Bu bankaya borcu olanlar dikkat! Hepsini sattı

Garanti Bankası, 364 milyon 970 bin 915,17 TL tahsili gecikmiş alacağının 19 milyon 440 bin TL bedelle Sümer Varlık Yönetim AŞ'ye satılmasına karar verdi.

Bu bankaya borcu olanlar dikkat! Hepsini sattı
Bu bankaya borcu olanlar dikkat! Hepsini sattı
GİRİŞ 29.04.2019 14:31 GÜNCELLEME 29.04.2019 14:33
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Garanti Bankası'nın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamasında, "Bankamızın takipteki krediler portföyünde yer alan ve 24-26 Mart 2019 itibarıyla toplam anapara bakiyesi 364 milyon 970 bin 915,17 TL olan; kredi kartı, bireysel destek kredisi, kredili mevduat, ticari kredi alacağı, çek hesabı, sigorta alacağı ve masraf hesabı türündeki tahsili gecikmiş alacakları, toplam 19 milyon 440 bin TL'ye Sümer Varlık Yönetim AŞ'ye satılmıştır." denildi.

 

 

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 7
 • Yorumcu 9 ay önce Şikayet Et
  Bir bankacı olarak banka kuralları sizin söylediğiniz gibi basit değil varlık firmaları kuruluş amaçları ile bankanın kuruluş amacı farklı karşılık ayrıma diye bir işlem var bankada ve bu dosyaları satmasının sebebi en basit yöntemi ile ilk söylediği rakam kadar karşılık ayırıyor ve bu parayı kullanamıyor kullanmak için dosyaları genelde borcun %2 % 3 atası satıyor ve o parayı blokajdan kurtarıyor tekrar aktif olarak piyasa sunuyor sonra
  Cevapla
 • Yıldırım 9 ay önce Şikayet Et
  Bizim dediğimiz gibi zaten olmuyor bankaların menfaatleri doğrultusunda oluyor .
  Cevapla
 • greenpeace 9 ay önce Şikayet Et
  Sevsinler beni bu 364 milyon alamazsın 300 milyonu faizdir. Bankanın ne zararı olacak aldı 19 milyon lirayı attı cebe şimdi alan varlık fonu uğraşsın dur bakalım ne kadarını toplayacak! işi zor.
  Cevapla
 • ahmet 9 ay önce Şikayet Et
  arada kalan buyuk mebla buhar mi oldu bu nebicim is.
  Cevapla
 • bursa 9 ay önce Şikayet Et
  Ana parasını satmıştır. Aradaki fark faizdir.
  Cevapla
 • Yıldırım 9 ay önce Şikayet Et
  Toplum bankalara savunmasız yem olarak bırakılmış vaziyette . Bu işlere el atmadan ekonomi düzelecek diyen varsa beri gelsin . Tek bankadan hesap açma kart limiti maaşının %70 ini geçmeyecek şekilde olmalı . Geçmişte kilere acilen bir çözüm bulunmalı .
  Cevapla
 • Ateş 9 ay önce Şikayet Et
  Yirmibeşte birine varlık şirketine satacağına,vatandaşa %50 indirim yapsaya..yok vatandaş olunca bindir faiz üzerine faiz..tefeci düzeni
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle