Tüm Yorumlar

Yorumlar14

 • Ömer Lütfi Ersoy 3 ay önce Şikayet Et
  Almanlara güven olmaz Türkiye nin en büyük düşmanıdır
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Ömer Ersoy 3 ay önce Şikayet Et
  Almanlara sakın inmayin Türkiye nin en büyük düşmanıdır
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Hüseyin 3 ay önce Şikayet Et
  Yalan konuşuyorlar madem Türkiye tedarik noktasında merkez ve güvenilir gebzedeki paslanmaz çelik üretim fabrikasını niçin kapattılar
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Mehmed 3 ay önce Şikayet Et
  Tarımla falan olmaz bu iş. Tarım ürünleri ihracatı yüzünden, iç piyasada fiyatlar yükseliyor, bu da enflasyonu körüklüyor ve ekonomide dengesizlik yaratıyor. Bırakın tarım ürünleri ihracatını vatandaş ucuz ucuz bol bol yesin, çocuklar iyi beslensin gelişsin. Zaten yapılan ihracat toplam ihracatın %10’unu oluşturuyor sadece, satmayalım onlar düşünsün. Teknoloji ve sanayi ürünleri satalım yeter.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • ismail 3 ay önce Şikayet Et
  Alman gavuru Türkiye pandemide üretim sektörünü iyi yönetti diyor.Büyüme rakamları da bunu zaten destekliyor ancak vatan hainleri Türkiyeyi kötülüyor batmasından meded umuyor.
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • sems 3 ay önce Şikayet Et
  Manisa da şirket kurup arsa baktınız. Sonra başka yere gittiniz.. Menfaatiniz nerede siz oradasınız.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Trm 3 ay önce Şikayet Et
  İstikrar ve güven olmasa kriz olsa bu adamlar ülkemiz için böyle yorumlar yapmazlardı. Ama meclist. ki hainleri öküz altında kasıtlı buzağı arama peşinde. Chp nin içi ele geçirildi. Mhp ye aynı şey uygul. engellendi.Chp nin transfer desteğiyle Mhp yide böld. Hdp zaten TR yi bölmede katalizör olarak kullnyrlr. Diğer ufak partiler işin sadece kamuflajı. oyunu oynatanlar ucu Abd CAI yüzyıllık planına kadar uzuyor. Maşalar vasıtasıyla Türkiyede siyaseti dizayn etme planını işletil. Darbelerle yapmadklrnı yapmak istiyorlar. Ne yazıkki ele geçrlm. CHP ye oy veren aklsz. var. azından gidin Chp gerçek ideol. taşıyan İnceye verin. K.K. bunları hipnoz etmiş. nereye sürsen gitmeyiz demiyorlar.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • öneri 3 ay önce Şikayet Et
  Gemi ile taşımacılık sektörünü geliştirmemiz lazım. yerli armatürler çıkması lazım. Bilal Erdoğan ve Sümeyye Erdoğan vakıflardan ziyade gemi taşımacılığı işinde ilerlese Erdoğan ve ak parti için daha iyi olur. Kendileri yapamıyorsa işi bilen bir ortak bulsunlar. Kendi işlerini bir an önce kursunlar Özalın çocuklarının düştüğü sıkıntıya düşmesinler. Erdoğan en fazla 1dönem daha ülkeyi yönetecek anlaşılan. Vakıflarda görev almaları ak partiye zarar veriyor. Oy verecek aklı başında başka bir siyasi yok. Bu yüzden milletin Erdoğanla arasına o vakıflara atılan iftiralar girmese iyi olur.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Fehmi 3 ay önce Şikayet Et
  Demek ki CHP nın kötüleme şikayetlerine önem vermiyorlar.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Daha ne kadar 3 ay önce Şikayet Et
  Almanlar üretip ihracat yapar. Türkler tüketip ithalat yapar. Adam doru diyor üretip üretip türkiyeye satacaklar böylece iki ülkede memnun olur alan memnun satan memnun kime ne diyor bu chppkk malesef memlekette tüketim toplumunu getirdi
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  bosch oto kaliteli alman şirketi
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Türk Alınteri 3 ay önce Şikayet Et
  Almanyada adam kalmamıştı çalışacak ABDlileri rusların bombardımanlarla yıktığı ülkeyi yeniden inşa edecek. Türklerden yardım istediler. Türk alınteri ve emeği ile avrupanın en tepesindeler. Ama Türkiye hala daha buralarda. Hala sadece işçi. Ne biçim ortaklık bu?
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mizah 3 ay önce Şikayet Et
  Tarım topraklarını ranta , ucuz işletmelere , keyfi yazlıklara heba ediyoruz , yok ediyoruz. Selimpaşa Celaliye Silivri nerede ise tarla kalmamış.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Bandırmalı 3 ay önce Şikayet Et
  Bak sen adama yaaa. Türkiye Pandemide üretim ve sanayi sektörünü çok iyi yönetti diyor. İstanbul hava limanını övüyor. Bizim nefes borumuz diyor.... vs. vs. Bu adam ya hiç kemal' i dinlememiş, ya da kaale almıyor. Yarın bunun için de, " iktidara gelirsek bu Alman'ın nefes borusunu keseceğiz " diye beyanat verirse hiç şaşırmam....
  Cevapla Toplam 7 beğeni