Tüm Yorumlar

Yorumlar17

 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  abd yi boşver ingilteredeki altınları niye çekmiyoruz?
  Cevapla
 • isvicreli 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın bakan son 2 ayda tl ne kadar deger kaybetti dolar karsisinda ?
  Cevapla
 • Sassas 1 yıl önce Şikayet Et
  Yav bizim altınların ABD de ne işi var aklımız ABD kadar çalışmamışmı nede ekonomiye kazandırılmamış vallahi anlamakta güçlük çekiyorum ABD Arabistan'ın parasına yatmadımı zorla silah sattı parasını Arabistan alamadı ABD o altınların üzerine yatsa ne olacaktı
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Batman 72 1 yıl önce Şikayet Et
  yeni dönem de yoksullukla mücadele ,işsizlikle mücadele ,istihdam istihdam istihdam , özel sektör şartları iyileştirme ve istihdam ,kamu kurumlarına istihdam endüstri meslek liseleri elektrik ,elektrik_elektronik teknolojisi vb branşlara sağlıktaki gibi bir istihdamı istiyoruz teiaş botaş,ttk,euaş,ebk,eti maden gibi kamu kurumlarınında istihdam için idarecilerin taşın altına ellerini koymaları istiyoruz bir ülkede endüstri meslek liseleride en az ekonomik bağımsızlık kadar önemlidir mesleksiz ve sanatsız bir ülke düşünülemez sadece 4-5 meslek grubunun itibarının olması diğer meslek gruplarının yok sayılmasi yanlış tüm meslek gruplarına hak edilen itibarın verilnesi gerekir
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • SİVASLI 1 yıl önce Şikayet Et
  Bakanlıklar,milletvekilleri danışmanlarınıazaltıp harcamalarını biraz azaltsınlar
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Alim 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye altyapı ulaşım gibi temel sorunları halletmistir. Bundan sonraki dönemlerde bakanımızın da dediği gibi kamuda az boz değil iyi bir kemer politikası yapılmalı ve ar- ge ler artırılmalı yüksek teknoloji üretimleri cogalmali en azından kendi iç piyasanizi karsilamali.bu tabiki üniversitelerin asli işi olan bilimle ugrasmasiyla olucak bı durum siyaset ve çukur politikasından vazgeçmeleri gerekir.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • SARACEN 1 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaşlar, İngiltere olarak biz bile battik burda, Zaruret haric hic bir sey satılmıyor, birak ihtiyaci - Zaruret. gerçekten bir 6 ay daha böyle giderse Turkiyeye dönmekten başka çaremiz yok. Allah rizasi icin yamukluk yapmayin, Koyunuze donun tarlanızı ekin, hayvancilik yapin yoksa Dunya olarak hepten gidiyoruz.
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  vatandaş adam iyi bir şey soyluyor sen orucunu daha acmadin mi bu ne asabiyet
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Bize ne kardeş ingiltereden.burada ki durumdan da sanane türkiye güçlendikçe sizin batmanız çok normal zaten.ayrıca isteyen köyünde yaşar yaşamaz sanane
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • tamer danacı 1 yıl önce Şikayet Et
  Tüm makam araçlarına yerli üretim zorunluluğu getirilmeli
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • Haskad 1 yıl önce Şikayet Et
  Benim bildiğim Türkiye'nin yurt dışındaki altınları ABD de değil İngilterede. Hem de önemli miktarda İngiltere de bulunuyor. Bakanın ABD deki altınlarla ilgili ne ima ettiğini anlayamadım. Ticaret savaşına tepki araçlarını kullandıklarını mı belirtiyor.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Burhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Tabi Türkiye'nin rezervlerini bakandan daha iyi biliyorsun değil mi?
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
  Büyüme var ama dış politikadaki askeri harcamalar cari açığı arttırdı. Ayrıca dış kaynaklı baskılara hükümet gereken cevabı vermekte çok zorlanıyor. Ülke batıyor demek tabiiki doğru değil ama bir belirsizlik piyasada mevcut. Bazı ürünlerde, özellikle gıda türlerinde dişe dokunur artış var. Lüks tüketimden bahsetmiyorum bile çünki ihtiyaca olan almasın.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ufuk 1 yıl önce Şikayet Et
  Hani ilk 10 büyük ekonomiye girecektik, ilk 20 den bile düştük...
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • makinacı 1 yıl önce Şikayet Et
  ilk 10 ekonomi arasına girecektik derken o zaten piyasayı gaza körüğe verip bir şeyler tutturabilir miyiz acaba düşüncesi idi, sen 17. sıradan 10. sıraya gelirken kimi sollayacağını biliyor musun?
  Cevapla
 • günalp 1 yıl önce Şikayet Et
  etrafımız da ve okyanus ötesinde bize karşı her türlü oyun oynanırken , ve içimiz de o kadar hain ve şüpheci insan varken ilk 10 büyük ekonomiye nasıl girelim . zaten ilk 10 a girmemek için türlü türlü oyunlar komplolar yapılıyor . sen hala ilk 10 dan bahsediyorsun ufuk kardeş.. gözlerinizi açın artık..
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • BOYKOTT ISRAEL 1 yıl önce Şikayet Et
  ..ilk yirmiden düstügümüze bir kaynak göster lütfen yoksa yalan yazmayi birak..!
  Cevapla Toplam 13 beğeni