Tüm Yorumlar

Yorumlar14

 • vatandaş 1 ay önce Şikayet Et
  çay kahve pasta çörek. işler aynen devam.
  Cevapla
 • FANİ 2 ay önce Şikayet Et
  Zincir marketlerde temel gıda yag un çay şeker vb. Ateş pahası
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Zincir market dışında un yağ şeker ucuzsa gidip oradan alın.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • zafer gülten 2 ay önce Şikayet Et
  bugün canım incir çekti,alayım dedim,baktım kilosu 19 tl,egede boş arsalarda dikili ağaçlardan bedava yediğimiz incir İstanbul da 19 tl.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • insan oğlu 2 ay önce Şikayet Et
  tarım kredi koporatifleri çok pahalı askeri ücretli yanından bile geçemiyor devlet ilk önce oradan başlasın incelemeye
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Servet 2 ay önce Şikayet Et
  Yakında patates soğan i görün fiyatları ni geçen sene stokcularin elinde kalmıştı busene devletin anasını ağlatacak beş kardeş market hepsini aldı
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • şükreden vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  bir haftada... ÖRNEK Mİ ??? patates KG: 2 tl den, 3tl. çıktı (%50 zam)....Un KG: 4,9tl. den 6,3 tl. çıktı !!! (%29 zam)
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Bu denetim işleri sadece şikayet üzerine mi yapılıyor??? .Devletin, belediyelerin sürekli fiyat denetim mekanizması yok mu ??Sadece fiyatı denetlemekle de olmuyor hırsızlığın haddi hesabı yok. 1 kilo diye aldığın ürün 870gr çıkıyor. Bunu haricinde sağlık ve hijyen açısından habersiz denetimler neden yapılmıyor. TİK TOK olmasa ne süt kazanı için iç çamaşırı ile yıkanan adamı nede salça içinde kıl yumağı çıplak ayakları ile gezinen adamı nede diğerlerini görecek ve öğrenecektik. Devlette sosyal medyadan öğrenip işlem yaparsa size ne gerek var orada?
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Patates çıkmaya başladı. Şimdiden önlem alın. İş işten geçtikten sonra değil.
  Cevapla
 • Mehmet Kandemir 2 ay önce Şikayet Et
  Hikaye göz boyama ... Hep aynı şeyler.. Cezalar caydırıcı olmalı..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Can 2 ay önce Şikayet Et
  Devlet Bilmiyomudu Fiystlarin yükselecegini Benzine Zam Dogal Gaza Zam Eletirige Zam Suya Zam Hele Eski Külüsdür 25 senelik cöp arabalar bile Yeni Arabafiyatina Satiliyo Neden HE ALMANYADA Arabalar Eskidikce VERGILERI KATLANIYO ZAMLANIYO TÜRKIYEDE TAM TERSI HERYER CÖP ARABALARLA DOLU BIDE SU ÖTV YANI HALKIMIZI HARACA BAGLAYAN VERGI ÖZELTÜKETIM VERGISI YÜZDE 220 ZAM YAPARAAM TABIKI HERSEY PAHALLI OLUR YENI ARABA ALACAN 1 KENDIME 2 DEVLETE ALACAM MEYVE YICEK ICECEK FIYATLARI UCDU YAZIK YAZIK DEVLET SUCLU BUNDA XOK GEC KALDILAR DOGAL GAZI LPG YI DERHAL UCUZLATMASI LAZIM ELETIRIK FIYATLARIDA ASIRI FIYAT
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • İsmet 2 ay önce Şikayet Et
  Üreticiden tüketiciye kadar her şey dijital olarak kaydedilmeli ve sürekli takip yapılmalı. Erken uyarı ancak böyle yapılabilir. Vatandaşa haksızlığın hesabı çok ağır sorulmalı. Yoksa bugün önlem alırsın sen ipleri gvşettiğin anda adam aynı vurgunu yine yapar. denetimi sıklaştırmak hiç bir işe yaramıyor. Denetimle ancak 2-3 tanesini yakalarsın. Oda şansa. Bu vurgun işini yapanların sistemini çökertecek bir çalışma bekliyoruz.
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Fahiş fiyat, elektrik, doğalgaz ve akaryakıtta. Bunlara tedbir almazsanız bunu kullanan her sektörde fiyat artar. Sinek kovalamak yerine bataklığı kurutsanız.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • bir vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  neden sadece meyve sebze üzerinde araştırmalara yoğunluk veriliyor. market alışveriş ürünlerinin hepsinde fahiş fiyat artışları var. fiyatlar 2 katına çıktı dur diyen yok.
  Cevapla Toplam 12 beğeni