini almak isterim" dedi.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
OTOMOBİL
YAZDIR
YORUMLAR 6
 • Faruk Alci 4 ay önce Şikayet Et
  Deste basindakilerden birisini demek ne demek. Aciklayabilirmisiniz. Behceli alir. Helsl olsun
  Cevapla
 • yolcu 4 ay önce Şikayet Et
  Deste nedir ? : Aynı türden 10 tane varlığın oluşturduğu topluluğa deste denir. yani sayın bahçeli deste başı derken , ilk üretinlen 10 araçtan birini almak isterim demiş .
  Cevapla
 • Kayı Boyu 4 ay önce Şikayet Et
  Ben Yerli oto Ceo sunun tek tek bütün liderleri istisnasız dolaşmasını isterim. Bu bir milli mesele ön yargıların kırılması şart. Ne kadar çok kitle tarafından kabul görürse satış rakamları da o kadar iyi olur. Ben Ak Partiliyim, fakat bunu partiler üstü düşünmek gerekir. Nihayetinde bu bir ticari olay. Ne kadar satış olursa o kadar tutunması kolay olur diye düşünüyorum.
  Cevapla
 • Alpaslan 4 ay önce Şikayet Et
  Seloya Araba yok cunku o yerli ve milli degil
  Cevapla
 • A.Şimşek 4 ay önce Şikayet Et
  Plakası da 9 olsun
  Cevapla
 • Şahan 4 ay önce Şikayet Et
  chp de araba yok oda milli yerli degil...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle