Eşinden Ferit Şahenk'i şoke eden sürpriz!

İşadamı Ferit Şahenk eşinin sürpriziyle karşılaştı. ABD'li olan eşi Diana Hanım, Türkiye yaşamayarak New York'a yerleşme kararı verdi.

Eşinden Ferit Şahenk'i şoke eden sürpriz!
Eşinden Ferit Şahenk'i şoke eden sürpriz!
GİRİŞ 13.06.2013 07:47 GÜNCELLEME 13.06.2013 07:47

Sabah'tan Bülent Cankurt yazısında olayı anlattı:

Son zamanlarda yeme içme sektöründen şirket alımlarıyla öne çıkan, Türkiye'nin en büyük holdinglerinden Doğuş Grubu'nun patronu Ferit Şahenk'in, ailesiyle birlikte Amerika'da olduğunu öğrendim.

Ferit Bey, yaklaşık 10 gün önce, annesi Deniz Hanım, eşi Diana Hanım ve kızı Defne ile birlikte New York'a gitmiş.

Şahenk çifti; bu yıl ortaokulu bitirecek olan kızları Defne'nin eğitimine Amerika'da devam etmesine karar vermiş ve onun için New York'ta okul bakıyorlarmış. İstanbul'a ne zaman dönecekleri de belli değilmiş!

AİLE İKİYE BÖLÜNECEK

Bu arada Şahenk Ailesi'nin çok önemli bir karar daha aldığını öğrendim. Ferit Bey'in Amerikalı olan eşi Diana Hanım; New York'a yerleşmeye karar vermiş. Kızının başında olmak isteyen Diana Hanım'a, Ferit Bey ve annesi Deniz Hanım da hak vermiş. Ferit Bey'in de bir ayağı sürekli New York'ta olacakmış.

Şahenk Ailesi'nin aldığı bu çok önemli kararda; son günlerde yaşanan Gezi Parkı eylemlerinin bir etkisi var mı, yoksa önceden alınmış bir karar mı bilmiyorum. Ancak kesin olan bir şey var ki; o da Şahenk Ailesi'nin yarısının İstanbul ile irtibatı keseceği...

YORUMLAR 1
  • sukru tufek 4 yıl önce Şikayet Et
    Osmanli'yi batiran yahudi ve sabetayistlerin torunlarinin serrinden bu ummeti koru!. bu yahudinin ozelini haber diye sunanlar utansin. Adam akp iktidariyla birlikte servetini 10 kat yukseltti ve en onemli gelir kaynagi musluman halktan topladigi faiz gelirleri. Buna bu imkani verenler, yevmul kiyame'de allah'a nasil hesap verecekler onu dusunsun.
    Cevapla