Tüm Yorumlar

Yorumlar116

 • Mehmet Metin 1 yıl önce Şikayet Et
  Ülkemize yatırımı Her Ülke Yapar, Aklı kıtlar Bilmezler.Katar Ülkemize CANKATAR.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Satın efendiler satın...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • hulusi 1 yıl önce Şikayet Et
  kendini yorma karşim.... AN-LA-TA-MAZ-SlN...
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne satılmış efendi
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • zafer 1 yıl önce Şikayet Et
  Ülkeyi otel odalarında İMF ye pazarlayanların ağırına gitmiş Katar anlaşması. İngiltere , Rusya , Fransa ülkelerine Arap sermayesi getirmek için yırtınırken bizim CHP nin karşı çıkmasını anlamak mümkün değil. Adamlar futbol kulüplerini bile körfez sermayesine sattılar. Biz üstelik bu ortaklığı dostumuz Katarla yapıyoruz. Çok merak ediyorum Allah göstermesin CHP iktidara gelirse ne yapacak. Körfezle ilişkisini kesecek yüzde binbeşyüz almadan ne Avrupa ne Amerika para vermeyeceğine göre. Yunanistan gibi gidip IMF den yüksek faizle kredi alıp eşe dosta yağmalatacak. Bedelinide bu mişllete ödetecek.BİZ BU FİLMİ DAHA ÖNCEDEN DE GÖRMÜŞTÜK.
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • zafer 1 yıl önce Şikayet Et
  Ben şu CHP nin Katar düşmanlığını bir türlü anlamıyorum. Hatta işi Araplar bizi sırtımızdan vurdu deyip asıl Suud ve BAE düşmanlığı yapacaklarına ki 1. dünya harbinde Suudun ve BAE nin dedeleri bizi sırtımızdan vurmuştu. O zamnda dost katar emiri Osmanlıya destek çıkmıştı. Şimdi CHP bize detek çıkanı değil bizi hançerleyeni destekliyor. Niye Fetö,Suudve BAE birlikte hareket ediyor da ondan. Hele BAE nin İslamla hiç alakası yok ,içki Kumar ve Fuhuşun merkezi olmuş. Kimbilir belki de CHP ondan onları seviyordur.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • hacı 1 yıl önce Şikayet Et
  analiz etmekte güçlük çekenler için Abdullah Çiftçi nin videosunu öneririrm hayırlı olsun
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Adil 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu ülkeye hainlik edeni yatağından alınmalı adına yorgo koyup adasına sürmeli
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Arif 1 yıl önce Şikayet Et
  vay paselden ekmek çıkmamış belli toptan parakendeye geçmişler vatana millete hayırlı olsun
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Rte 1 yıl önce Şikayet Et
  Zoruna gitmesin devlet bir olsun hainler def olsun
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Urfalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Ey Türk Milleti , bu zor zamanda dostunu düşmanını tanı, Dost istiyorsan işte sana KATAR. Katar, Türkiye'nin Azerbaycana Pakistana kardeşim diyebileceğimiz ulkelerden biri, sen çok yaşa Katar.
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • Bozkurt 1 yıl önce Şikayet Et
  Lanet olası kominisler Fransayla,Almanyayla yapsan işbirliği ülke çıkarı derler.Katar oldumu nereyi sattınız
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • Musti 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunu muhalifler, borsayi katara sattilar diye pazarlar. eger batili bir ülke ile yapilsaydi ses cikarmazlardi ama söz konusu bir müslüman ülke olunca chp bundan rahatsiz olur.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • İstanbullu 1 yıl önce Şikayet Et
  Muhalefet edecek ya zavallılar! Türkiye ye para gelmesine bile olumsuz yorum yapmışlar. Sen borsa nedir , dünyada borsa da yabancı ortaklık ne manaya geliyor biliyormusun!? Dünyanın en büyük borsalarının yabancı ortaklık payları ne kadar biliyormusun!? Ulan hiç bir şey bilmiyorsan klavye önünde google amcaya sor öğren .
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • İmam HatipLi 1 yıl önce Şikayet Et
  O_o'! Batı yanlısı kuklalar çıldırmış. Avrupa olsa harika olurdu derler ama müslümanla anlaşma yapınca elin gavuru kadar kıymetli olmaz bizim angusların gözünde :) Kudurun ve kininizde boğulun ne diyelim bu bizi mutlu eder. Ha birde bu heykel kafalar bi tek kendilerini uyanık akıllı sanıyolar başkaları cahil cühela halbuki ziyniyetinin taş taş üstüne koyduğu tek şey heykel başka bi cacıkları ve faydaları yok :) o değilde koronadan korunmak için maskeli heykel yapmışlar daha napsınlar yaaa :D
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • el tamim 1 yıl önce Şikayet Et
  Katar tam bir islam ülkesi. zaten geçmişe dair derin çok derin bağlarımızda var. el katar temim bin hamed el sanide bey biraz Türklere benziyor . araştırılsın belki dedesi Türk olabilir. yoksa l katar temim bin hamed el sanide bey milyar dolarlık yatırım yapmazdı . helal olsun sana . adamın dibisin sen.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • Boşnak 1 yıl önce Şikayet Et
  Dedeleri kesinlikle Osmanlı'dan yana olunmasını vasiyet ettiği söyleniyor.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • no name 1 yıl önce Şikayet Et
  satılan ne? herhangi bir emperyalist ülke ile özellikle bu antlaşmalar yapılsaydı herkes ekonomik işbirliği der geçer gider ama libya ile katar ile yaparsan hemen ülke satıldı. 80 yıldır batıya sattınız memleketi bir faydası oldumu? katar libya azerbaycan katar pakistan ve hatta domuz sisi giderse mısırla yapılacak bu tür antlaşmalar islam alemini toptan uçurur. inşallah şu sisiden kurtuluruz en yakın zamanda doğu akdeniz müslüman denizi oluur.
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • Umut 1 yıl önce Şikayet Et
  Bana batıya satılan bir fabrika veya baska bisey söyle 80 yılda
  Cevapla
 • Rutruso 1 yıl önce Şikayet Et
  Katar da katar katar para var daa ondan..siz.konuşmayğn fakirler..
  Cevapla Toplam 1 beğeni