Tüm Yorumlar

Yorumlar48

 • Kenan arıkan 2 ay önce Şikayet Et
  Petrolu çıkarana kadar başka ulkeler petrol kullanmayı bırakıcam başka enerjiler ugretecek
  Cevapla
 • Atıf 2 ay önce Şikayet Et
  O yüzdenmi yükseliyor fiyatlar keşke bulmasaydınızda düşük olsaydı
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Ramazan 2 ay önce Şikayet Et
  Bizim karada fazla petrol yok. Hem çok derinde hem de mini rezervler var. Tek şansımız denizde. İngilizler Musul'u bize vermeyerek dünyanın en büyük kötülüğü yapmışlar. Yıllık 40 milyar dolar petrol ithal ediyoruz. Hesabı siz yapın. Trilyonlarca dolar kaybımız var.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Bakar 2 ay önce Şikayet Et
  Hayırlı olsun
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • kamil 2 ay önce Şikayet Et
  ne olur petrol veya gaz bulmayin dolar cikiyor,
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Halil Halid 2 ay önce Şikayet Et
  Bu tür haberler bazı kesimler de ters yepiyor mademki bulundu böyle kaynak vatandaşa neden yansıtılmıştır veya bu pahalılık frenlenemiyor algısı bilinçli oluşturuluyor. Dikkat ederseniz hükümet ne yaparsa yapsın hep bardağın boş tarafını gösteriyor malum medya eğer bu hükümet patates soğan gibi giderse daha bugünleri bile mumla ararız. Tamam global bir pahalılık var devlet şu anda petrol krizi yok, lojistik hizmetleri için şoför v.b eleman sorunu yok, market ve avmler dolu ancak bir en büyük eksiklik temel ihtiyaçların aşırı pahalı olması sabır ve şükür edelim her halimize bugünlerin gündemindeki olayları dikkatle takip edelim Sağlıcakla kalın.
  Cevapla Toplam 24 beğeni
 • MEHMET 2 ay önce Şikayet Et
  bulunması başka şey tüketime hazır hale gelmesi başka şey 1 YILDAN EVVEL TÜKETİME HAZIR HALE GETİRİLEMEZ
  Cevapla
 • alp 2 ay önce Şikayet Et
  maazallah asıl 2023 de zillet alırsa mumla arama işini memleket için yaparsın. ilk yapacakları iş öğrenci yurdu felan değil. ortalığı suriyeye çevirmek.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ahmed 2 ay önce Şikayet Et
  Hayırlı uğurlu olsun
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • rdd 2 ay önce Şikayet Et
  İnşallah hayırlı sonuçlar açıklanır hem devletimiz hemde vatandaşlar için. Bugün olmaz belki ama ilerleyen günlerde, yıllarda ülkemiz için olumlu yönde etkiler bulunan gaz ve petrol.
  Cevapla Toplam 19 beğeni
 • Samses 2 ay önce Şikayet Et
  bu bir süreç, hemen bu gün çıktı da petrol ucuzladı diyerek beklersek yanılırız, yok bize hemen yansımazsa ne edelim o zaman dersek de bir yüzyıl daha geçerse yine aynı şeyleri konuşur torunlarımız, evet çok gerideyiz, ama bıkmadan usanmadan yola devam,
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • Sahin 2 ay önce Şikayet Et
  Hemen bulup da çıkaramıyoruz kaliteli olmalı bizde hemen çıkartacak teknoloji yok
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mucahid 2 ay önce Şikayet Et
  Vatandaşa yansıması çıkmasına bağlı oda en az 1 veya 2 yıl Batı bastırıyor terörle, ekonomik baskıyla, siyasi baskıyla her yerden hedef 2023 seçimleri RTE seçilirse batının refahının sonu demek batının parçalanmasının hızlanması demek Batı RTE uzun zamandır gitmesi için yoğun çaba harcıyor inşallah başaramayacaklar. Bizdeki muhalefet sanki adeta batının kılıcı gibi davranıyor, içimizdeki nefisten farkları yok kötülüğümüzü istiyor, Heykelciler.
  Cevapla Toplam 22 beğeni
 • Istanbullu 2 ay önce Şikayet Et
  Arkadaslar Lütfen bi arastirin Dünyadaki Ülkelerin Benzin Fiyatlarini ve Gelirlerini ama 1 inci sirada Ülkelerle degil Türkiye seviyesinde olan Devletlerle.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • hacı emmi 2 ay önce Şikayet Et
  bizim insanımız neden bunu anlamıyor bilemiyorum. Devlet zengin olmazsa millet refah düzeyine erişemez. önce devlet varlığı artmalıdır. çıkacak yasalar başında bulunanları arpalık alan başkanı yapmaması için sivil işletmelere verilmelidir. yoksa arpalik olur çıkar ve de ilerlemez. amerikada ve de avrupada tüm işler ozel sivildedir. devletimiz maliyeye, savunmaya,egitime,yeraltı, yerüstü kaynaklara, enerji alanlarına yani 4-5 bakanlık emri altinda olur.AB(D) bu şekilde çalışıyor. denetlemesi devlette.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Sagmal 2 ay önce Şikayet Et
  Gidimde arabanin deposunu fulleyim mesaji aldim!
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • alper 2 ay önce Şikayet Et
  vatandaşa yansırsa sevinicez .. yansımaz ise haberin bize faydası yok
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Cemall 2 ay önce Şikayet Et
  Bazı yorumcular tüm dünyada olup biten akaryakıt sıkıntısını görmezden gelerek sadece Türkiye de sıkıntı algısı varmış gibi olgu oluşturma çalışıyorlar.Petrol bulunur, doğalgaz keşfedilir bir türlü memnun olmazlar. Ben bu türlü yorum yapanların iyi niyetli olduklarından şüphe duyuyorum.
  Cevapla Toplam 24 beğeni