Tüm Yorumlar

Yorumlar49

 • .... 1 yıl önce Şikayet Et
  O kadar bilgisiz, cahil ve körmüyüz ki bizim sorunlarımızı, Amerikalar gelip bizim yerimize tespit edecek?!!! Zaten her şey ortada. Gelen paraları üretime değil betona yatırdık. Elin yabancısı da bize gelip sorunlarımızı tespit edecekmiş. Pes doğrusu.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • veli 1 yıl önce Şikayet Et
  mevzu sadece ilgili ecnebi şahsın veya şirketin akıl vermesi yönünde değil anlayacağınız... bir de ekonomi adına atılmış adımların dünyaya doğru ve etkili anlatılması da önemli. hem bir yabancı gözüyle yapılanların doğru veya yanlışlığının rapor edilmesinin de çok sakıncası yok. zaten siz isteseniz de istemeseniz de kredi derecelendirme kuruluşları bunları yapıyor ve tüm dünya onları dinliyor...
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Kamil 1 yıl önce Şikayet Et
  Abdli size ancak millete nasıl kazık atılacağını öğretir. Erbakan gibi Müslüman Hocalarımız da size islami metodu öğretti : Faizci sistemden kurtul, üretim yap. Yolsuzluğu önle , şeffa ol. Kimse seni yıkamaz , yurtdışından operasyon da yapamaz.
  Cevapla Toplam 62 beğeni
 • Gakko 1 yıl önce Şikayet Et
  ABD kıtasında Rockefeller ve Avrupa kıtasında Rothschild Aileleri. IMF&Mckinsey ilişkisini nasıl açıklanacak. Mckinsey ekonomi ve kamu danışmanlık hizmetleri ile ipek yolu & doğu Akdeniz petrol-doğalgazı arasındaki ilişkisi hakkında bilgisi olan varmı. Ben yahudiler ile iş yapılmasına kesinlikle karşıyım. Yeni Dünya düzeni kurulurken masanın dışında kalmayalım. ALLAH cc. Vatanımıza Milletimize Devletimize ve Ordumuza Zeval vermesin Yardımını Rahmetini üzerimizden eksik etmesin. Âmin
  Cevapla Toplam 30 beğeni
 • Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  Sen gel onu benim külahıma anlat :)))) Allah yardımcımız olsun. Sonumuz pek iyi görünmüyor.
  Cevapla Toplam 63 beğeni
 • Ali AK 1 yıl önce Şikayet Et
  Başka ekonomiden anlayan yok muydu da Amerikalılara gel dedik
  Cevapla Toplam 67 beğeni
 • kamucu 1 yıl önce Şikayet Et
  refah-yol hükümetinin ekonomi başdanışmanı var hani havuz sistemi ve denk bütçeyi oluşturan danışman prof. osman altuğ
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ekserva 1 yıl önce Şikayet Et
  kemal derviş var olurmu ?
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • BJK 1 yıl önce Şikayet Et
  Videoyu izle anlarsın
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  "Bir ekonomik tetikçinin anıları" adlı eseri okumanızı değerli yorumculara tavsiye ederim. Hiç bir batılı kuruluş Türkiye'nin iyiliğine olacak bir işe elini sürmez. Bu geçmiştede böyleydi bundan sonra da böyle.
  Cevapla Toplam 55 beğeni
 • Adil 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu adam muhalif değil ama AKP'lide değil
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Yıllar önce de amerika ekonomimizi düzeltmek pardon dümdüz ettmek için birini göndermişti ne idi adı kemal derviş mi idi
  Cevapla Toplam 24 beğeni
 • Fa.rih 1 yıl önce Şikayet Et
  Ben akpartili olduğum halde elin amerikalisini istemiyorum .bu iş hicde iyi değil
  Cevapla Toplam 35 beğeni
 • ULU BEY 1 yıl önce Şikayet Et
  Kardeşim ekonomiden, paradan anlayan hiç mi Türk vatandaşı yok, ölün o zaman. Gereği de yok abd vatandaşının kimin adamı veya şirketi olduğu ortaya çıksın bilelim bu da fetö nün bir koludur.
