Tüm Yorumlar

Yorumlar6

  • ertan 1 ay önce Şikayet Et
    300 kg uzum kg 5 tl den 1500 tl eder. 35 kg pekmez elde ediliyorsa kg fiyatı 42 tl. 50 tl den satılırsa 8 tl kar kalır. Peki kesme toplama ucreti, taşıması, yakıt odun, uzum ezme işçilik, kaynatma işçiliği, ambalaj maliyeti nolacak? 35 kg da 280 tl para kalır. hesaba katılmayan giderler nolacak.... çalışanlar yemek ücreti?
    Cevapla Toplam 1 beğeni
  • dddd 1 ay önce Şikayet Et
    Çocukken teknede az üzüm çiğnemedim pekmez yapılırken. Ayaklarımızı yıkar tekneye çıkarırlardı çocukları. Büyükleri sokmazlardı tekneye.
    Cevapla Toplam 1 beğeni
  • Abdurrahman 1 ay önce Şikayet Et
    Allah bol kazançlar nasip etsin.
    Cevapla Toplam 7 beğeni
  • Mnnn 1 ay önce Şikayet Et
    İnşaAllah kaynar halde plastiklere koymuyorsunuzdur pekmezi
    Cevapla Toplam 2 beğeni
  • yaman 1 ay önce Şikayet Et
    Sizin gibi çok bilmişler yüzünden insanlar bıkıyor bu gibilere doğal şeyler haram diye sahtelerini iteliyorlar. Yılların adamı pekmez iki gün dinlenmeden neden koysun plastiğe akıllı herif.
    Cevapla Toplam 2 beğeni
  • VECİHİ 1 ay önce Şikayet Et
    sen merak etme oradaki insanlar geri zekalı değil,yazdığın yorumun cevabını 5 yaşındaki çocuğa sorsan,sen kafayımı yedin sıcak pekmez plastiğe koyulurmu der yani.
    Cevapla Toplam 26 beğeni