Tüm Yorumlar

Yorumlar35

 • Ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  inşallah EYT mağdurların sorunu da çözülür.
  Cevapla
 • deniz 3 ay önce Şikayet Et
  Almanya dolarmı kullanıyor
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Ali 3 ay önce Şikayet Et
  MB 121 milyar dolar varsa dolara neden müdahale gelmiyor.23 seçimleri bu dolar bu enflasyonla zor
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Gercek Yorum 3 ay önce Şikayet Et
  o para brut Ali kardes normal net ekside reserv oyle boyle degil hemde kasim aralik odemeler geliyor
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Tym 3 ay önce Şikayet Et
  Zaten oyunda burda kuruluyor . Aldanma kardeşim aldanma yaaa. Kur baskısı planlı bir saldırının parçası.... Kimki kur yuksek ekonomi kötü deyip kalesini terkeder sabırsızlık gösterirde 2023 seçimlerinde ihanet ederse bilsinki ihaneti kendisine etmiştir. Devletine milletine etmiştir. Tc vatandaşıyım demesin şimdiden. Oyun iktidarı devirmek üzerine kurulu. Baş aktör Abd... Maşa fetö başaramayınca taktik değiştirdiler. Muhalefeti destekleyip devleti köstekleyip seçmeni kandırarak 2023 teki seçimde iktidarı devirmek... uyanın artık uyanın geç kalmayın tez uyanın.
  Cevapla Toplam 23 beğeni
 • Coşkun 3 ay önce Şikayet Et
  Yurt dışına balık satılmasın. Yeni nesil ucuz balık yesin.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • ALLAHIN KULU 3 ay önce Şikayet Et
  DEVLET YETKİLİLERİ MUTLAKA OKUYUN dünya kuraklığa hızla gidiyor şehirlerin içme sularında sıkıntı olmaya başladı ve bu sandığınızdan daha hızlı büyüyerek devam edecek TEDBİR ALMAYA BAŞLADINIZMI daha derinlere girip yeni kaynaklar ve çareler bulmaya başladınız.mı ikinci sorunda gıda sorunudur ekili alanları betonlaştırdık ekilecek yerleri bitirmeye başladık bu konuda TEDBİR ALDINIZMI HZ.YUSUFUN DÖNEMİNDEKİ KITLIk MİSALİ dünyadaki su kuraklığı kesinlikle gıdalara.da yansıyacaktır SN.TARIM BAKANIM şimdi ani büyük bir gıda kıtlığı olsa TEDBİRİNİZİ ALDINIZMI bu kadar insanın vebali sizin boynunuzda insanlara yıllarca yetecek buğday ve tahıl stoğu YAPTINIZMI
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • Mustafa 3 ay önce Şikayet Et
  Her şey çok güzel olacak
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • halk 3 ay önce Şikayet Et
  Ibb nin ilk icraati temel atmama toreni ile yaturumlar durduruldu. 20 milyar dolar krediyi iki yilda cekti ve butun yatirimlar askuya alindi. Iski ve ispark iflas bayragini acti acacak. Acil onlem plani gerekiyor. Ve muhtemelen binlerce tanker alinip tasima suyla icme suyu temini yapilacak. Daha durun bakalim siz.
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • Ttu 3 ay önce Şikayet Et
  Demekki ithalat artacak
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • ali 3 ay önce Şikayet Et
  Barajlara yüzen GES yapın, her baraja 100 megawatt güneş enerjisi yapın, buharlaşmayı önlersiniz hemde, üretilecek gücü hes enerji iletim hattına verirsiniz, hala anlamıyormusunuz, kardeşlerim kuraklık geliyor, elektrikli araçlar geliyor
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • ali 3 ay önce Şikayet Et
  Devlet yetkililerine arz ederim, şu anda bizim yapacağımız acil işler, marmara denizine dev denizden içilebilir su arıtma tesisi kuraklık için, 2500 km menzilli balistik füze, 20.000 Megawatlık güneş enerji tesisi , barajlar kurursa enerji yok,almanyada güneş yok, 60.000 megawatt kurulu güç var
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Gly 3 ay önce Şikayet Et
  Euro ile ticaret yaparsak zararımıza olur, onlar bizim en kaliteli ürünleri sudan ucuz fiyata alacak, biz onlardan ateş pahasına,, Ülkemiz piyasasında ürün kalmayınca otomatik olarak fiyat artacak al sana enflasyon,
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • ali 3 ay önce Şikayet Et
  100 mt yüksekliğinde Dikili taş gibi rüzgar tribünü yaparsanız etrafında güneş paneli ile çevirirseniz, çok düşük rüzgarda bile elektrik ve güneşli günlerde güneş enerjisi 2 enerji aynı anda bir trübünden yer kaplamadan 5 megawatt enerji üretirsiniz . rüzgar içine girer girmez hava akımına maruz kalır. 7/24 elektrik üretirsiniz.
  Cevapla
 • Ali 3 ay önce Şikayet Et
  Acil olarak, Genel üniversitelerden bazılarını , Maden ve Deprem üniversitesi, Tarım ve Hayvancılık Üniversitesi, Gıda ve Gen üniversitesi, Nükleer ve Yenilebilir Enerji Üniversitesi, Makina ve Silah Sanayi Üniversitesi, Uzay ve Roket Sanayi Üniversitesi, Uçan araç ve Otomobil Üniversitesine, dönüştürülmesi lazım.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Sivaslı 3 ay önce Şikayet Et
  Dünyada Türklerindir en iyi kullanan alman siyasetcilerdir tıpkı Enver paşayı kullandıkları gibi
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • ali 3 ay önce Şikayet Et
  TOBB Başkanım , Rifat Hisarcıklıoğlu, Bütün esnaf odaların desteği ile, Tam zamanı dört koldan yurtdışına satabildiğimiz kadar ürün satmalıyız , pazar ve nakliye desteği sizden, hemde ülkemizin döviz açığı azalır. Gece gündüz üretip , gece gündüz, e ihracatla , gemi ile uçakla, trenle ,konteynerlerle. 7/24 üretim.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • ali 3 ay önce Şikayet Et
  Cumhurbaşkanım , Allahın izni ile ,29 Ekimde bir doğalgaz müjdeside ne olur verin. Türkiye düşmanlarının yüreğine ateş düşsün.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Tarık 3 ay önce Şikayet Et
  Önceki gazlar bayaa ateş saldı ya
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ali 3 ay önce Şikayet Et
  Sayın Milli Eğitim Bakanım,Kalifiye eleman için, Orta 4 de meslek seçimi yapılmalı, Lise 1 de öğrencinin önüne 20 meslek konulmalı hangisine yatkınsa başlamalı beceriye göre lise 2 de maaşa bağlanmalı, gireceği özel sektörde maaşının yarısını ve sgk primini devlet 5 yıl ödemeli o zamana kadar mesleğinde usta olur,binlerce size usta.meslek sahibi.
  Cevapla Toplam 1 beğeni