Tüm Yorumlar

Yorumlar12

 • Murat 2 ay önce Şikayet Et
  Urettiğimiz her şeyin basında bu kadar yer almasını askeri gizlilik açısından sakıncalı buluyorum. Allaha şükür, artık kendi ihtiyaçlarımızı kendi teknolojimiz ile karşılayabiliyoruz. Ama açık kaynaklardan düşmanlarımız her bilgiye ulaşamamalı.
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • Özcan Güçlü 2 ay önce Şikayet Et
  Yakışmadı Türkiye varken İsrail den İHA mı alınır Biz daha iyisini yapar veririz Gerekirse birlikte yaparız .İsraille derhal Azerbaycan kesmeli bu ticareti Kardeşliğimize yakışan Burdur.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • Bir yorum 2 ay önce Şikayet Et
  Azerbaycanda israilli şirketler iha piyasasını kontrol ediyor doğru söylüyorlar şümkü çoğu kuruluş israille anlaşmalar yaptı sümüle ettiler azerbaycanı biz bayraktar veya ihaya ayit bir şey üretiğimizde bize bir talep geldimi azerbaycandan hayır beraber üretelim veya yatırım yapıp destekleyelim dedilermi hayır kırgınmıyız hayır onlar bizim kardeşimiz örgürler istedikleri ulkelerler çalışa bilirler sıkıntı yok nasıl isterlerse yardıma ihtiyac duyduklarında teretüdsüz gideriz ülkelerimiz ayrı olabilir ama izim dostluğumuz ve kardeşliğimiz ebedidir.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Zafer 2 ay önce Şikayet Et
  Sonra bizdeki gibi İsrail iç işlerine kadar girer askeri uzamanlar vasıtasıyla. Daha sonra askeri üslerinde birer oda alır ,istihbaratını dinler. Derken bir kaç seneye kalmaz Türkiyeyle ilişkilerini bozar . Verdiği zayıf veya kötü planlı destekle Ermenistan karşısında mağlup edilmelerini sağlar. Bu senaryo size hiç yabancı geliyormu. Beynelmilel Yahudinin bütün dünyada yaptığı bu. Ha bu arada Eba Müslim Horasaninin meşhur sözünü hatırlamakta yarar var. " Onlar şerlerinden emin oldukları dostlarını ihmal ettiler, dostluklarını kazanmak için de düşmanlarını yakın tuttular, sonunda yakınlaştırdıkları düşman dost olmadı,uzaklaştırdıkları dostları ise dost kalmadı"
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • Buyuk Turkiye 2 ay önce Şikayet Et
  Ulke olarak devlet millet kamu ozel yurt ici yurt disi butun milli yerli konusunda yetismis uzman zeki becerikli insan kaynaklarimizi ve gerekli diger kaynaklarimizi 7/24 tam planli tam organize teknoloji ve kalkinma icerisinde hareket ettirirsek bunun yaninda dost ve kardes Azarbeycenindan katarina pakistanindan endonezya ve malezyasina onlarinda bilgi beceri ve sermayeleriyle ulkemiz su an bolgesinin en buyuk gucuyken o zaman en ileri teknolojiye sahip dunyanin super gucu olur ve ne kesmir ne miyammar ne dogu Turkistan ne dogu guta ...diye muslumanin kafirler tarafindan ugradigi bir zulm kalmaz.
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • Fikret 2 ay önce Şikayet Et
  Yalan
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mustafa Duman 2 ay önce Şikayet Et
  Israil heronlarını Türkiye pkkya karşı kullandı Topladığı bilgileri bize deyil pkkya verdi. Bizim diyarbakırdan kalkan uzaklarımızdan bizden önce pkk nın haberi oluyordu .neden biliyormusunuz.israil heronlarını biz satın aldık pkkya hizmet verdi. Nezaman kendi imhalarımızı yaptık ondan sonra pkk ya karşı başarı sağlamaya başladık.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • Dalgıç 2 ay önce Şikayet Et
  İsraille çalışıyorlarmış sıkıntı!
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Mert arikan 2 ay önce Şikayet Et
  Herşeye bir kılıf aramayın Amerika paramızla bize silah vermedi öyle olsa bile büyük Basari
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • İvedik 2 ay önce Şikayet Et
  Atma recep
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Dursun usta 2 ay önce Şikayet Et
  Sizinle bir Türk olarak gurur duyuyorum Allah yolunuzu açık eylesin başarılarınızı daim eylesin
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • Bursa 2 ay önce Şikayet Et
  Evet radar izi daha büyük gösterilip düşman radarları yanıltılabilir.düşünün ki bir hava savunma sistemi s bilmem kaç.ankayı takip ediyor.anka iki şimsek ateşleyip radarda iki büyük jet uçağı görünümü oluyor.şimşeke kilitlenen sistemi.anka umtas ile havaya uçuruyor.gitti milyar dolarlık sistem.ARTIKK RADARDA GÖRÜLEMEYEN İHA GEREKLİ.BHUNA ÇALIŞILMALI.DÜŞÜNÜN BİR SHA KARŞISINDA MİLYAR DOLARLIK HAVA SAVUNMA SİSTEMİ ÇÖP OLUYOR.PANTSİRİ KASTETMİYORUM S 400 YADA PATEİPT YADA SAMP T NİN GÖREMİYEXEĞİ RADAR İZİ DÜŞÜK İBADAN BAHSEDİYORUM.MESELA ELEKTRİK MOTORLU KUŞ GİBİ GİDEN AMA SİSTEM AVLAYAN SİHA..,
  Cevapla Toplam 18 beğeni