Tüm Yorumlar

Yorumlar77

 • Hasan 6 ay önce Şikayet Et
  Eyt hakkımız söke söke alırız
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Yeri var mı? 6 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim zor bir süreçten geçiyoruz, kimine haklı kimine haksız devletin kasasından kara gidiyor. Böyle bir zamanda bireysel değilde millet olarak bir olup, geniş acıdan yaklaşmalıyız. Baskalarinin yapmış olduğu hataları zamanında ancak kendisinden alabilirsin.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • VATANSEVER 6 ay önce Şikayet Et
  erken emekli olup ben çalışmayacm diyen görmedim hepsi çift maaş alıp lüks yaşama derdinde.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Izmır 6 ay önce Şikayet Et
  3600 ne oldu
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Volkan 6 ay önce Şikayet Et
  Yahu bu vatana bu devlete ne verdiniz ki ne istiyorsunuz hep al hep al hiç vermeyin hiç çalışmayın ancak el açın ancak çene çalın biraz çalışin üretin müslüman tembel olmaz
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • İsci 6 ay önce Şikayet Et
  Bu ulkede bir gecede zengin olunurken harun gibi gelip Karun gibi zengin oldular diyen numan kurtulmus hocam hakliymis
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Emekli 6 ay önce Şikayet Et
  Emekli olabilmek için vatandaş primlerini ödemiş, neden yük olsun. Sanki bedavadan emekli olunuyor. Haa sen SGK yı doğru yönetemezsen batar tabi.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Yurttaş 6 ay önce Şikayet Et
  Dunyanin hicbir ülkesinde 65 yas alti emekli yok.Bizdede 50 yasalti milyonlarca insan emekli oldu.sonuc.Gelir gider dengesi bozulunca vatandas zora düser devlet ise kaynaklari s.g k ya harcar .piyasaya borclanir faiz yukselir vatandasa para kalmaz.Bu kisirdongü devam eder..Hep geri kalmiş ülke olarak gideriz.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Yurttaş 6 ay önce Şikayet Et
  Sayin e.y.t liler sayin orta yasta emekli olmak isteyenler sayin hem emekli hemde calisarak çift maas almak isteyen arkadaslar kusura bakmayinda demirel zaten oy icin bu yanlişi yaptı kurumu buyuk zarara ugrattu.Zarar devam ediyor.13 milyon emeklinin maasini saglik giderleri zaten hazineye ulkeye buyuk bir YÜK. Birde siz eklenirseniz S.G.K BATAR.Torunlara birsey kalmaz.Borc kalir.Sonucta para Erdoganin cebinden cikmiyor.Ülke kaybedeer.Biraz VİCDAN BIRAZ MANTIK.
  Cevapla Toplam 16 beğeni
 • Misafir e... 6 ay önce Şikayet Et
  Ne demek 1800 tl emekli maaşını veremeyecekse... bu hesaplar senin bildiğin abaküs üzerinden üç ile dördü toplamaya benzemiyor. Devlet yasa çıkartırken bireysel davranamaz, ülkenin durumuna göre hareket eder.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Alperbaturalp 6 ay önce Şikayet Et
  Rahat işte çalışanlar ve özellikle yöneticiler zaten emekli olmak istemiyor. Neredeyse daireye bastonla gelecekler. Emekliliği gelmiş olanları emekli edin ki, işsiz genç nüfus azalsın. iş olmadığı için 30 yaşına gelmiş gençler evlenmiyor. Nokta.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • yolcu 6 ay önce Şikayet Et
  ayıp ya şu an emekli yeni olanlar 1600 1700 maaş alıyorlar 4 yerden maaş alalanlar nerdese 200 bin tl alıyorlar bunları görmüyen kör duymayan sagir sende onlardanmısın kardeş
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • sssss 6 ay önce Şikayet Et
  demirelin cezasını eytlimi çekecek veya yarınlara bırakacağın çocuklarmı
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Hakyemezmişsiniz 6 ay önce Şikayet Et
  misafir öylese ya emekli olma yada olduysan çalışma.sen 40ında emekli edilmişsin ben 70 e kadar edilmeyeceğim.sende bana yıllarımımı lütfettinki ben genç yaşta sen çalıştığın için işsizim? dedimya sorun sende değil demirelde. Vesende benden yıllarımı istemeyip gidip ona ağlayacaksın şimdiki devlete değil.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Misafir 6 ay önce Şikayet Et
  Devlete sirtini dayayip ise gitmese bile tikir tikir maas alsa bir kimse elbet 80 yasin altinda emekli olmak istemez. Ama soforlukte veya insaatta 25 sene prim odeyip emekli olmaya calisinca vicdansiz ve mantiksiz oluyor. Ulke eger verecegi 1800 tl emekli maasi yuzunden kaybedecekse zaten kaybetmis demektir. Birde lutfen lutuf veeiyormus gibi davranmaktan vazgecin. Emeklilik bir haktir bedeli odenmistir birilerinin lutfu degildir.
