Tüm Yorumlar

Yorumlar9

 • mansur çalışkan 13 yıl önce Şikayet Et
  iftira kötü bir şeydir. evime kesinlikle yayık tereyağı ve sızma zeytinyağı dışında yağ sokmam. ancak müslümanların diğer müslümanları suçlarken dikkatli olması gerekir. margarincilerin müslümanlara domuz yağı yedirdiklerinin dedikodusunu yaymak hiç de en azından adalete uygun değildir.
  Cevapla
 • ismail Arısoy 13 yıl önce Şikayet Et
  . bu haber için ne kadar para aldınız bilmiyorum ama bir cok üniversite raporu varken hem sağlımızla hem inancımızla niçin oynuyorsunuz.hangi doktor bu yazdıkları tasvip ediyor.
  Cevapla
 • deniz_kızı 13 yıl önce Şikayet Et
  !!!Haberi okuyanların dikkatine!!!. !!! Lütfen bu MÜMSAD ın yaptığı açıklamalara inanmayın. kesinlikle bitkisel maddelerden yapılmıyor. Domuzun etinden yapılıyor.
  Cevapla
 • Küskün yorumcu 13 yıl önce Şikayet Et
  abi bosuna ugrasmayın. Bu halk artık bunu yemez. Siz bilmessiniz ama bilenler bilir. Bu margarin ureticilerşi degil miydi Sana yagını tereyagdan pahalıya satan?
  Cevapla
 • hüseyin objektif 13 yıl önce Şikayet Et
  Margarinin Faydaları. Kendi sitesinden alıntı\"Bitkisel Margarinleri Rafine edilmiş çeşitli bitkisel yağların kısmi olarak modifiye(hidrojenasyon,interesterifikasyon) edilmesi neticesinde elde edilen yarı sertleştirilmiş yağlarla,çeşitli rafine bitkisel yağların karıştırılmasından elde edilen ve içerisinde emülsyon halinde pastörize fermente yağsız süt,pastörize yağsız süt,süt tozu,peyni altı suyu ile katkı maddeleri bulunabilen ürün olarak tarif edebiliriz.\" bu kadar kimyasal işleme maruz kalan bir maddeye nasıl gıda denilebilir
  Cevapla
 • deniz_kızı 13 yıl önce Şikayet Et
  !!!!Haberi okuyanların dikkatine!!!!!. Sakın ola ki bu \"mümsad\"ın yaptığı bu habere inanmayın. margarin satışı azaldığı için böyle yapıyorlar. Hepsi yalan. kesinlikle bitkisel değildir. DOMUZUN yağından yapılıyor. eğer sağlığınızdan olmak istemiyorsanız sakın inanmayın. elimde deliller var.
  Cevapla
 • fatih karakaya 13 yıl önce Şikayet Et
  YA AVRUPA DA !!. Iyi guzel de avrupa da ki margarinlerde resmen hayvansal yag kullanildigi yaziyor !!!! Turkiye de belki (hala belki diyorum) bitkisel olabilir ama AB de ki margarinlere dikkat
  Cevapla
 • kayabatuhan 13 yıl önce Şikayet Et
  Kime inanacağımızı şaşırdık. yav profösörler çıkıyor diyorki açık sarı kullanın margarin yağlarının vücut ısısı eritemediği için damar tıkanıklıklarına yok açıyor dedi. şimdi bu proflar ayçiçek yağı satın alınsın diye para yedirilen kişilermi? ya biz insanız hocam yav. birilerinin ürünü satılacak , para kazanacak diye, denek farelerine reva görülen uygulamalar yapılıyor bize. şimdi buna tamam diyecez, sıvı yağlar genel distribütörüde karşı bir açıklama yaparsa napacaz. ooooof of. Başka bir yer yokki oraya gideyim.
  Cevapla
 • İSMİ LAZIM DEĞİL 13 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Editör . Sayın Editör ; Kafaları ve inaçları sadece para olan bu insanların oyuna gelip lütfen onların yalan haberlerine yer verneyin.Bitkisel yağı serleşinde kullanılan ve hemen erimesini engelleyen emilgatörlerin ne olduklarını kendileri bizden iyi bilirler bu madde 72 derecede eriyebilen pis bir maddedir.Birinci dereceden kansörojen maddedir.Atalarımız bunu kullanmaz ve kanser olmazdı.Saygılar
  Cevapla