Tüm Yorumlar

Yorumlar150

 • Emre19 1 hafta önce Şikayet Et
  Yakında Allah'ın izniyle, ithalat eden değil ,ağırlık olarak ihracat eden ülke durumunda oluruz. Türk insanı en ufak bir girişimden KDV girdileri üretiyor. Çeşitlilik çok gelişti. Buda Türkiye'nin boşa zaman geçirecek durumda olmadığını gösterir.
  Cevapla
 • Şakirr 1 hafta önce Şikayet Et
  Doların ateşini çıkaran milletin açgözlülüğü. ABD'nin en büyük silahı dolardır.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • WWW 1 hafta önce Şikayet Et
  Haklısın. Elin gavuru sosyal medyadan insanların duygularını arzularını ne yer içer bütün zaaflarını biliyor, bizde sosyal medya özgürlüğümüz naraları atıyoruz.
  Cevapla
 • Chok tash shkmidis 1 hafta önce Şikayet Et
  Dolar 3 çıktığında da balon DediniZ. İndirin doları 2-3 bandına madem. Doları ve enflasyonu 3'e 5 'e sabitledim dicen 5 yıl boyunca-- asgari ücreti 2 katına çıkaracaksın. İşçi çıkarmayı- 100 kişiden fazla işyeri kapatmayı yasakla. Yiyecek ve icecekte zammı yasakla.ev araba fiyatlarını zorunlu fiyat skalasina şok. Serbest piyasayı kaldır.yerli malını zorunlu kil.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Bozok 1 hafta önce Şikayet Et
  Bir miktar artan enflasyon ama bir araba üç katına çıktı ancak sn Cumhurbaşkanımıza güveniyoruz İnşallah düzeltecek ekonomiyi
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • mahmut amasya 1 hafta önce Şikayet Et
  irfan icin duzelebilir euro arttikca problem yok irfan apartmanina bi kat daha cikiyor
  Cevapla
 • İrfan fransadan 1 hafta önce Şikayet Et
  Inşallah
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • C.Türk 1 hafta önce Şikayet Et
  Dolar,a Döviz,e artık her Kur Artışına 4-5 misli Özel tüketim vergisi getirilsin.. Doların yanına kimse yanaşmaz!. Dolar Tepetakla olur.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • akilsizYorumCT 1 hafta önce Şikayet Et
  senin gibi ekonomiden anlamayanlar oldukca daha cok artar dunyanin neresinde var bu dedigin komik kardes
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • şair. 1 hafta önce Şikayet Et
  Parası geliri iyi olan bol keseden atar.Şu anda ne vatandaşlar gururundan ses çıkaramıyor.Ekonomi kötü.İnşallah iyi olur diyoruz fakat durum ortada.Eldeki para eridi bitti zamlarla.Zaten zor yetiyordu hatta yetmiyordu bile.Bu hükümetten iyisi varmı yok ...?Hepsi dış güçlerin maşası.Ülkeyi satmak için sıraya girmişler sırtlan sürüsü gibi.Acından ölürüz bu ülkeyi teslimetmeyiz diyoruzda .Biz öldükten sonra bu ülkeyi kim sahiplenecek.Onlar dışarıdan bol bol nemalanıyorlar.Yine eski günlere ,başa dönmek istemiyoruz.Rabbim yardımcımız olsun.
