Tüm Yorumlar

Yorumlar6

 • ayhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Yahu şu limiti 1000,500 yerine her ailenin yapabileceği ölçeklere indirmek çok mu zor. 100,200,300 gibi rakamlar kesmiyor mu.Milleti köyünde tutmak istiyorsan çözüm bulmak bu kadar zor olmada gerek.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mağdur Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Çok güzel projeler yapılacak ama ne yazık ki hiçbir belediye hayvancılık projelerini bilhassada AYDIN gibi turistik illerde imar'a uygulamak istemiyor.Keşke ilgili yerlerede izni kelimesi çıkarılıpta Tarım bakanlığınca uygun görüldüğü denseydi inanın Dünya'nın birçok ülkesine arı,hindi,kaz,ördek ve ipek böçeği ihraç eder olurduk. Bunun içine aslında tavşan ve deve kuşu yetiştiriçiliğide girmeliydi.
  Cevapla
 • Hasan 1 yıl önce Şikayet Et
  Paraları alırlar üç beş yıl sonra Mütahit görürsün..O çiftcileri...Çiftciler o paraların olduğunu nereden bilecek...Nasıl proje yapacak ta sunacak. Para veren ellere...
  Cevapla
 • Sevcan Inegöl 1 yıl önce Şikayet Et
  Haydi İnegöllüler.Ben küçükken çok vardı bizim köylerimizde..Ama onlara yedirecek dut yaprağı var mı bilemiyorum..
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  devlet desteği eksik etmiyor fakat öyle çiftçiler var ki... adam çocuklarına araba alıyor gelen desteklerle veya ev, veya düğün, hiç içi acımıyor, e devlette verdiğinin arkasını araştırmıyor, ondan sonra devlet destek vermiyor, yahu bu ülkede hala anne babalar çocuklarına bakıyor hemde 30, 40 yaşına gelmiş olanlara bile, kuranda bu mu buyuruluyor, anne babaya evlat bakacaktı hani,yok arkadaş eski anne babalar da yok, büyüsün kendi ayakları üstünde dursun, zorluklara katlansın yok ne var eşek kadar adama yapamaz daha toy diyen cahiller var. RABBİM öyle olmayı nasip etmesin inşallah. aminnnn.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mali 1 yıl önce Şikayet Et
  İnşaallah suistimal yapmayız
  Cevapla Toplam 2 beğeni