Tüm Yorumlar

Yorumlar32

 • Attila 2 ay önce Şikayet Et
  Avrupalının 300 euroya aldığı kıytırık Çin malı telefonlar lüks mü oldu? Yakında peynir ekmeğe de lüks diyeceksiniz.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mehmet özdemir 2 ay önce Şikayet Et
  Günümüzde asgari geçim ile yapılabilen en lüks aktivite telefon olduğu içindir belkide
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Greenpeace 2 ay önce Şikayet Et
  Ebeveynler evlatların önündeki bütün engelleri süpürerek önlerinde zorlanacakları alan bırakmıyorlar dolayısıyla zorluk görmeyen,maddeci nesil olmasına neden oluyor. Maneviyat ile gençleri beslemeliyiz.Tamamen suçlu ebeveynlerdir.
  Cevapla
 • Setürkbot 2 ay önce Şikayet Et
  kimse de demiyor ki eskiden telefonlar bir asgari ücretti şimdi neden 5 asgari ücret !
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Volkan kazguç 2 ay önce Şikayet Et
  Yazık gunah ama ne yapsın aıleler dedgınız gbı asgarı ucretlınınfe cocugu var soncta by cocuk okula gıdıyor arkdasında goruyor zengın arkadasında ıstıyor. Istemekle kalmıyo alması ıcın aılesını ıkna edıyo olmadı eve gelmıyo surat asıyo hangı anne baba evladının boynu bukuk kalmasını ıster? Okadar vergı olmasında herkes alsın zengın fakır ayrmı yapmadan.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Hakan 2 ay önce Şikayet Et
  Eskiden beri birçok insanda lükse erişim isteği vardır. Eskiden de birçok zengin Tekel sigaraları içerken, dar gelirliler malum kovboy sigaralarını taşırdı. Şimdi de telefona döndü olay.Psikolojik bir durum bu.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Şimşek 2 ay önce Şikayet Et
  Üstünede nafaka alıyor böyle bayanlar arttı ama akıllanmaz boşanmanın yolunu kanunla bayanlardan yana destek veriyor. Hala bu sisteme katkısı olanlara yazıklar olsun.........
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Basiret 2 ay önce Şikayet Et
  En kısa zamanda nesillerimizi eğitime geçmemiz lazım. Bilgi artık her yerde eğitim lazım.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • oyun canavarı 2 ay önce Şikayet Et
  Teknloji ile alakalı biriyim yaş 35 gençleri çok iyi anlıyorum. Online oyunları oynamak istiyorlar. Ebeveyn ise başından savmak için güzel yol olarak görüyor. MEsele bu.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • Yunus 2 ay önce Şikayet Et
  Ayaklarimizi yorgana gore uzatacagiz.yoksa taahut boyunca cok usuruz.taahhut bitince zaten yelefonunda isi bitiyor.yeni bir telefon icin yeni bir tahhut.yani oyle bir sistem ki insanlar telefona calisiyor sadece.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Yüzsüz 2 ay önce Şikayet Et
  Cok yerinde bir yazi olmus.Genclerimiz doyumsuz benim de oglum var 15 yasina girene kadar zor beklettim. Tanidigim var asgari ucretli.her seyin en iyisi ve en kalitelisini almakla yükümlü zannediyor kendini ve cocuklarini.. Ekmek bulamayan işi yalan dolan . Ch penin oyunu bunlar.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  iyide kardeşim kalite bizim halkımızın da hakkı değil mi yani kaliteli telefonların pahalı olması gariban vatandaşın suçumu yoksa yetkilinin suçumu vatandaş ne yapacak yetkili idare edemiyorsa kenara çekilmesini de bilecek toplum artık 20 yıl önce ki toplum değil sayın yetkili
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • milletin ferdi 2 ay önce Şikayet Et
  Tüketme hakkın ürettiğin değer kadardır. Hem ürettiğinden fazla tüketerek cari açığa sebep oluyorsun hem de bu bunun sebebini kendinde değil de Erdoğan'da görüyorsun. Erdoğan zorla mı aldırıyor sana pahalı telefonu? Ya da sana ucuz telefon verebilmek için farkı Erdoğan ya da halk mı üstlenmek zorunda? Hem bilgisiz hem hadsizsiniz.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • bahoç 2 ay önce Şikayet Et
  bak hele ABD de 30 milyon aç ve sokakta yaşayan var sayın yetkili dünyanın en zengin ülkesisin adamlara aştan işten önce telefon alsana bizim aliyede bir tane yollayın unutmayın ya sen uçtum akıllımısın
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Süleyman 2 ay önce Şikayet Et
  Ali yaşın kaç bilmiyorum ama, düşman 20yıl önceki ile aynı; hatta daha beter. Ama şu dediğine katılıyorum. İnsan vakti gelince çekilmeyi bilecek. 9 seçim kaybedip halen aynı koltukta oturmayacak. Bu ülkenin problemi iktidar değil, muhalefet problemidir. Saygı problemidir. Saygılarımla. Kardeşim...
  Cevapla Toplam 22 beğeni
 • anadolu 2 ay önce Şikayet Et
  çok ciddi bir konuya parmak basmışsınız.durumum yok deyip 3000 tl lik telefon taşıyanlara diyecek bişey bulamıyorum.üstelik internetsizde gezmiyorlar.
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • Ne olsun istiyorsun? 2 ay önce Şikayet Et
  Peki senin isteğine göre bu fakir vatandaşlar ne yapsın? 3310 kullanıp günümüzde hangi işlerini yapabilir? İnternette kullanmasın değilmi? Ölsün en iyisi yaşamasın.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • blob 2 ay önce Şikayet Et
  ürettiğinden fazlasını tüketen mi? ne üretiyorlar ki? onun şusu var bunun busu var bunun şusu var dolayısıyla benim de olmalı diyorlar, peki, onun şunun bunun her şeyi bir arada var mı? yok! ama bunu ne aile ne de çok bilmiş kendileri görmek istiyor. telefon hak değil ayrıcalıktır.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Mustafa K 2 ay önce Şikayet Et
  Iste bu noktada türkiyedeki vatandaslari hic bir zaman anlamadim Ben almanyada yasiyorum benim arabam eski Model Eski cep Telefon diyorlar Bende ayagimi yorgana göre uzatiyom türkiyedekiler benim gibi düsünmüyor
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Yaw he he 2 ay önce Şikayet Et
  Türkiyeye gelen alamancıların hangisi eski araçla, eski telefonla geliyor? Kimi kandırıyorsunuz?
  Cevapla Toplam 1 beğeni