Tüm Yorumlar

Yorumlar10

 • Osman 5 ay önce Şikayet Et
  Bende zamaninda basvurdum kosgebe yönlendirdiler...ne alakaysa...sonrasinda bi mesaj geldi kriterlere uygun degilsiniz diye...ne arayan ne soran sen kimsin diye soran olmadi....
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • yılmaz 5 ay önce Şikayet Et
  Yaş sınırı olması kötü. 29 yaşındaki oğlum başvurdu olmadı. Günümüzde evlilik yaşı maalesef ileri yaşlara doğru çıkıyor 35 yaş üst sınır olabilir.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • gurbetchi 5 ay önce Şikayet Et
  genclerimizi kötü yollardan korumak icin bu tür yardimlar 18 - 32 yas arasi olan genclerimize devamli yapilmasi gerekiyor.. egerki ilerde güclü devlet olmak istiyorsak.. is ve meslek yardimlariyla genclerimizi calismaya tesvik etmeliyiz.. hangi durumda olursa olsun.. yoksa hepsi.. erkegide kizida model ve artist olmak ister.. buda ülkemiz adina facia.. romanyada, rusya ve ukraina daki genclerin hallerini görüyoruz.. ya model oluyorlar, ya dansci, yada eskort oluyorlar.. bu cok kötü bir durum.. bunu engellemeliyiz devlet olarak.. genclerimiz istismar edilmekten korumaliyiz..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Ceziri 5 ay önce Şikayet Et
  Çeyiz parasını bosandiginda kadına iade ederler ağa, kadın cinayet işliyor, serbest kalıyor, gerçi erkekde cinayet işlediğinde bir kısmı serbest kalıyor adalet ne oldu?
  Cevapla
 • Sadullah 5 ay önce Şikayet Et
  Dul olup başkasıyla beraber yaşayanlara ödenebiliyor yani yasal olarak engel yok
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • ayhan01 5 ay önce Şikayet Et
  can bir insani suclarken ne anlattigini anlamiyorsan cahil o degil sen olursun arkadas diyor ki kisi eşinden ayrildi yetim maasina baglandi ayrildigi esi ile yasamaya devam ederse ve bu tespit esilirse yetim maasi kesilir esinin disinda biri ile yasiyorsa bu tespit edilse dahi maasi kesilmez bu çarpıklik anlatilmak istenilmis hakli da
  Cevapla
 • Can 5 ay önce Şikayet Et
  Çeyiz parasından bahsediliyor. Önce okunayi öğren. Cok cahil birisin. Evlenen kişiye ceyiz yardımı yapılıyor. Dul kişiye yada ikinck evliliklerde verilmiyor bu. Biraz kanun ögrenmek istiyorsan önce okuma anlama geliştir.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • karagöz 5 ay önce Şikayet Et
  evlenen gençlere ellibin tl hibe verilsin...hep esnafa...hep esnafa...esnaf hibelerle gününü gün ediyor...yazık
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • nurettin 5 ay önce Şikayet Et
  Boşanmalara engel olunsun. Yoksa evlilikler çabuk bitiyor.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Maduro 5 ay önce Şikayet Et
  Boşanmaların çoğu bile ekonomi kaynaklı....
  Cevapla Toplam 2 beğeni