Tüm Yorumlar

Yorumlar14

 • Ferdi K. 3 ay önce Şikayet Et
  Kapatın gitsin! kim, neyi satmak istiyorsa, kendi ilanını kendisi versin. aracılar siteler üzerinden vermesin.
  Cevapla
 • Doğrucu davut 3 ay önce Şikayet Et
  Araç fiyatlarını devlet belirlesin kimse o fiyatının altına ve üstüne satamasın abi bu ne yav brodveye kırkbinistiyor adam
  Cevapla
 • Selami Uçar 3 ay önce Şikayet Et
  Bence, sikintisiz ideal bir arabanin tavan fiyatı yazılıp bunun üstünün yazılması engellenmeli. Sonradan bakiyoruz ikinci el sifirdan daha pahali.
  Cevapla
 • bekir 3 ay önce Şikayet Et
  2.el birşey alıyorsun bozuk çıkıyor iade ediyorsun komisyonu geri ödemiyor 700 lira zararım var
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • halil 3 ay önce Şikayet Et
  Sahibinden com, arabam com ve bunun gibi siteler ile gitti gidiyor, n11, trendyol, cimri, akakçe gibi sitelerde verilen fiyatları karşılaştırın. Ülke ekonomisini ne hale getiriyorlar. Aynı firma aynı mala bu sitelerde farklı fiyat çekiyor. Birde bu indirimler ve 99 ile biten fiyatlara son verilmelidir.
  Cevapla
 • Er ol 3 ay önce Şikayet Et
  Geçmişte bana bu şirket anket yaparak şirketimizi nasıl buluyorsunuz gibi bir soru sormuştu . ben de yalanın bol ve iyi söylenen yer olduğunu ifade etmiştim .
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • mesut 3 ay önce Şikayet Et
  Maliye,ve,polis neden ilanları incelemiyor..Örneğin perte çıkarmak için sigorta şişirilmiştir yazıyor kimsede müdahele etmiyor. Birde fiyatı belirleyen bu site oluyor.Bu çok ciddi bir durum..Adam bakıyor 2 parça boyalı 1 parça değişen araç 150binse benim araç 190 eder diyor yazıyor.Hoop piyasa uçuyor..
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Kılıçarslan 3 ay önce Şikayet Et
  Çok ama çok geç kalındı, anlaştığı emlakçılar ve galericiler ile bu ülkede emlak ve araç alım satımında büyük manipülasyonlara imza attılar. Aslında 2019 yılında pandemiye girildiği aylarda en büyük hareketi gerçekleştirdiler. Fakat bu yetmedi 10 aydır sürekli her ay bu ülkenin emlak ve araç alım satımında hileli artışlar gerçekleştirildi. Buna kim hizmet ettiyse derhal cezalandırılmalıdır. K.K gitsin merkez bankasına bk atacağına, kendilerininde bağlantılı olduğu bu sitelere ayar çeksin. Bunlar siyasetle, muhaliflerle beraber çalıştılar. Siyasi ayağı kesinlikle CHP'dir.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Doğrucu davut 3 ay önce Şikayet Et
  Hele şükür Allah devletimizden razı olsun hele şükür ama devlette bunlara soruşturma izni açmakla yükümlü kimse sitemde bulunmak istiyorum abi bugüne neden bıraktınız galericiler araba alım satmı yapan kim varsa herkes bu siteden şikayetçi ,
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Adil Poyraz 3 ay önce Şikayet Et
  ismi dahi sahtekar.. ilanlarin çoğu sahibinden degil, emlakcidan ve galericiden.. bireysel ilan verme fiyatları fahiş düzeyde pahali, magaza açmak ha keza. bu firma geçmişte ders almadı, yine akillanmamis, kapatin gitsin bence. biraz milli degerleri olsa pandemi/kriz zamaninda paydaşlarına destek olurdu.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • HAYDAR 3 ay önce Şikayet Et
  çok geç kalınmış bir durum,umarız tamamen kapatırlar.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Faruk 3 ay önce Şikayet Et
  Gûzel, bu sirket insanlari aldatiyor, sahte resim ilan paylasiyorveya adres yablis oluyor ankaradan mesela daireya bakiyorum mamak olsun diye yaziyorum cevre kôylerden ilan cikiyor, sacmalik iste burada.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • böyle 3 ay önce Şikayet Et
  dogruysa bir ay kapatın herkese ders olsun.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • DROĞBA 3 ay önce Şikayet Et
  bir ay sonra yine aynı olacak ,vursunlar mühürü
  Cevapla Toplam 3 beğeni