Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • Sonuna kadar 2 yıl önce Şikayet Et
  Sonuna kadar yanındayız sayın bakanım. Proje çok doğru bu işi yapanlara vereceksin hayvanları. Elinde hiç olmayıp verirsen hemen satma derdine düşüyorlar. Bu proje tutacak bu hauvancılık kalkınacak. Yalnız bu projelerin bir eksiği var o da ülkedeki ahırlarda modrrnizasyonda yapılmalı. Ülkeyi çiftçi kurtaracak modernize olmuş ahırlarda yetiştirilen hayvanlarla kalkınacak kırsal nüfus. Bir de pazarların yaygınlaşmasıyla olmalı devamı projenin. Üretip en kısa şekilde pazara sunulmalı yetiştiricilerin ürünleri.
  Cevapla
 • doğru ol yeter 2 yıl önce Şikayet Et
  Ahmet Eşref fakıbaba senin bildiğin gibi bu işler Kolay Değil oğru ve düzenli yönetmek ve doğru olmak gerekir bu senede hiç kimse çoğu yazılmıyor 30 bin hibe veriyorsunuz 5 kişi veriyorsunuz
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Bedrettin 2 yıl önce Şikayet Et
  Tokat Sulusaray da 2 yıldır üst üste yazıyorum hiç mal 30 hibe desteği çıkmadı Bu sene de yazmıyorum Sulusaray 12 lira köyünde ya 5 kişiye ya da 4 çıkıyor bu kadar Saçmalık olur
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye geneline yayın...toplam 1666 kişiye verilecek...il ve ilçe toplamı 900..ortalama bir il veya ilçeye düşen 1.18...:)
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • KocaAli'li 2 yıl önce Şikayet Et
  kimsenin cevabını bilmediği soru, koyunlar nereden gelecek?Tarım tv'leri bile cevabı bilmiyor.Eğer TC içinden alınacaksa toplam koyun sayısı değişmez.Batıdan alınır Doğuya, Ali'den alınır Veli'ye verilir.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Memo 2 yıl önce Şikayet Et
  Zengin adama koyun vereceğinize fakir çobanlara verin bakın nasıl üretim yapıyor onlar
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • Ramo 2 yıl önce Şikayet Et
  İşletme & yönetme başka bir şey , çalışma başka. Bilmem anlatabildim mi?
  Cevapla Toplam 3 beğeni