Motorine zam geliyor

Motorinde 11 Kasım'dan geçerli 10-12 kuruş artış bekleniyor.

 • GİRİŞ10.11.2017 10:53
 • GÜNCELLEME13.11.2017 11:57
Motorine zam geliyor

11 Kasım 2017 tarihinden geçerli olmak üzere motorinde 10-12 kuruş fiyat artışı bekleniyor.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası(PÜİS) internet sitesinde yer alan duyuruda, "11 Kasım 2017 tarihinden geçerli olmak üzere motorinde 10-12 kuruş fiyat artışı beklenmektedir. Benzinde ise 10-11 Kasım 2017 tarihleri arasında fiyat artışı beklenmemektedir." denildi.

Etiketler

Yorumlar16

 • TÜRK 2 ay önce Şikayet Et
  Elektrikli araba,yük ve yolcu taşımacılığında trenler ayrıca elektrikli kamyon tır otobüs minübüs şart oldu.
  Cevapla
 • Önce Vatan 2 ay önce Şikayet Et
  YETERRrRRRrRRRRRRR.....
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • sarp 2 ay önce Şikayet Et
  Bu kadarıda ayıp be 10 tl yapında herkez rahatlasın aslında suç bizde kapat 10 gün kontağı sokaklarda araba olmasın benzin ellerinde kalsın bak nasıl düşüyor fiyatlar.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • izzet 2 ay önce Şikayet Et
  avrupayı örnek veren arkadaş hiç mi avrupaya gitmedin veya yakınlardan tanıdıkların vardır. maaşlarını tl ye çevirip sonra yorum yazsaydın daha iyi olacaktı.özellikle motorin zammı tüm sektörleri etkilediğin farkındamısın?antalyadan meyve sebze taksiyle taşınmıyor.bence bu konuda epdk tavan fiyatı çıkarsın bu firmalar iyice azıttı.hükümette bu konuya özellikle eğilmeli.tüm sektörlerde zam kaçınılmaz olacak bu şekilde.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Ali Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Ya avrupa veya başka ülkeler ile kıyaslama neye göre yapılıyor bilmiyorum. Zam alım gücünü zayıflatır ekonomide enflasyonun artışına sebep olur ve reel geliri azaltır. Hiç bir ülkenin alım gücü ücretleri ve fiyatları karşılaştırmadan ürünler koyaslanamaz. Sonuç olarak zam yersizdir tepki elbet çekecektir.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber