Tüm Yorumlar

Yorumlar74

 • Abdülhamit Han 10 ay önce Şikayet Et
  deterjan , yağ ,sabun ,kuru gıda TSE hepsine bir gram standardı getirsin , halkı gramdan kazıklayıp gizli zam yapıyor fırsatçılar enflasyon körüklüyor
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ali 10 ay önce Şikayet Et
  Ah zamcılar ah
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ahmet 10 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun market markalı ürünleri tüketiciye daha ucuz satanlara, markalı ürün satanlar da tüketiciye daha ucuz satarak enflasyonun düşük olmasına ve milletimize daha faydalı olmaya çalışsınlar.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  Ne yapsın millet en ucuzu hangisiyse ona yöneliyor.İşiniz gücünüz kendi kârınız vatandaşı milleti düşünen yok.Devlet bu soygunculara yol vermesin.Onlarda düşürsün fiyatı rekabet etsinler.Kârları az bişey azalsın ölmezler.Yeter be kapitalist sistemle milleti sömürdüğünüz.Asgari ücretle elemanları sömür yılar yüzlerce yeni mağaza aç servetini katla yok öyle dünya yettiniz artık.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • birisi 10 ay önce Şikayet Et
  dikkat edin Türkiye ye ihanet edenlerin çoğu bu kesim...
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • Sualp 10 ay önce Şikayet Et
  Milleti kandırmasınlar. Marketin markasıyla üretilen ürünleri de yine buyuk firmalar üretiyor. Demekki hainler üretmek istemiyor miletin hayrına bir şey yapmaktan korkuyorlar
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Gıda Baronları. 10 ay önce Şikayet Et
  Artık eskisi kadar ne kaliteliler nede ucuzlar PrivateLabel'ciler. Yine de diğer tanınmış kazık markalara göre azda olsa tercih edilebiliyorlar.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Fatih 10 ay önce Şikayet Et
  Private label ürünü sen zincir marketlere veriyorsun adam senin ürününden ucuza satıyorsa sen de kendi ürününü daha ucuza satman gerek.Ama tabi arada bayi distribütör olunca kar marjı düşen üretici buna çare bulmak istiyor.Fakat çözüm kota ile değil.Çözüm ürünleri daha çok tüketiciye ilk elden ulaştırabilmekte.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Çok öfkelendim... 10 ay önce Şikayet Et
  Fırsatçı firmalar daha dün bir günde dolar ı bahane ederek fiyatları %100 zamladıkları yetmemiş gibi gramajlarıda %25-%30 düşürdüklerini gördük paketlerin. Bu milletin sırtından geçinip milyarder olan godamanlar birazcık karları düşünce hemen yine milletin sırtına bindiler. Şimdi de kota kota diye yırtınıyor ekmeğimizde gözü olan ekonomi teröristleri. Lafa gelince serbest piyasa icraata gelince zorba amerikan kafası. Alın kapitalizminizi dün dövizlerinizi kaçırdığınız ingiltere ve abd ye defolun. Ve milletin boğazından çekin artık elinizi.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Düzce'den 10 ay önce Şikayet Et
  Sakın ha! Sakın! Sonra pahalılıkta Venezuela'yı geçeriz. Bizim patronlar ya kraliçe' nin ya Amerika'nın emrinde. Bu büyük bir hata olur. Düşünün murat ülker neden sermayesini ingiltereye taşıyor. Madem bu fiyata üretiliyor marka sahibi efendiler de üretir ve satılır.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Ali 10 ay önce Şikayet Et
  Markalar fiyat düşürsün. Son 14 ayda kuru bahane edip aşırı zam yapan, gramaj düşüren markalar karlarını azalsın. Utanmadan yine milletin parasında gözleri. Yok kota gelsin. Hayır kardeşim bu vicdansızların karlarına kota getirin.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Sadık Özlü 10 ay önce Şikayet Et
  Saygı duymak gerekir. Serbest piyasa ekonomisi bunu gerektirir. Yasal düzenlemelerle bunu yapmaya çalıştığınızda, zarar gören tüketici olur, enflasyon da yükselir. Vatandaşa faydalı şeyleri engellemeyin kardeşim.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Abdülhamit Han 10 ay önce Şikayet Et
  Ekmek mayası tekelleşmiş durumda 4 fabrika bir fransızın ,1 i Avusturya'nın ,1 yerli EKMEK MAYASI TEKEL KONUMUNDA ,ekmeği her böldüğünüzde yahudi para kazanıyor , YERLİ VE MİLLİ EKMEK MAYA FABRİKASI LAZIM
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Mehmet 10 ay önce Şikayet Et
  Hiç kârımızı düşürelim hizmet olsun halka diyen yok sen zaten kazanıyorsun biraz az kazanmak zoruna neden gidiyor olmadı sürümden kazan haysiyetsizler.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Dakik 10 ay önce Şikayet Et
  Onu bunu bilmem de zincir marketler gelene kadar bizim esnafın burnu havada, saygısız tavırlarına katlanıyorduk.Malını beğenmeyip almasan surat asıp fırça atıyorlardı. iade diye bişey yoktu. Rekabet her zaman iyidir. Şimdi gönlümüzce alışveriş yapıp saygı görüyoruz. Yerel esnaflar birlik olup kendini geliştirmek zorundalar.
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • zafer 10 ay önce Şikayet Et
  Çok doğru.
  Cevapla Toplam 4 beğeni