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • Hakyemeyen 6 ay önce Şikayet Et
  Tmm yapılsında yahu biçoğunun satacak dükkanı malı var işsizin neyi varda zerre teşfik işe alım görmedik.Özellikle korona öncesinden beri işsiz olanlara resmen aç kal oturoturduğun yerde dediniz.Bizde iş bulamayınca neyimiz varsa satıp yedik borçlandık eksideyiz.Diğerlerini malına baktınızmı? dükkanlar evler arsalar? satıp yesinler.ben kitadayım.beni işemi aldılar?onlar insanda biz neyiz.lütfen Bırakkın artık ayrımcılığı ya hepbirlilte ya hiçkimseye. destek olduklarınızın bana dolaylıda olsa zerre fayfaları yok.malvarlığına. daha zorda olanlardan önce malına bakılmadan yardım ediyorsanız bu hakka girer.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Hakyemezmişsiniz 6 ay önce Şikayet Et
  semih sende yazdığımı baştan oku.zaten koroonadan öncesinden beri işsizim.coronadan sonrakileri devket kolladı kolluyor.eee biz insann değilmiyiz diyoruz. iş vardıda benmi çalışmadım.işkurda vermediğim cw kalmadı kaydım var.arada kaynayan kesim azbi rakam değiliz ve tamamen kör kalınıyor.KORONA ÖNCESI İŞSİZLERİDE. GÖRÜN. yanş bu malı olanlardan önce dahaçok ihtiyacı olana diyorum.belkide ondan görmek istmeedin.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • semih 6 ay önce Şikayet Et
  aylık maaş ve prim ödemesi kime yapılıyor azıcık oku istersen haberi.
  Cevapla
 • osmanlı 6 ay önce Şikayet Et
  Emekli Maaşlarına bir refah Payı mutlaka yapılmalı.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • türkoğlu 6 ay önce Şikayet Et
  esnafın işi bitik kimsenin haberi yok, malzemelere yüzde 300 zam geldi ne yapacağımızı şaşırdık, piyasadan kimsenin haberi yok...
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Necat 6 ay önce Şikayet Et
  Kurumlar vergisinde zam geliyor buda tasarıda var ,hemde epeyce nefes alamiyacak insanlar yakında
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Volkan 6 ay önce Şikayet Et
  Kurumlar vergisi %20 den %25 olmuş. Yapacak bir şey yok ürünlere mecburen zam yapacağım zaten 3 kuruş kazanıyordum o da gitmesin
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Alperbaturalp 6 ay önce Şikayet Et
  Zam yapmak zorunda değilsin. O alınan vergi zaten kârdan alınıyor. Yılsonu bilançosunda zarar ortaya çıktığı zaman devlet vergi almıyor. Bu ülkede herkes fırsatçı. Dolar çıktığı zaman doları bahane eder zam yaparsınız, dolar düştüğü zaman fiyatı geri çekmezsiniz. Yakıtı zam geldiği zaman nakliye gideri arttı der yine zam yaparsınız, dolar düştüğü zaman fiyatı geri çekmezsiniz.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Çetin 6 ay önce Şikayet Et
  Doğum borçlanması âskerlik borçlanması gibi sgk öncesi geriye dönük uygulanırsa devlet iyi kaynak toplar bence
  Cevapla
 • recep 6 ay önce Şikayet Et
  Bizde 65 kişi çalışıyor , 1 kuruş yardım istemedim. Görüyorum bazıları çalıştığı halde KÇÖ alıyor ,yazık.. Zor bela ödediğimiz vergi beleş yerlere gidiyor
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • VATANSEVER 6 ay önce Şikayet Et
  EYT lilere sesleniyorum istanbul seçiminde ekrem eyt srununu çözecem dedi bedava ekmek süt verecrm dedi hepiniz oylarını verdiniz gidin hesabınıda ona sorun.
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • VATANSEVER 6 ay önce Şikayet Et
  ekremin videolarını izle görürsün araştırmadan cevap yazma ekrem kendisi dedi seçimden sonra eyt belediyenin işi değil diye daha komik olan bunu sizin seçimden sonra bilmeniz .
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Gerçek vatansever 6 ay önce Şikayet Et
  yalan söyleme eyt ile ilgili bir vaadi olmadı. Bir belediye başkanı emeklilik sistemine nasıl müdahale eder. iftiranın bile seviyesini düşürdünüz
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Murat 6 ay önce Şikayet Et
  EYT mağdurları da müjde bekliyor.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • Musa 6 ay önce Şikayet Et
  Defol lan
  Cevapla Toplam 2 beğeni