Tüm Yorumlar

Yorumlar48

 • Arif 3 ay önce Şikayet Et
  Su uyur düşman uyumaz
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  İngilizler kurnazdır, geleceğin büyük devleti ile şimdiden ticaret yolu ile ilşkileri sağlamlaştırma derdinde. AB'den çıkması ile kendine müttefik arayışı ile en mantıklı üşke Türkiye çıkıyor. ABD ve İsrail başka bşr konumda onlar için, bu yüzden bu iki ülke ile kıyaslanma açısından yanlış olur. Yani kardeş değil kuzen arıyor.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Karadenizli 3 ay önce Şikayet Et
  İngiliz her bir siha veya iha için 1 milyar dolar verse satmayalım Bizim 2000 yıllık düşmanımız değiller mi bunlar Sakın ha bir hata yapmayalım
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Şeyhmus 3 ay önce Şikayet Et
  Bunlar Allah için almazlar eksik yönlerni bulmaya zayıf yönünü düşmalarla iş birligi yaparak yok etmeye çalışırlar
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • memo 76 3 ay önce Şikayet Et
  Bütün dünya daki ülkeler elindekinin bir üstünü üretmeden elindekini satmaz inşallah türkiyede bunu yapmıştır
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Türk 3 ay önce Şikayet Et
  Hay maşallah. Yapandan yaptırandan Allah razı olsun. Biraz sabredebilsek Türkiye miz sihalar gibi uçuşa geçecek.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Huseyinl 3 ay önce Şikayet Et
  Katil abd eğer bir gün bizden askeri techizat isterse anladıkları dilden cevap vereceğimiz günü iple çekiyorum.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Öyle 3 ay önce Şikayet Et
  Ingilizlere siha satmakta ben bir sakınca görmüyorum biz s400 aldık. S400 üretmeye mi başladık? Ingiltere verilen sihalari kopyalasa bile bizimkiler yerinde saymayacak yenisi daha iyisi üretilecek.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Turgut Reis 3 ay önce Şikayet Et
  Bizimkiler üreterek satmayi düşünüyor , maddi kazanci düsünüyorlar. Halbuki bu sihalar bizim elimizde cok büyük bir koz. Hangi batılı veya güclü ülke yeni gelistirmis elinde olan silahları satar. Satmaz abi sana karşı kullanır. İngiltere gibi Türkiye düşmanı olanları guclendirmeyelim.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Misak-ı Milli 3 ay önce Şikayet Et
  Birbirine benzemezler kaos ittifakının seçmen kitlesi yüzünden projeler tehlikede, Ceh-pe şimdiden Mavi Vatan terimine bile saldırmaya başladı, kaos ittifakı eğer 2023'de iktidar olursa bütün kritik ve stratejik savunma sanayi ve ekonomi projelerini tasmalarını tutan batılı efendilerinin emriyle yok edecekler, iptal edecekler. Ellerindeki sosyal medya ve fondaşmedya gücü ilede halkımızı yaptıkları hainliklerin doğru olduğuna inandıracaklar.. Maalesef şuan ellerindeki 7 milyonluk beyni masonlar tarafından yıkanmış Z kuşağı 2023 seçimlerinde bunlara oy verecek. Sabır Meşhur'un "10 Aralık Hareketi" adlı videosunu izleyin izlettirin..
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Emekli 3 ay önce Şikayet Et
  Allah.ın izniyle kimse bizim sihaları koplayıp yapamaz.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Arif 3 ay önce Şikayet Et
  Tabiki,bunlar oyuncak yada maket araçlar değil,içerisinde akıllı bilgisayarların bulunduğu milyonlarca kod barındıran sistemler.Kimse bunları çözmekle uğraşmaz ayrıca kod ve şifreleri sizde olan sistemin bilgilerine ulaşamazlar EvelAllah.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Doğrucu Davud 3 ay önce Şikayet Et
  Bu alçak ingilizlerin fransız vs. haçlı yahudi gavurlarının bizi yok etmek istediği Çanakkale savaşındaki babamın amcasının akıbetini daha öğrenemedim, Osmanlını parasını ödediği gemileri teslim etmediler, aynı şekilde abd uçaklarımızı almanya denizaltılarımı vermiyor, ne zaman akıllanacağız ?
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Vatansever 3 ay önce Şikayet Et
  Bir ülke dostunu düşmanını iyi seçmelidir, ingiltere yetiştirdiği oryantalistler ajanlar eliyle İslam dinini hedef alan sahte mezheb, mezhebsizlik fetö'nün de kullandığı peygambersiz İslam gibi sapkınlıkları, satın aldığı adamlarıyla Müslümanları asırlardır ve halen zehirlemektedir, bir ülke baş düşmanına silah satamaz, çünkü bu intihar olur !..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Hasanbb 3 ay önce Şikayet Et
  Türk sihalarına ingiliz bayrağı taktırmak büyük başarı olur.Bence bu yapılırsa AB ve Nato ülkeleride bu sihaları isteyebilir. Rusya nın temel endişesi Türk sihaları tarafından çevrelenmek olacak. İşte bu bizi Rusya ile karşı karşıya getirecek en önemli nedenlerden birisi olacak. Bu gerilim halen Ermenistan, Suriye ve Ukrayna da zirvede. Ruslara asla güvenilmez. Suriye ye çok ama çok dikkat etmek lazım. Ruslar bir şekilde bir yerde tepki koyacaklar. Rus bombardımanıyla üst üste 2 defa bombalanan askerlerimizi unutmayın. Siha satışları sadece askeri malzeme satışı değildir. Afrika daki iran etkisine verilen bir cevaptır aynı zamanda.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • kasımpaşa lı 3 ay önce Şikayet Et
  Geçmişi kurcalayanlara şunu söylemek isterim Hiçbirşey eskisi gibi deyil ve olmayacak da bu böyle biline. Önümüze bakalım , arkaya bakarsak düşeriz.
  Cevapla Toplam 1 beğeni