Tüm Yorumlar

Yorumlar22

 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Bıktık usandık, ayıptır, terbiyesizliktir, fakat kimse ilgilenmiyor. Bıktıkkkkkk.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • CUVALDIZI Kime 1 yıl önce Şikayet Et
  telefonuma belediyeden ...il baskanindan... millet vekilinden...kutlama mesajları...televizyona cikacak mesajlar...hayir kurumlari mesajlari...reklam mesajlarina kapattigim halde musteri temsilcisinin dedigi bizim sirketten gonderilmiyor diger sirketler gonderiyor denilip basindan savma...kimi kime şikayet edelim varsin rahatsiz etsinler kul hakkı bilseler iş çözülür onuda bilmiyorlar....
  Cevapla Toplam 16 beğeni
 • parti 1 yıl önce Şikayet Et
  zaten belediyelerden, partilerden, milletvekillerinden gelen mesajlar bıktırıyor, parti üyeliğim vardı sonlandırdım fakat hala mesaj gelmeye devam ediyor, partiler veri tabanları güncelleyip kontrol etseler de vatandaşı rahatsız etmeseler keşke partiyi kime şikayet edicez? Adalete mi?
  Cevapla
 • Asım 1 yıl önce Şikayet Et
  Okullar kurslara Bütün telefonları weriyor. Kurslardan aranmaktan bıktık, Daha önce aradınız tekrar aramayın diyorum, gene arıyorlar. "Nasılsınııız" dedilermi Lanet olsun diyorum. Soruyorum telefonumu Nereden aldınız diyorum, "Okuldan" diyorlar. Okul şikayet edilir mi acaba?
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • numaram şu 1 yıl önce Şikayet Et
  ısrarcı firmalar için tamam da, önemli bir mevzu için bile aramasından caydıracak bu yersiz kurallar. Çok kişi, neden haber vermediniz diye dert yanacak, mesela karşı taraf avukatı, resmi bir yazışma haricinde sizi uzlaşmaya bile davet edemeyecek
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Operatorler oyle mesaj gonderiyorki reklam verenin numarasini bile yazmiyor. Goremiyorsun bu je olacak.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Musa 1 yıl önce Şikayet Et
  Cevap verme, veya hayır de geç. Böyle uğraşmanın kime ne faydası var
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne bilsin reklam için arandığını bir şey diyorsun ama yaşadıklarımızı biz biliyoruz. Mesaj listemizden çıkmak için İptal mesajı atın diyorlar 10 gün sonra gene geliyor.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Adem 1 yıl önce Şikayet Et
  Bıktım artık şu reklam icin arayan ve mesaj atanlardan
  Cevapla
 • irfan sadıkoğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  bu arayanlar mail atanlar mesaj yollayanlar bunlara tüm numaraları verileri satan şebekeler var bunlarıda bir durdurun
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • SessizOlma 1 yıl önce Şikayet Et
  Bana da birkaç firmadan sms geldi.hepsini şikayet ettim,idari para cezası yediler .bir daha da rahatsız edilmedim. Sessiz kalırsanız, birsey olmaz derseniz sonuçlarına katlanirsiniz.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Şikâyet etmezsen bunun önüne geçemezsin. Şikâyet et gerisine karışma.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • alican 1 yıl önce Şikayet Et
  Günah keçisi olarak personel gösterilip uyanıkça sıyırmışlar kendilerini..Gelde inan..Hakim amca bu kez 150 lira kesseydi cezayı..Senin haberin olmadan çalışan gönderiyordu hemi?
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Bir Dost 1 yıl önce Şikayet Et
  Kişisel verilerin korunmasıyla ilgili öncelikle gsm servis sağlayıcılar incelensin. Yeni hat alıyoruz, 3 gün sonra ilgimizin olmadığı firmalardan yazılı veya aranarak reklam gelmeye başlıyor. Aranarak yapılan reklamlarda numaramı nereden buldunuz sorusunu ısrarla soruyorum ama cevap yok. Sizce firmalar numaramızı nereden buluyorlar?
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • İbrahim 1 yıl önce Şikayet Et
  özellikle aranmayi istemediğimi bildirdigim halde arayan firmalara az bile şikayet edecek yeride ilgilenmediğini icin ayrica bir ust birim olmalı
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • zafergülten 1 yıl önce Şikayet Et
  haber iyide,şirketi bulmak biraz zor,ellerinde yüz tane numara var,engelliyorsun başka numaradan arıyorlar.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Molla Aralik 1 yıl önce Şikayet Et
  Sizde o numaralarin hepsini kaydedin ve sikayetinize ekleyin. Israrcilarin cezasi daha da fazla olur. E bu arada benim bi taktigim var, pazarcilari mümkün oldugunca uzun telefonda tutup sonra hadi baska kapiya demek. Ama dikkat edin asla ve asla özel bilgi vermeyin, yada zekice kurulan cümleleri onaylayici cümleler kurmayin. Sonra bir bakarsin fatura kesilmis. Sonrada eee siz evet dediniz konusmamizda diye iddia ederler. Siz en iyisi konusmayi kendiniz yönlendirin ve konuyu havan sudan sohbete dönüstürün.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Molla Kasım 1 yıl önce Şikayet Et
  işin cılkı çıktı , insanlar ticari faaliyet yapmak için çeşitli yollar ile tanıtım yaparlar. Yani bir kez aranma ile bu kadar ceza verlirse. Ticari faaliyetler azalır. Yeni firmalar nasıl tanıtacak kendiniz. Tabiki eski firma bilgilerini , bir başka firmada kullanmak yanlış ama uyarı yapılır. 75.000 tl çok büyük bir para.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • mehmet kut 1 yıl önce Şikayet Et
  arayamaz kardeşim tv radyo sosyal medya vb var versin oraya reklamını benim tel no mu nerden buluyorda arıyor.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Para kazanmak için her yol mübah diyorsun yani
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • salih tugra 1 yıl önce Şikayet Et
  Tanıtım telefon etmekle olmaz. Günümüzde tanıtım, internet üzeri, Billboard'lar, Tv ve Radio, Gazete ile oluyor. Eğer sen insanlara telefon terörü uygularsan reklam değil ancak kendini kötülersin.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • yorgun 1 yıl önce Şikayet Et
  molla kasım bey ,150 personel çalıştırıyorum cep telefonuma ayda 2500 tl + pirim le eleman aranıyor diye mesaj geliyor,hangi ticaretten bahsediyorsunuz,
  Cevapla Toplam 3 beğeni