Şirketin sahibi açıkladı: Herkes bedava uçacak!

Dünyanın en büyük havayollarından olan Ryanair'ın sahibi Michael O'Leary, 5 sene içinde uçuşların bedava olabileceğini söyledi.

Şirketin sahibi açıkladı: Herkes bedava uçacak!
Şirketin sahibi açıkladı: Herkes bedava uçacak!
GİRİŞ 23.11.2016 16:18 GÜNCELLEME 23.11.2016 16:18
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Londra'da düzenlenen Havaalanı İşletmecileri Derneği'nin konferansına katılan Ryanair patronu Michael O'Leary müşterilerini sevindirecek bir açıklama yaptı. O'Leary ilerleyen 5-10 sene içinde uçuşları bedava yapabileceklerini söyledi. O'Leary, geliri havaalanındaki mağazalardan ve uçaklardaki satışlardan elde etmeyi düşündüğünü belirtti. O'Leary, "Bu düşünce birkaç senedir aklımda. Eğer uçuşları bedava yaparsak uçaklar dolu olacak. Dolu uçağın yolcuları, havaalanında restoranlar ve mağazalarda harcayacağı paralarla ciromuzu iki katına çıkaracaktır" dedi. Ryaniar, bu sene 119 milyon yolcu taşıdı.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Misafir 4 yıl önce Şikayet Et
    Ben Erasmus öğrencisiyken Ryanair ile epey uçmuştum. Yani 2010 senesinde 5-10 euroya avrupa içinde uçuyordum gayet. Bedava yapabilirler. :) Ama uçakta ya da havalimanında bir şeyler satın almak konusunda yorum yapamam. Ryanair'a binen kişi zaten fiyatları göz önüne alıp öyle biniyor. Ve ne zaman boş olmuş ki uçakları? :D
    Cevapla