Tüm Yorumlar

Yorumlar29

 • Cemil Celepci 8 ay önce Şikayet Et
  Muhterem Recep Tayyip Erdoğan Başkanım, bu güzel ülkemizde son 17 senedir yapılan tünel, yol, köprü ve hastane sayısı son 100 yılda yapılanların yaklaşık 10 katı. Yine aynı süre zarfında açılan İmam-Hatip Lisesi ve Kur'an Kursları ile eğitim ve öğretim alanındaki daha bir çok iyileştirmeler sayesinde gençliğin İslâm düşmanlarının tuzağına düşmemesi için büyük çaba sarf ettiğinizi biliyoruz. Bununla beraber İslam düşmanı ahlaksız diziler ve internetin sorumsuz kullanımı sayesinde ülkemizde ve hatta İslâmî eğitim ve öğretim kurumlarımızda dahi dindar nesil sayısı artmıyor, azalıyor. Bu kötü gidişata bir çare bulunması konusundaki çabanızdan dolayı sizlere takdir ve teşekkürlerimizi arz ederiz.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • Osman şimşek 8 ay önce Şikayet Et
  Başkan ne diyor o
  Cevapla
 • Adil 8 ay önce Şikayet Et
  Reisim .kastamonu hanonumde bakır.madenimiz isliyor taskoprumuzdede .seka kagıt fab .sıni mopak isletiyor .mopakı başka kapalı fabrikaya alıp. Kurulu duzen .kagit fab .donusumle .ion...araba...batarya .imalatina .dönüsturup ...bakır..madenin de 2 km .ileride ...hazir .bu konuda yetkililer .harekete gecmeli .otomobil .fabrikası .bursada ...bataryada .taşkoprumde olsun ..
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Ottomans 8 ay önce Şikayet Et
  Emir demiri keser olay budur iste KALICI OLAN DEVLETTIR bu ulke boyle bir cb sahip ne mutlu ulkeme ne mutlu milletime seni seviyoruz reisim.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • islam 8 ay önce Şikayet Et
  eğitim islama göre yeniden şekillenmeli instegram Facebook Twitter kapatılsın dizilere yasak gelsin kuruluş osman orhan fatih şeklinde diziler yapılsın toplum ahlak çöküyor lütfen dizileri programları kapatın gençlik çok kötü zina faiz almış başını gidiyor toplumun yüzde 80 i faize yüzde 70 zinaya bulaşmayan yok acil avily
  Cevapla Toplam 24 beğeni
 • 2023 8 ay önce Şikayet Et
  Sayın başkanım her şey çok güzel olmuşken birde Turân Birliği kurulursa daha başka olucak
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • İskilipli 8 ay önce Şikayet Et
  Reisim; Tosya İskilip yolu ne vakit başlayacak. Çorum İstanbul adası 1,5 saat kısalacak. İlçamiz eriyor. Sanki cezalılız. Haztare 9 yılda anca acıldı Yüz yataklı. Halkın yardımları ile MYO yapıldı 4 yıldır bekler çürüyecek, kuran kirsa binası ödenek yok açılmaz Atıfhoca, Ebussud, Akşemseddin, Ali Kuşçu vb ilçemiz alimlerinden ne olur sesimizi duyun. Çorum İskilip arası bu kere hızlı yapılıyor inşallah biter. 12 ay önce açılan Çankırı İskilip yolu göçtü 12 aldır yön değiytirip ulayım sağlanıyor asfalt çukur yakalı nasıl kabülü yapılıyor inanması mümkün değil!
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • halıl 8 ay önce Şikayet Et
  Reis adamsın..Ama gerçek şu..öyle oğul ve gençlık yok..azalıyor..İbadedını yapıyor ama Tankın önune çıkamıyor..korkak bır nesıl..kapalı ama ne yaptıgın bılmıyor..gençle issiz..yapılanlar guzel seyler..Ak parti Ulku ocakları,Alperen Ocakları gıbı saglam karekterlı,ölmeyi göze alaln.Vatan sevgısı olan Akıncı genclık yetişmesı gerekıyordu. Vatansever şehıt olmayı goze alan,vurdumu devıren okumus üflemıs genclık yetısmesi gerekıyordu..bu yok..zamanımız boşa gıttı..öyle geclık göremıyorum..Vatan için ölecek gençlık yok..yok..cok az..Horasan bılgelerı olması lazım..Gençlıkte iş yok..kapalı açık şuursuz..tabı hepsı degıl..ama cogunluk böyle..
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Asgari ücret 8 ay önce Şikayet Et
  Reis bide şu asgari ücret e bi atsaydin seni seven destekleyen her zaman yanında olan asgari ücretli görün artık
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • halil 8 ay önce Şikayet Et
  Helal sana..Allah uzun omur ve sıhhat versin..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Hüseyin 8 ay önce Şikayet Et
  Sayın başkanım izmiri kaybetmemizin yegane sebebi il yöneticileri adam kalmamış gibi aynı kişilerle izmiri teslim ettiniz ömerleri aramadınız sonuç ortada il ve ilçeleri Allah aşkına bi değiştirin
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • muratcan 8 ay önce Şikayet Et
  Reis, kararlılığın takdir-i şayan maşaallah. Rabbim bu ülkeye yeni nesillerden Sizin gibi genç reisler lutfeylesin inşaallah
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • şakir 8 ay önce Şikayet Et
  adamsın
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • kiraz 8 ay önce Şikayet Et
  Sayın başkan, bırakın mus'ab bin umeyrleri ve haticeleri tam bir ahlaksız ve dinsiz gençlik yetişiyor. Artık ders programlarındanmı kaynaklanıyor, yoksa serbest olan internettenmi veya herhangi bir etkenden olabilir her neyse gençlik hiç iyi bir gelecek vaat etmiyor biline..
  Cevapla Toplam 19 beğeni
 • melik 8 ay önce Şikayet Et
  Bu bizim kesimin bu arapça kelime merakı yüzünden , gençleri gaza getirip türkçülük numarası ile dinsiz yapıyorlar, tehlike çok büyük, uyanın artık.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • kahramanmaraşlı 8 ay önce Şikayet Et
  Sayım Cumhurbaşkanımız bir de Maraşımıza baksa belki bizimde alt geçitlerimiz duble yollarımız biter. Yılan hikayesi çok kısa kalır maraşın bir türlü bitirileöeyem yatırımları için. Lütfen sesimizi duyun artık.
  Cevapla Toplam 4 beğeni