Tüm Yorumlar

Yorumlar12

 • Osman hamdi 2 ay önce Şikayet Et
  sorunun cevabı çok basit piyasadan silinmek istemiyosanız sizde elektrik motoru ve bataryalar için aksam üreteceksiniz.
  Cevapla
 • Ahmet 2 ay önce Şikayet Et
  yerli arabasını, telefonunu vb. üretemeyen ülkede Milletin Efendisi !! çiftçiler daha çooook ağlar . Milletin efendisi üreticiler arge ciler olamadığı sürece çoook kölelikler devam eder.
  Cevapla
 • Türk Vatandaşı 2 ay önce Şikayet Et
  ‘İÇ PAZARI GELİŞTİREN TEK ÜLKE TÜRKİYE OLDU’ E herhalde.. Milletin toplu taşıma araçlarına binmesine yasak koyarsan olacağı bu. İthalatçı bayram etti, yine gavur kazandı. "Zulüm kurulu" hiç bu yönü düşündü mü?
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Türk Vatandaşı 2 ay önce Şikayet Et
  Madem uykuları kaçmış, elektrikli araç parçası üretmek için biraz düşünürler belki.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • enver 2 ay önce Şikayet Et
  yakıtlı araçlar azalır ama bitmez ve ileride lüks haline gelir hep beraber görücez
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  Devlet yetkililerine arz ederim, şu anda bizim yapacağımız acil işler, marmara denizine dev denizden içilebilir su arıtma tesisi kuraklık için, 2500 km menzilli balistik füze, 20.000 Megawatlık güneş enerji tesisi , barajlar kurursa enerji yok,almanyada güneş yok, 60.000 megawatt kurulu güç var, altın madeni seferberliği ile 1 milyon genç istihdam. Uzay madenciliği ve uydu roket sistemi, 1 milyon genç ile ihracatçı, dış ticaret uzmanı seferberliği işsizlik kalmaz, ihracat 500 milyar dolar olur.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  Sanayi Bakanım Mustafa Varank,Yerli aracımızın motorunuda ,almanlara asla güven olmaz, wolkskswagende ve Altay tankının motorunda yaşadık, avrupalı siyasetçiler ve siyonist ortakları izin vermedi ,en kısa sürede ülkemizde Togg'un motorunun üretilmesi, hatta yerli bataryanın çinli ortak dışında kendi elektronik ve makina mühendislerimiz tarafından 1000 km menzille sahip yerli bataryanın bulunması ,bence çinede güvenmeyin, çünkü Togg 'u bütün dünya kıskanıyor, ayağımızı kaydırmak isteyenler olacak
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın Enerji bakanım, Halkımızı dolar euro ve altınla, barajlara,rüzgar ve güneş santrallerine otoyollara ortak edin, Sinop nükleer tesisini , Konya karapınar 10.000 megawattlık enerji tesisini ,Niğde 10000 megawatlık güneş enerji tesisini , Karaman 10.000 megawatlık güneş enerji tesisini, Ege denizi 10.000 megawatlık rüzgar enerji tesisini ve Kanal istanbulu, Katar varlık fonuna 100 Milyar dolara ihalede edin, bu 6 tesisi, 2030 yılında enerji kurulu gücümüz devasa boyutlarda yıllık 250.000 bin megawatt olsun. Merkez bankası Rezervide 250 milyar dolar olur.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  teknolojiye ayak uyduramayan ,teknolojinin çöplüğüne gider.( yeni nesil söz.)
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Adalet 2 ay önce Şikayet Et
  Bu konu milli egitim bakanlığımızıda doğrudan ilgilendiriyor meslek liselerine hibrit ve elektirikli araç bölümleri eklenmeli torna vs gibi vadesi bitmeye yüz tutmuş bolumler yerine
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Kırkdokuzelli 2 ay önce Şikayet Et
  Sizde geç kalmadınız değişime ayak uydurun elektrikli araçlarda parça ihtiyacı olmuyormu?
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Beeto 2 ay önce Şikayet Et
  Roman mi okudum haber mi ???
  Cevapla Toplam 1 beğeni