Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • Hakan Sönmez 1 yıl önce Şikayet Et
  Durumu özetlemiş. Tabip Odaları da, eczacı odaları da benzer şekildedir.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Ömer 1 yıl önce Şikayet Et
  İSMMO nın siyasetten başka yaptığı hiç bir şey yok. Yönetimin acilen değişmesi lazım. STK gibi çalışıyorlar Meslek örgütü olmaktan uzaklar. Dünya kadar SMMM var istanbulda ama SPK da bile görev alamıyoruz. Bunların derdi meslek mensuplarına ve mesleğe katkı değil, siyasi muhalefet . ya adam gibi iş yaparlar veya kapatılsın gitsin. işsiz SMMM sayısı dolu bu ülkede..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Nuri 1 yıl önce Şikayet Et
  Hangi odada yokki bu
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Hüseyin Akın 1 yıl önce Şikayet Et
  Mali Müşavirlik başvurusu adı altındaki düzenleme "insan haklarına eziyet" olarak girmesi gerekir. Önce bunu düzeltin yoksa yakında mali müşavir bulamayacaksınız. Hangi meslekte mevcut 3 sene staj zorunluluğu doktor mu olacak bu insanlar. Harcanan (pardon sömürülen) paralar da cabası. Hadi şimdi kaçın bakalım insan haklarından. Hakikatten nasıl kaçacaksınız bakalım....
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Adil 1 yıl önce Şikayet Et
  Poşet Beyannamelerine sadece 2 gün ayırmak zorunda kalıyoruz ayrıca defter beyan sistemi çok kötü. geçen seneye göre ekstra 1 hafta vaktimizi alıyor bu sorunların çözülmesi şart umarım siz kazanır ve çözüm üretirsiniz.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Aheste.. 1 yıl önce Şikayet Et
  Otuz sene devletten boş beleş para almışlar ve yüzde dört eğitim yüzde 69para nereye harcanmış belli değil ALLAH bunun hesabını tek tek soracak yetimin öksüzün parasını kendinize peşkeş çektirdiniz buna ses çıkarmayaların hepsinin boynuna vebali asıldı ve hesabı hepinizden aheste aheste çıkacak..
  Cevapla
 • msdos 1 yıl önce Şikayet Et
  odalar hepsi derebeyliktir
  Cevapla Toplam 1 beğeni