Tüm Yorumlar

Yorumlar80

 • Reis: 4 ay önce Şikayet Et
  Defalarca Türkiye dereceleri almış olan ilim adamları, "patlayıcıların çok küçük maliyetle erken tesbiiti" projesini arzedebilmek için 3 senedir randevu bekliyor reis.
  Cevapla
 • Uzay şart. 4 ay önce Şikayet Et
  Hedef, uzay platformundan yere füze fırlatabilmek. Çünkü bu sadece 4 dakikada hedefin vurulması demek ki, önlenmesi çok güç. ABD uzay kuvvetlerini kurdu. Bir ülkeye karadan füze gönderirsen, sattler alır ulaşması ve bu arada etkisiz hale getirilmesi kolaylaşır. Ama atmosferin üzerinden gönderilen füzenin hedefini vurması 4 dakika. Bunun üzerinde çalışılmaya başlanmalı.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Osmanlıtürk 4 ay önce Şikayet Et
  asla ama asla bos durmamaliyiz yerli silahlarimizi üretmeliyiz
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • KANI DURDURUN 4 ay önce Şikayet Et
  Her gün EYP, mayın, roketten şehitler veriyoruz. Oysa bunları önleyecek teknolojiler var şuan. Önce her askeri konvoyun önündeki aracın önünde ilerideki gömülü patlayıcıyı bulan YER ALTI RADARI olmalı, sonra her aracın altı o patlayıcının enerjisini yanlara aktarması için V ŞEKLİNDE olmalı ABD gibi, bizde düz, V şeklinde olanı da gidip düze çevirdiler, Askerlerin belden üstü komple seramik zırh kaplı olmalı YOK olan da kağıt peçete kadar ufacık, ABDnin yüz askeri yaralanıyor hepsi kurtarılıyor KAN PIHTILAŞTIRICI ve ACİL YARDIMI çok iyi bizden. 100 m2 de olsa askerimizin olduğu her yere CIWS ve tepeye de balon veya kablolu drone ile HAREKET SENSÖRÜ konmalı 7 24. Baskınlardan ders çıkarın.
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • Mahallenin Delisi 4 ay önce Şikayet Et
  Her gün bunlardan dolayı şehit mi veriyoruz hem de her gün öyle mi hadi ordan bea
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Turan Üç Hilal 4 ay önce Şikayet Et
  Bizim bir dakikalılk zamanımız yok daha fazla çalışıp daha ileri gitmek zorundayız. Türk savunma sanayisi için emeği geçenlerden Allah razı olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun.
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • osman ali 4 ay önce Şikayet Et
  Durmak yok denilmesi işte yola devam kabını deldi kınından çıktı bir Dev geliyor ki Türkiye Z kuşağına sesleniyorum bakıpta aldanmayın iki tarafı dinleyin ki bu tren kaçarsa herşey yeniden eskiye döner o günleri hiç kimse istemez bilenler bilir
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • Bünyamin 4 ay önce Şikayet Et
  Allah yar ve yardımcınız olsun. Bu ülkenin tam bağımsızlığı için çalışanların ayağına taş değdirmesin İnşaallah.
  Cevapla Toplam 20 beğeni
 • Cemal 4 ay önce Şikayet Et
  Sn.ismail demir lütfen S400.zün bir üst versiyonu için çalışma başlatın çünkü böylelikle dünyadaki rakiplerimizle başedebilelim
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • Hasan 4 ay önce Şikayet Et
  Masallah Masallah
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Qwerty 4 ay önce Şikayet Et
  Helal biz buna mecburuz
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Hüseyin 4 ay önce Şikayet Et
  Rabbım yar ve yardımcımız olsun inşallah durmak yok yola devam İnşaallah.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Mehmet Adanalı 4 ay önce Şikayet Et
  Benim korkum muhalefet kazanırsa bunların Amerika ve batının güdümünde engellenmesi. Daha önce CHP uçak yapımını engellemisti. Bunları hiç düşünen yok
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • dostt birr 4 ay önce Şikayet Et
  elhamdülillah nereden nereye. bu adamları ben Fatihe Alparslana kanuni ye benzetirim.Allah sayılarını artırsın
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Hakkı An 4 ay önce Şikayet Et
  Muharebe SAHALARINI iyi izlememiz lazım. Şu an Asya (Hint)-Pasifik bölgesi ile TAYVAN muharebe sahalarında çok büyük dersler var. Harp okullarındaki hocalardan bu konularda TEZ ve Makale istemek lazım. Bir örnek; Çin TAYVAN ın Hava Savunma Kapasitesini TEST ediyor; en son 19 uçak ile HAVA SAHASINI İHLAL etti. Akla Yom Kimppur hava baskını tecrübesi..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • dostt birr 4 ay önce Şikayet Et
  s400 bence demode kolay yakalanıyor. hatta israil hergün Suriye ye füze gönderiyor tık yok.menzili açısından geliştirilebilir yani Fransa yi vurmalı yada Fransadan gelen tehditler ortadan kalkmalı. adam fransa bizi çok hafife alıyor. bir görünmek lazım. yerli sistem Paris menzilli olsun
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • yaaa 4 ay önce Şikayet Et
  daha s-400 ne işe yarıyor bilmeden yorum yapmışsın. s-400 ü hiç bir şey yakalayamaz çünkü s-400 yakalar hava hedeflerini. sen rusyanın suriyeye s-400 verdiğini mi sanıyorsun. ordaki s-400 ler tamamen rusyaya ait ve onların kontrolünde. israil bi denesi bakalım rus üssüne saldırmayı. aklından bile geçiremez. s-400 saldırı değil (Hava) savunma füzesidir. sen hiç bir s-400 ün vurulduğunu duydun mu.
  Cevapla