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • vatandastan 1 hafta önce Şikayet Et
  2021 senesinde ulke teslim etmek diye bir sey yok aklinizi basiniza alin ve uretin siyasilerin pesinden taraftar gibi gitmeyin urettikce guclusunuz
  Cevapla
 • Alia 1 hafta önce Şikayet Et
  Parası olanlar ağlıyor zaten kar marjımız biraz azaldı diye.zengşnker orta halli ve sıkıntıda olan insanlar gibi onurlu olsa keşke
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Kaplan. 1 hafta önce Şikayet Et
  Her şey ama herşey zam zam zam.Sanki sonu gelmeyecek gibi.İliklerimize kadar zama battık.Zengine bişey olmaz.Allah normal vatandaşı korusun.pisikolojik olarak durumlar iyi değil.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • KAPTAN 1 hafta önce Şikayet Et
  Reis durum iyi değil.Millet bunalıma girdi.Yapılan zamlar öyle böyle değil.Güç bitti millette.Nereye kadar gider bu böyle.Acil bir çözüm şart.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • Rcp 1 hafta önce Şikayet Et
  2020 de 100 TL olan gübre 2021 de 180 TL hemde çiftçi kuruluşu kooperatiflerde Zam miktarı yüzde seksen Üretmenin ne denli önemli olduğunu anladığımız şu dönemde bu kadar insafsızlık olmaz doları bahane etseniz geçen seneki dolarla şimdiki dolar arasındaki fark yüzde 35 ayıptır artık ülke ne zaman darda kalsa çiftçiler vücudunu koyuyor taşın altına zenginler parmağının ucunu koymuyor onların parası değerleniyor tabi dolar yapacak paraları çok
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Tahsin Yılmaz 1 hafta önce Şikayet Et
  Sayın Reis'im, ekonomimiz gerçekten çok kötü. Yağ fiyatları 10 ar 10 ar artıyor. Lütfen çare bulun artıl
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Mesut 1 hafta önce Şikayet Et
  Basit bir hesap: 1euro ya türkiye ye gelen herhangi bir ürün (100% kaç oranda ayrı bir konu) mesela bir dış fırçası 5.50 YTL ödeniyordu! Şimdi 9.70 YTL öduyoruz! Nerelere mi ?rossmann, deichmann,mediamarkt, ve,, bmw,mercedes, japonlar, ...............................
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • mişmiş 1 hafta önce Şikayet Et
  Sn Cumhur Reisim, cansın, canansın baş tacısın elbette. Enflasyona çözüm bulunmazsa zaten tamamen kitlenir ekonomi... hemen çok acil, yem, gübre, petrol ve türevleri, doğalgaz, çelik, demir, cam gibi hammaddelerin üretimine ağırlık vermeliyiz. gerekirse devletimiz kendisi bu konulara yatırım yapsın. doğalgaz, petrol ile ilgili çalışmalar var fakat diğer kalemlerin arzı mutlaka talepten fazla olmalı.. yoksa enflasyonu tek haneye düşürmek hayal olur... Birde fırsatçılara dikkat sn reisim. Bu bahsettiğim kalemlerde 3 vardiya 24 saat üretim olması lazım.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • vatandaş 1 hafta önce Şikayet Et
  dolar da enflasyon da umurumuzda değil artık. zaten yoksul ve fakiriz. ama faiz kelimenin gerçek anlamı ile yazıyorum ÖLMEK ile YAŞAMAK arasındaki çizgi haline geldi. faizler düşmezse inteharlar artacak.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Vatansever zaza 1 hafta önce Şikayet Et
  Demir , beton , inşaat malzemelerindeki artışlara lütfen bakın bu insanımıza zulümdür herkes gibi kiradan kurtulmak için ev yapım dedim 2020 de ki fiyatlara 2021 deki fiyatlara bakın lütfen bu fiyatlar bu millete zulümdür . Faizlerin yüksek olmasıda ayrı bir dert Reis insanımız sizden adımlar bekliyor Allah yar ve yardımcınız olsun.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • Çimento fab tefeci 1 hafta önce Şikayet Et
  2001 de ve yaptım çimento 1 TL idi , dolar 1.60 ÇİMENTO FABRİKALARI TAM BİR TEFECİ 21 LİRA ÇİMENTO,DAĞI BEDAVA ÖĞÜTÜP SATIYORLAR
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Bora 1 hafta önce Şikayet Et
  Dolarda artış bu açıklamayla kaçınılmaz yeni zirve 9 olur 1 haftaya kalmaz
  Cevapla Toplam 13 beğeni