Tüm Yorumlar

Yorumlar79

 • Akil 1 yıl önce Şikayet Et
  BU VE BU TURDEN HASTALİKLARİN TEDAVİSİ BUHAR İLE SOLUMAK (Buğu) TERMAL YADA KUVETTE ISI TERAPİSİ YAPMAKTİR
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Bilimsel bir çalışmamı yaptınız ya da okudunuz. Yukarıdaki haberden bir farkınız yok.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Bir yorum 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu tur tavsiye verenleri tutuklayıp içeriye atın gitsin başımıza bela olucaklar halkızda bunlara nasıl inanıyor anlamış değilim ayrıca her besin kaynağının faydası olduğu gibi zararıda vardır sağlığınızı tehlikeye atmayın bu tur söylemler yanlızca ac gözlülerin ceplerini doldurur sizin ise hayatınızı karartır geri dönüşüde olmaz
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Alican 1 yıl önce Şikayet Et
  Tam fırsatı, el yıkamaya alışmış iken bir de dişleri her yemekten sonra fırçalamak gerekir, tırnaklarda kısa ve temiz olmalı deseler o alışkanlıkta iyi olur.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Veli 1 yıl önce Şikayet Et
  Düzenli beslenin kişisel hijyene dikkat edin. Doktorlar dezenfektan bile şart değil su ve sabun yeterli diyor. Yetkililer işiniz yoksa sokağa çıkmayın diyor. Ama yok bizim insanımız hiçbir uyarıyı dinlemez WhatsApp grubunda paylaşılan mesajlara bakar sonra da o fiyat neden yükseldi. Fırsat vermeyin ki fırsat bulamasınlar.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Terazi 1 yıl önce Şikayet Et
  İslam aklın yolunu tutar: ceviz beyne benziyor beyne iyi geliyormuş, kuru fasulye böbreklere benziyor böbreklere iyi gelirmiş; üzüm yaprağı akciğere benziyor aynı zamanda yarasaya da benziyor üzüm yaprağı suyu ilaç olarak kullanılabilir denemekle ne kaybedilir acaba insan zehirlenir mi diye şüphe ettim fakat hiç haşlanmadan tuza basılmış üzüm yaprağından tuzu gönderildikten sonra sarma yapıp yedik zehirlenmedik.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Şenol 1 yıl önce Şikayet Et
  Hala kalkmış sumağın şu faydası var şöyle iyi böyle iyi reklam yapıyorsunuz ya yazıklar olsun. Hayatınız rüya,rüyalarınız gerçek olmuş.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • orhan 1 yıl önce Şikayet Et
  zıkkımın kökü de iyi geliyormuş... hadi buna da saldırın...
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Tokatlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Namaz kıl korona dan kurtul bi adam 5 kere abdest alsa 3 kere de yemek de elini yikasa 3 de yemek den sonra yikasa 1 de sabah kalkınca yikasa 1 de tuvaletten çıkınca yikasa toplamda kaç ediyor 13 kere el yıkanır bir de dışarı çıkmadığı da bulaşmaz sana korona bu kadar panik olmaya gerek yok sen tedbirlerini al takdiri Allah a bırak zaten ecelin geldiyse ev den hiç cikmasanda korona dan ölmen kalp kirizinden ölün
  Cevapla Toplam 16 beğeni
 • Stratejiokulu 1 yıl önce Şikayet Et
  Çörekotu bu sene fazla gelmiş fazla fazla tüketilmesi gerekir hahahhahaa lan ne tuhaf ezber bi millet olduk Instagram zararları bunlar. Çörekotu işine girdim arkadaşlar her sabah bir çay kaşığı çörekotunu az bal ile karıştırılarak bir ceviz ile tüketelim.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Kaan 1 yıl önce Şikayet Et
  Bizim millet çok saf. Hala batil inanç var. Sorsan çok müslüman. Toprak yeyin desek onuda yerler. Bazen çin deki gibi bile ne deseler yerler.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Zekigören 1 yıl önce Şikayet Et
  Ürün biter dükkan kapanır, eskiden böyle idi. Şükretmek yarına bismillah diyerek....! Satış üzerine %3 fazla kar koymak bereketi alır, huzuru kaçırır. Talebe göre zam yapmak ! İslam dinine mensup Müslümanlar kendinizi kandırabilir, Allah'ı kandıramazsınız !
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • dost 1 yıl önce Şikayet Et
  Antioksidan etkisi sayesinde üst solunum yolları hastalıklarında aniden meydana gelen yüksek ateşi düşürerek beyin sağlığını korur. - Hafta da bir bardak tüketilen sumak suyu, sinir sisteminde deforme olmuş hücrelerin sayısını azaltarak sağlıklı hücrelerin artmasına yardımcı olur.Faydalı birşey biraz araştırın. bununla ilgili ;şifa Allahtan bunu unutmayalım.şafi ismi hürmetine ümmeti Muhammede Doğadaki nimetlerinden şifa olması niyatiyle tüketilirse neden olmasın.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Xye 1 yıl önce Şikayet Et
  Sirke agaci(sumak) cok isabetli.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Evde kalin 1 yıl önce Şikayet Et
  Urunum para etsin diyen acgozler ortaya bir fisilti atiyor millete malini kakaliyor. Keske x bitkisi iyi gelse, bilim kurulu ve saglik bakanligi da boylece hastalari kolayca tedavi edecek yolu aciklarlar. Siz aktarlara yigilip anca birbirinize korona bulastirir ve evdeki bulgurdan olursunuz. Cozum kolay, EVDE KALIN...
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  bağışıklık sistemine hangi ürün iyi geliyor o ürünü gidip hemen almalıyım kaygısı. fırsat fırsat bu fırsat moda ürünün fiyatını hemen yükselip köşeyi dönmeliyim kaygısı bizi öldürecek. Eyyy insanlar kendinize gelin sakin olun Allah(C.C) ne yazdı ise olur. sAKİN OLUN evde kal çağrıları boşuna değil. Her duyduğumuza yüklenmeyelim. Her helal de fayda var.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Urfalı 1 yıl önce Şikayet Et
  yav arkadaş ne kadar cahilimiz var devletimizin dediğini yapın
  Cevapla Toplam 10 beğeni