Tüm Yorumlar

Yorumlar104

 • Abdullah 5 ay önce Şikayet Et
  Bıensoprt vs boş yatırımlar Olursa vay halimize.. Bize meyve suyu, gıda fabrikaları yatırımı yapmayın., ağır sanayi yatırımı elzemdir. Maalesef son yıllarda böyle yatırım olmuyor..
  Cevapla
 • Mehmet Keskin 5 ay önce Şikayet Et
  Muhalefetin aklı fikri hükümeti nasıl düşürürüz. Büyük şehir belediyelerini aldılar ne oldu beceremediler
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Meho aga 5 ay önce Şikayet Et
  İyide bizde devlet memuruyuz ve bu yatırıma bir çok açıdan bakarak ulkemiz için olumlu olduğunun farkındayız. Yani saygıdeğer hocam hepsi anlamasa bile memurlarda bazı yatırım konularindan anlar bence. Şansızlık, muhalefet edenlerin, evveliyatında ne iş yaparlarsa yapsınlar hıyanet icinde olmaları . Yoksa devletin başında bu yatırıma muhalefet edenler olsaydı İMF den başkasi gelmezdi ülkemize . Bakın bende memurum ama herseyin farkındayım. Selamlar saygıdeğer Kerem hocam.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Altaylar 5 ay önce Şikayet Et
  Ülkemize yabancı yatırımcı geldiğinde nasıl yatırım yapması gerekiyor anlamış değilim. Konut, arsa, tarla satın alırlar, memleket satılıyor derler, fabrika satın alırlar ülke satılıyor derler, biryere ortak olurlar yine ülje satılıyor derler. Fabrika için arsa satılır memleket satılıyor derler. Alllah aşkına yatırım nasıl yapılır, itiraz edenler açıklasında hep beraber öğrenelim
  Cevapla Toplam 25 beğeni
 • metin 5 ay önce Şikayet Et
  kardeş onların ne dediklerıni kendileri biliyormuki sana açıklama yapsınlar kin bürümüş gözleri
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • aölmez 5 ay önce Şikayet Et
  Uzun lafın kısası Reis işini bilir.
  Cevapla Toplam 30 beğeni
 • Ali 5 ay önce Şikayet Et
  Bmc zirlilarin parasi katardan heldi. Kemal amca duysun. Bizim cok bilmis solcular varya efendim sunu sat bunu sati otuyolarya
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • Ali 5 ay önce Şikayet Et
  Su an bizim en buyuk. Ortahimiz. Kara gun dostuz. Para musluhumuz bu katar para. Cok az ulkede vardir. Katar. Cohu ulkeyi satin alacak parasi var bunu bilin. Turkiye laf ilsun diye asker gondermedi. Cok onemli bize katar kipris ne ise katar o
  Cevapla Toplam 16 beğeni
 • Ali 5 ay önce Şikayet Et
  Katar''ın yatırıma ihtiyacı olduğundan mı yoksa türkiye ye dolaylı yönden yardım etmek içinmi yatırım yapıyor
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Ekrem 5 ay önce Şikayet Et
  Dolaylı veya dolaysız katar vazgeçilmezimiz
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Refik 5 ay önce Şikayet Et
  Dostluk kardeşim dostluk. Herkesin bir dostu yokmu bu hayatta var tabiiki. Benim için canını malını ortaya koyarak yanimda duran birine bende elimden gelmeni yaparım canım 'la malımla.... Gitipte suudi arabistan la paylaşacak hali yokya
  Cevapla Toplam 16 beğeni
 • Serkan 5 ay önce Şikayet Et
  Diyorlarki adalet olmayan ülkeye yabancı yatırımcı gelirmi hiç diyorlar. Peki Çin deki endenozyadaki malezyadaki ab ülkeleri ve abd yatırımları bu ülkelerde on numara adalet varda ondan mı rekabet için ucuz işçilik içinmi adalet varda onun içinmi bu ülkelerde
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Kurtuluş 5 ay önce Şikayet Et
  Hayatında devlette memurluktan başka hiçbir şey yapmamış sadece devletten aldığı maaşı bilen adamların aklı bu işlere ermez. Biz sayın Cumhurbaşkanımız aklına, ferasetine inanıyoruz. İnşallah Türkiye’ye çok daha büyük yatırımlar gelecek. Birileri konuşacak birileri iş yapacak. Siz o konuşanlara değil iş yapanların başında olan Recep Tayyip Erdoğan’ı izleyin.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Şakirr 5 ay önce Şikayet Et
  Ahmet, Kurtulus kardeşin bahsettiği memur Bürokrat memur. Devletin önüne set duvar olan Bürokrat'tır her hükümet bunlardan yakınmıştır anla artık.
  Cevapla
 • ahmet 5 ay önce Şikayet Et
  Memurlukla ne alakası var .. Kör, nankör her meslek grubunda vardır var.. Önemli olan bu kör ve nankörleri kim nasıl niçin yetiştirdiği.. Özellikle özel sektör nankörleri gırtlağına kadar doyarlar ve ardından kan kusarlar.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Baybars 5 ay önce Şikayet Et
  Gavur yatırım yapsa sıkıntı olmazdı müslümanlar yatırım yapınca uyuz oluyorlar.. Korkmayın kimse zorla müslüman yapamaz kimseyi!
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • yurttaş 5 ay önce Şikayet Et
  Arap sermayesi en çok ingiltereye ve a.b.d ye yatırım yapıyor.londranın belkşde yarısı arapların merak ediyorum.En cahil ingiliz niye araplara mülk satıyorsunuz demişmidir.Sanmmıyorun..Bizim zenginlerimide Almanyada londrada mülk alıyor yatırım yapıyor yasak mı var.Bu devirde bu mantık.Akıllı işi degil..
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Recep TAPRAMAZ 5 ay önce Şikayet Et
  Bu anlaşma bir Avrupa ülkesiyle yapılıp, özellikle de Fransa'yla, Türkiyenin kaynakları peşkeş çekilseydi aynı tepkiyi gösterirler miydi, yoksa zil takıp oynarlar mıydı?
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • samii 5 ay önce Şikayet Et
  Bizdeki muhalefet anlayışında ülkenin kazanımlarına sevinmek yoktur. Kötülüyeceksin iftira atacaksın. Demedi mi dünyanın en iyi işini yapsalar alkışlamayız diye.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Güneş 5 ay önce Şikayet Et
  Türkler avrupada iş kurunca Avrupa satılmıyor ama müslüman bir arap TURKIYEDE YATIRIM YAPINCA TÜRKIYE SATILIYOR. Ha pardon bir de avrupalı bir şirket TR de satın alınca o özelleştirme oluyor.
  Cevapla Toplam 8 beğeni