  Cevapla Toplam 19 beğeni
 • Lafazan 1 yıl önce Şikayet Et
  Kur'an İn ipine sımsıkı sarılın ekonomiyi Allah'tan gayrısı yere yıkamazEkonomiden anlayan yok değil. Neredeyse Milletçe işimize gelmiyor. Faiz kesin kes haram olduğu halde en dindarına kadar bu sistem kullanılıyorsa fazla söze gerek yok. Zekatı veriniz emrine kaç "Müslüman" uyuyor?Vay efendim bu devirde faizsiz para mı kalmış. Yahu ben zaten zor geçiniyorum zekat eskidenmiş, fakir mi kaldı... Rabbin vs. Vs.. Şüphesiz azan bir kavmi azap bulur..
  Cevapla Toplam 19 beğeni
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Rockhefeller sülalesinin dünyaya attığı kazık bankacılık sektörü ve düzeni. dünya milletleri de devletleri de bu ailenin tahakkümü altında
  Cevapla Toplam 18 beğeni
 • Ali Ergül 1 yıl önce Şikayet Et
  Ülkemde kriz yok, algı yapıp ak partiye vurmak istiyorlar. Çarşı pazar gezin heryer insan kaynıyor. Psikolojik algı ile ülkede kriz var havası estirmek amaçları. Ülkemiz büyüyor, köprüler yollar, binalar, eskiden insanların evi yoktu şimdi herkes ev sahibi hemde 2-3-4 adet. Bakın insanlar mutlu, tek parti ve güçlü ekonomi var.
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • Yoraz 1 yıl önce Şikayet Et
  Ali ergül kurdaki artışla bilikte iğneden iplige her şeye alakalı alakasız % 30 ila % 40 zam yapıldı.ben 3200 maaşla çlışan 5 kişilik bir aileyim kira ödeyen biriyim ve bu orana göre maaşımın en az 1000 lirası yapılan zamla eridi.senin durumun iyi olabilir ama gerçekleride görmezden gelmeyelim.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • Biraz haya! 1 yıl önce Şikayet Et
  KArdeş benim evim yok, evi olmayan milyonlarca kiracı var değil mi? YAda sana göre herkesin iki üç evi var keyfinden kirada oturuyor! Neyin kafasındasınız arkadaş iki ay önceki fiyatlarla şimdiki çarşı pazar fiyatlarını bi karşılaştır. Ayıptır millet zamlardan iki büklüm bükülürken kriz yok herkesin durumu iyi demek.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • Mutlu vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Herkes para koyacak yer bulamıyor. Kriz falan hikaye. 250000 dolar getiren vatandaş oluyor... Kriz hikaye... Domates ülkemizde değil uzayda 7-8 tl.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Bilo 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis kriz mıriz yok dedi. Reiz yalan mı söylüyor. Fetöcümüsünüz kardeşim. Algı yaratmayın
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • resul 1 yıl önce Şikayet Et
  ne anlatiyorsun sen masalmi sen kendi acidan bakiyorsun
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  benim evim yok kardeş
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • yurtTAŞ 1 yıl önce Şikayet Et
  Şimdi tüm bunlar bir kenara Ekim ayında yapılacak ödemeyi tüm merkez bankası rezervleri bile karşılamıyorken parayı nereden bulacağız? Gerisi hikaye. IMF denilen illet neden dile geldi bunca yıl sonra sizce?
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • Sıdıka Yavuz 1 yıl önce Şikayet Et
  lütfen chp ve pkk ağzı ile konuşmayın. Bilmiyorsan ekonomiyi konuşma. Hatta git evinde mil şef dönemini oku dinle kafanı kuma göm sonra da Büyük tc büyük asker vs vs vs büyük olmak avrupa ve abd nin ayaklarını yalamakla olmuyor. Ak Parti ile oluyor. anlatsam ne işe yarar ki.... gözüne perde inmiş İttihat terakkili vatan hainleri....
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Halid Dazkiri 1 yıl önce Şikayet Et
  Muhaliflerin ne dedigi umrumda değil ben Erdoģan'a oy veriyorum uzun zamandir ve memleketin ekonomik detaylarinin abd firmasina acik edilmesi, o firmadan medet umulmasi hosuma gitmiyor. Bu denetlemenin detaylarina da hakim degiliz.
  Cevapla Toplam 30 beğeni