Tüm Yorumlar

Yorumlar18

 • GAZİ 3 ay önce Şikayet Et
  Allah'a emanet olun Hayırlı işler , Vatan Azîz Hepimizin, su gibi aziz olun..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ercan 3 ay önce Şikayet Et
  Boş verin f35 kendi uçağımiza yönelelim kendi göbeğimizi keselim
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • İsmail 3 ay önce Şikayet Et
  Bence derhal üretime son verilmelidir. Bizim sayemizde düşman ülkeler uçak sahibi olurken biz alamıyoruz.Hangi mantıkla hareket ediliyor bilmiyorum ama iyi niyetli olmak bir şey kazandırmıyor.
  Cevapla Toplam 21 beğeni
 • Kara cahil 3 ay önce Şikayet Et
  Parça üretim sozlesmesini Okudunuz mu. Yan cizene cezai uygulama vardır. ABD bu parayı öder, ona birşey olmaz. Ama kale gurubu bu bedeli ödeyebilir mi ? Birde bazı konularda hop oturup hop kalkmamak gerekir. Bazı şeyleri zamana bırakıp politik davranmak gerekir, özellikle iş hayatı böyledir.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • M.akif çağlar 3 ay önce Şikayet Et
  Çok güzel.insan gururlanıyor.fakat ta gezi olaylarından beri,sur olayları darbe depremler sel felaketleri yatırımlar sık yapılan seçimler Suriye olayları emniyet askeriye bir sürü olay oldu.türkiye nasıl dayanıyor anlayamıyorum.herkez tıkır tıkır parasını alıyor.biraz garipsiyorum.ama ülkemi çok seviyorum.can vermeye hazırız herzaman.
  Cevapla Toplam 25 beğeni
 • enes 3 ay önce Şikayet Et
  Allah rahmet eylesin, İbrahim bey sadece kale grubu için deyil tüm ülkemiz için büyük bir kayıp, onun yerini alan kızı ve damadından allah razı olsun çok büyük işler yaptılar, rabbim İbrahim beyin ailesini sirketlerini korusun ve ayaklarını doğru yollda sabit kılsın :((.
  Cevapla Toplam 32 beğeni
 • Mehmet Ezici 3 ay önce Şikayet Et
  Amin
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Laz 3 ay önce Şikayet Et
  Amin
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • Üretelim 3 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun hükümetimizin büyük çalışmaları ile yerli milli üretenlerimizden devlet kuruluşlarımız özel sektör kuruluşlarımız bütün üniversitelerimiz başta savunma sanayi alanlarımız ve sağlık savunma sanayi alanlarımız olmak üzere diğer bütün alanlarda çokça yerli milli üretimler ve ARGE'ler yapalım.
  Cevapla Toplam 24 beğeni
 • Yerli ve milli 3 ay önce Şikayet Et
  biz millet olarak venediklilerin haince yaktigi donanmayi uc ay icinde daha buyugunu yapan bir milletiz abd ve yandaslarin 1974 te ambargosu ardindan ozellikle 2002 sonrasi 18 yil gibi kisa zamandaAllah CC izniyle batililarin yuz yilin uzeri bir zamanda sinirsiz butceyle yapamadigini savunma sanayisinde yapti bu millet yine Allah CC izniyle kisa zamanda neredeyse sifir butceyle bunu yapan ulkem İnsallah su an insansiz 6. nesil ve bir ilerisi daha lazer ve proton toplu 7. nesil caklarimiz yapariz bu ucaklar İnsallah en az 6-8 mach hizli manevra yetenegi ve en ustun elektrik elektronik bilgisayar yapay zeka ucaklar uretiriz sadece ucaklarimizda degil hava kara deniz tamaminda
  Cevapla Toplam 31 beğeni
 • çağdışı 3 ay önce Şikayet Et
  Yatın :::Kallkın başkan ERDOĞANA ve Akpartiye dua ediniz. son 20 yılda başka iktidar olsaydı memlekette dünyada en ağır sonucu alırdık. vayandaşın bırak hastaneuye gitmersini gidecek hastan abulamazdı. eslkiden olduğu gibi ilaç da bulamazdı. UNUTMADIK YATAN HASY-TANIZ İÇİN HASTANADE SERUM VERMEK İÇİN SERUM APARATI DAHİ BULUMMUYORDU... ama o zamanın torpill yoldaşlar dayısına tel açtı mı bulunuyordu. 90 lı yıllarda ilaç yok diye n SSK başiındaki KK bugün HASTANEYE YOL UYAPMAM DİYOR UTANMADAN.. sonrsa 500000ton sokkalar adöktüm diyor. ELBETTE YALAN-CEBİNE YOLDAŞKARINA DÖKMÜŞ HIRSIZLIK YAPMIŞTIR DOĞRUSU BU...
  Cevapla Toplam 20 beğeni
 • trakyali 3 ay önce Şikayet Et
  Kalite tesadüf değildir siz işinizi biliyorsunuz Allah sizden razı olsun Kadir geceniz mübarek olsun
  Cevapla Toplam 18 beğeni
 • Ömer 3 ay önce Şikayet Et
  F35ten ucuz kurtulduk. Edinme maliyeti değil, idame maliyeti de aşırı yüksek. Ayrıca içindeki casus. Avrupa ülkeleri hem maliyetten hem de bu casusluktan yakınıyor. Ayrıca dışa bağımlılık, gördük ne bela olduğunu. Kimse f35 için Türkiyeye gelmesini dilemesin. İdlipte gördünüz. Kendi ürettiğimiz "şeylerle" neler yaptığımızı. Basit olsun kendimiz tasarlayalım, kendimiz yapalım. Altay tankının motoru yok. Yapamıyoruz. El şeyiyle gerdeğe girilmez. Allah namerde muhtaç etmesin.
  Cevapla Toplam 28 beğeni
 • Fatih 3 ay önce Şikayet Et
  25 milyon dolar bedava tanesini bize 4,5milyon dolara satiyokar bize birde parça satışı var büyük bir şey olur daha kimseye muhtaç olmadan gemiler uçan araçlar gider. Birde tank motoru yapsanız .Allah yardımcınız olsun halk olarak maddi ve manevi yaninizdayiz tebrik ederim
  Cevapla Toplam 18 beğeni
 • Ayhan Kacar 3 ay önce Şikayet Et
  abd, bizi F35 üretiminden biranda çıkar ya. Türkiye, kale grubu, hala, 2022 ye kadar üretimimiz devam edecek diyor. KISASA KISAS vardır. sen de durduracaksın ki, sekteye uğrasın.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Zafer 3 ay önce Şikayet Et
  Az biraz mantikli olalim biz olmazsak uretimi baskasi yapacak belki biraz kulfiyetli olur onlar icin lakin bizim icin daha sikintili olur bu isten para kazaniyoruz bedava yapmiyoruz bir muddet daha dayanacagiz elbwt gunu gelecek tokat atmaya sabredelim...
  Cevapla
 • Misafir Yargıç 3 ay önce Şikayet Et
  sözleşmeyi tek taraflı fesh edemezsin.tazminat ödersin.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • cem gülcek 3 ay önce Şikayet Et
  ALLAH C.C Razı olsun iyiki varsınız.
  Cevapla Toplam 5 beğeni