Tüm Yorumlar

Yorumlar6

 • İstanbullu 1 yıl önce Şikayet Et
  Dünyada gelişmiş hiç bir ülke yok ki, ''NÜKLEER TEKNOLOJİ KULLANMASIN'' Gelişmiş her ülke kendi Nükleer teknolojisini elde etmiş, onlarca nükleer santralden çok ucuz elektrik üretimi yapmaktadırlar, artık içimizdeki süne zararlılarının, yılan ve akrep yavrularının nükleer enerji teknolojisine karşı çıkmamaları, ülkemizin ihtiyacı olduğunu anlamaları gerekir, artık uyanın gelişmiş ülkeler, diğer ülkelerin bu enerjiye ulaşmamaları için var güçleriyle engel olmaktadırlar,niye? İRAN'a yapılan zulmü görüyoruz, ne diyorlar üretmeyeceksin, peki sen niye kullanıyorsun? Ben kullanırım, ama sen kullanmayacaksın, birazcık akıl,birazcık düşünmek, birazcık idrak,işte durum bu kadar açık...
  Cevapla
 • Hakan3474 1 yıl önce Şikayet Et
  Solcu cahil gerici yobazlar ve etki ajanı hainler karşı çıkar ki Türkiye güçlenmesin, Batının kölesi olsun.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Saim çakır 1 yıl önce Şikayet Et
  Nükleer enerji olmadan bir ülke kalkınmış sayılmaz bazı geri kafalı insanlar sadece Eletrik üretimini zannediyor büğün abd Rusya Çin İngiltere nükleer enerjiyi ulaşımda kullanıyor savaş gemileri deniz altılar sağlıkta bilimde mutlaka olmalı.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • kardeş 1 yıl önce Şikayet Et
  her şey çok çok daha güzel olacak kardeş
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Nihat 1 yıl önce Şikayet Et
  CHP nin başındaki KIMIL zararlısı sizin ayağınızın tozu olamaz. İşte demokrasinin cilvesine bak ki öyle ufuksuz adamlar ülke yöbetmeye talip oluyor. Bu ülkede muhalefet yalan, dolan iftira demek.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Salih 1 yıl önce Şikayet Et
  Aynen geç bile kaldık.
  Cevapla Toplam 3 beğeni