Tüm Yorumlar

Yorumlar38

 • A.LAN 1 ay önce Şikayet Et
  geçen ilk defa tarım kredinin marketlerine gittim herşey çok pahalı. hani direkt üreticiden alıp tüketiciye ulaştırırken vatandaşa kazık atmayı da öğrenmişler. üretici dostu mu! hadi len...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Adem 1 ay önce Şikayet Et
  Tarım kredi birçok ürünü piyasadan daha pahalı satıyor. Ne oluyor? Bu milletin sıkıntısına yardımcı olmak için kurulan bir kurumun millete çektirdiğine bakın.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Trabzonlu 1 ay önce Şikayet Et
  Üretici tarafını bilmiyorum ama tüketici tarafın diğerlerinden pek farkı yok. ...
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • enflasyon fiyatlar? 1 ay önce Şikayet Et
  Tarım ürünleri güya aracısız işlem yapan Reisin enflasyonu, tarlayla raf arasındaki fahiş farkları önleyin diye direkt talimat verdiği ve "biz kar hedefi gütmüyoruz" diyen tarım kredi koop marketlerinde, migrostan daha pahalı !!! 100 tane market var zaten böyle. Maksat idarecileri lüks içinde yaşasın. Arpalık olsun. Hedefleri enflasyonu önlemek falan değil, talimatı takan da yok gene.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • muammer 1 ay önce Şikayet Et
  gerçekten kucaklıyorlar hemde ne kucaklama. milletin iliğini sömürüyorsunuz yem fiyatlarınıda bi anlatınsana , nasıl tüccarlarla yarış halinde olduğunuzu da anlatın. yem fiyatları 60 tl den 150 tl ye nasıl geldiğinide anlatın sen kazanmayacanda ben mi kazanacam. yazıklar olsun bir tane denetleyeniniz yok. kömür fiyatları ne kadar onlarıda anlatın 1400 lerden 2500 tl lere nasıl geldi onları da anlatın öyleya bu milletin sesi çıkmadıkça siz daha çok kazanırsınız. yazıklar olsun yazıklar olsun yazıklar olsun...
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • 1923 1 ay önce Şikayet Et
  Hesap hatasi bir yana, isi tarim/gida olan bir kurum isiyle ilgisi olmayan bir is pesinde ... Bu ayni kurumun baskaninin gecmis bir medya aciklamasi vardi "tarim urunlerinin ureticiden tuketiciye dogrudan satisi icin tanzim magazalari acmayi dusunmuyoruz, cunku diger supermarketlere karsi rekabet olur" diye. Ustelik Erdogan en az 500 tanzim magazalari acin fiyatlar dussun derken. Yapilmasi gereken belli ama, kritik yerlere dogru adamlar getirmek sartiyla.
  Cevapla
 • düzceli. 1 ay önce Şikayet Et
  Yem fiyatlarından çiftçiyi nasıl koruduğunuzu biliyoruz kooperatif
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ahmet YILDIRIM 1 ay önce Şikayet Et
  Tarım Kredinin hiç bir cazibesi yok ki resmen vatandaşa kazık atıyor. Devletin amaçı kar etmek değildir. eğer kar edecekse bile %5 geçmemesi lazımmmm.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • mmt 1 ay önce Şikayet Et
  siyasilerin iştahı kabardı gerekeni yaparlar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Selim 1 ay önce Şikayet Et
  Market arkadaş Market. Ötesi sinek vızıltısı. Diğer marketlerle aynı fiyattasınız , kucağınızın vatandaş tarafı böş kaldı
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • nimet 1 ay önce Şikayet Et
  Bilmediğiniz işlere girip, sermayeyi kediye yüklemeyin.. Marketlerinizdeki fiyatlar, DİĞER ZİNCİR MARKETLERDEN UCUZ DEĞİL. .. BUNA ÇÖZÜM BULUN..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • OLCAY KOÇ 1 ay önce Şikayet Et
  ucuza al vatandaşa pahalıya sat sözde halkın yanında torku,tarım kıredi fisko birlik bunlar asıl dertleri halkı ezmek
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • İrfan 1 ay önce Şikayet Et
  Bir Elleri Üretici Bir elleri de Tüketicide imiş, evet çok doğru yalnız cep kısmında, kontrol olmayınca neye yarar, yola çıkılan amaç çok güzel fakat icraat bir o kadar berbat.. bir amaç ile yola çıkılıyor ama kontrol olmayınca durum vahim ...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mahmut 1 ay önce Şikayet Et
  Şu denizlerimizi kirletip müsilajın artmasına neden olan GÜBRETAŞ mı?
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Selahattin 1 ay önce Şikayet Et
  Sayın genel müdür birde ürün alışlarında nasıl davranıldığını bilse, üyeleri nasıl dara boğuyorlar, canları istediği gibi alım yapıyorlar. Üyelerin menfaatını koruduğunu düşünmüyorum.
  Cevapla Toplam 3 beğeni