Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 255 personel alımı! KPSS'li KPSS'siz başvuru...

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 255 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Söz konusu ilanın başvuru şartları ve branş dağılımı nedir? İşte detaylar...

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 255 personel alımı! KPSS'li KPSS'siz başvuru...
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 255 personel alımı! KPSS'li KPSS'siz başvuru...
GİRİŞ 21.05.2018 11:26 GÜNCELLEME 21.05.2018 11:26

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu 255 sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde ve Turizm Fakültesi, Eğitim ve Uygulama Otelinde istihdam edilmek üzere, hemşire, sağlık teknikeri, fizyoterapist, eczacı, röntgen teknisyeni, diğer sağlık personeli ve büro personeli kadroları için  KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvuru şartları nelerdir?

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

- T.C. vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

- Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas,ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

- Askerlik Durumu itibariyle;

a) Askerlikle ilgisi bulunmamak,

b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak.

c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

- 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

- İlan tarihinden 1 yıl öncesine kadar Sözleşmeli Personel Pozisyonunda çalışmamış olmak.

- Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecektir.

- Önlisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanı değerlendirilecektir. Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı değerlendirilecektir.

- Eczacı kadrosuna başvuracak adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuruların kadro sayısından fazla olması halinde kurayla belirlenecektir.

HANGİ KADROLAR İÇİN ALIM YAPILACAK?

Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde ve Turizm Fakültesi, Eğitim ve Uygulama Otelinde istihdam edilmek üzere, hemşire, sağlık teknikeri, fizyoterapist, eczacı, röntgen teknisyeni, diğer sağlık personeli ve büro personeli kadroları için sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL VE NE ZAMAN YAPILACAK?

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 6 Mayıs 2018 tarihinde başladı ve ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 21 Mayıs 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapabileceklerdir. Adaylar başvurularını kılavuzda belgeler ve www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ile birlikte Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

İlanın Detaylarını İncelemek İçin Tıklayınız...