Tüm Yorumlar

Yorumlar162

 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Ziraat bankasıyla görüştüm o bile faiz uyguluyor devlet Bankası yaptıktan sonra diğerleri hayli yapar
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  iş bankasi güya kredi kartinin limitini artiriyorum demişti kocaman bir yalan yalan yalan.Ayrica ötelemeye faiz aliyor.Bu zamanda faiz alan limit artirmayan vatan hainidir.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Şeker bank 1 yıl önce Şikayet Et
  Şekerbank ta yaptım yapılandırma bugün çaktılar fahiş faizi sözde yardımcı olacaklar
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Atlı Geliyor Atlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Bundan önceki krizlerde en az etkilenen ilin DENİZLİ olduğunu görmüşler. Araştırınca tek farkın kredi alarak değil kendi öz sermayesi ile kazandıkları ile yatırım yaptıklarını görmüşler. El atına binen tez iner demiş atalar.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • antepli 1 yıl önce Şikayet Et
  Bankalar krediyi En az üç ay haydi( ertele)
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mustafa Akın 1 yıl önce Şikayet Et
  Ülke kalkınmasına hiç bir artı değerleri olmayan, paradan para kazanmaktan başka bir özelliği olmayan bu kan içici tefeci vampirlerin kafası ezilmeden bu toplum asla refaha kavuşamaz. İster kriz zamanlarında ister kriz dışı zamanlarda.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Umut 1 yıl önce Şikayet Et
  Bre gafıller zengın olsanız neye yarar ne kadar yasagacagınız garantımı ?
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Esnaf 1 yıl önce Şikayet Et
  Her açıklama hikaye şu an hiçbir banka ne faiz durduruyor nede kredi veriyor herşey insaların gözünü boyamak için 10 gün oldu işyerim kapalı kira geldi daha ne kadar kapalı kalırız bilmem ama ayakta zor kalıcaz gibi duruyor hiç bir yardım yok paket açıklanıyor bankaların haberi yok neyseki yaşadığımız bu süreç gözümüzüde açtı
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Arda 1 yıl önce Şikayet Et
  Aynen gostermelik algi.baska birsey degil.ne soyledilerse.tam tersi
  Cevapla
 • ASİLSOYLU 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu bankalar menfaatine olmayan bir şeye kesinlikle evet demezler. bende açıklandığı günden bu güne acaba diyordum yanıltmadılar sağ olsunlar. Valla özeli de bir devleti de bütün mesele REİS in iki dudağının arasında öteleme artsız ve müracaatsız üç ay ertelenecek dese olay biter.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Kenan 1 yıl önce Şikayet Et
  Ing finans yabacı özel bankalarin hepsi ayni.ve öteleme erteleme yapmaya hic gerek yok.cekilen krediyi cektiginiz zamanki faiz oranindan degil simdiki orandan sorumlu tutup faizi geciriyorlar.ALLAH burakın bankaya kendisinden başka kimseye muhtac etmesin 10 tl'lik kolonyaya 90 tl yazılan ülkemde bunu çok görmuyorum.ALLAH olan herseyin kaydını alıyor.faiz haram bereketi kacar diye boşa dememisler herkezi affetsin ve biran önce banka illetinden kurtarsin müslümanlari.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Erso 1 yıl önce Şikayet Et
  Keşke birde bankalar bi virus girse bildisayarları çökertse Gorücem o zaman ötelemeyi inim inim inlicekler Yediniz bitirdiniz milleti be
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Olağan üstü kriz durumlarında bankanın insiyatif almak yerine faiz alması kimin düşman kimin dost olduğunu ayrıştırmış oldu........
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Atlı Geliyor Atlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Kendine VATAN SEVER diyen art niyetlisin. Sen ve senin gibiler daha önce de bunu denediler, bu devlete ve millete zarar verme girişiminde bulundular. Devlet benim devletim. Zarar verince üvey baba gibi üvey devlet getirip vatandaşı onun insafına bırakacaksın ve sonuç hüsran. Bankalarda benim her zaman yanımda. Ev alırken kredi verdiler ev sahibi oldum. Kredi kartı verdiler taksitle ihtiyacımı gidermeme yardımcı oldular. İnsanlar kredi ile otomobil almasına imkan sağladılar. Borç kimden alırım diye kara kara düşünmüyorum. Borç yiyen kesesinden yer. Borcunu ödemek istemeyen art niyetlisin. Senin teklifin gerçekleşirse borcuna sadık olanlar ve vergisini verenler enayi yerine konacak.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • tora 1 yıl önce Şikayet Et
  bu ne rahatlık yiğidim. bankan var her halde...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Koronazede 1 yıl önce Şikayet Et
  Vakıfbank da alıyor faiz
  Cevapla
 • Devletçi 1 yıl önce Şikayet Et
  Neden özellikle belirtiyorsun ki zaten genelleme yapılarak bankalar bu süreçte çıkar peşinde diyor. Banka ismini belirterek aklın sıra devleti eleştireceksin. Sende fiırsatçısın belli ki...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Vatan Sever 1 yıl önce Şikayet Et
  Merhabalar , Sosyal medyada bir kampanya başlatalım. Bu kampanya o kadar yayılsın ki, Toplumu ve insanları kendine köle yapan bankalar ve sahiplerine, halkın birleşince neler yapabildiğini gösterelim. KAMPANYA BAŞLIĞI: BANKALARA ÖDEME YAPMIYORUM. Borçları faiz almadan ertelemediğiniz sürece hiçbir ödeme yapmayacağım. Bir düşünün ! Hiç bir vatandaş ödeme yapmaz ise ne olur. Bankaların gelirinin azalması haricinde ekonomi yavaşlar vs. hiç bir devler bunu göze alamaz. bütün borçlu vatandaşları hapse atamazlar ya ! Bunu destekleyenler lütfen paylaşşın. Sadece vatanımı ve ülkemi bu kan emicilerden kurtarmak istiyorum. Saygılar. Admin! Lütfen yayınlar mısın ...
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • Hazin 1 yıl önce Şikayet Et
  Senin yorumların her zaman isyan kargaşa içeriyor. Burdan aklı başında olanlara diyorum ki yediniz içtiniz delikanlı gibi borcunuzu ödeyiniz, siz birine verdiğiniz borcu vermese siz ne düşünürsünüz kötü niyetlilere pirim vermeyin. Herkese hayırlı cumalar. Sayın editörün yayınlaması dileği ile.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Musti 1 yıl önce Şikayet Et
  Sen anarşi çıkarmak istiyorsun senin işin Trollük ayrıca kredi alırken kimse kimseyi zorlamadı herkes kendi iradesi ile gitti kredi ve kartını aldı bu bağlamda herkes borcunu ödemek zorunda.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Nuri 1 yıl önce Şikayet Et
  Çok saçma hiçbir banka güvence almadan kimseye para vermez borç ödenmezse bacağındaki kiloya kadar alır
  Cevapla Toplam 1 beğeni