Tüm Yorumlar

Yorumlar39

 • Cengiz Y 3 yıl önce Şikayet Et
  Yeni gelir kaynağı hız cezaları.Lüks araçlarla 120 Km'yi geçmeyecekse o aracı niye ürettiriyorsun?
  Cevapla
 • yusuf 3 yıl önce Şikayet Et
  adam sinyal vermekten aciz, siz hıza takmışsınız kafayı. önce sinyal vermeyen adamı ihbar etme yöntemi bul kanıtlarıyla yollayalım ver cezayı gitsin.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Durmus 3 yıl önce Şikayet Et
  Aslinda devlet bir arac lokomotifi üretecek tüm araclari lokomotife baglayacak ,hem akaryakit tasarrufu olur hem kaza olmaz , hemde vatandas ceza ödemekten kurtulur.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Vatandas 3 yıl önce Şikayet Et
  Peki arackar ozaman niye saate 250-300 km gidiyor? Yapin arabalara Bir hiz siniri , istesede kimse gecemesin. Fabrika cikisi Arac 120 yi gecmesin. Olay bitmistir. Yoksa digeri sadecede para tuzagi kimse milletin akliyla oynamasin
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Deli Dumrul 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu kurallar marabalara, siyah, çakarlı arabalara değil. Var mı? Aksini iddia eden.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • yüksel 3 yıl önce Şikayet Et
  herkes ağlıyor. aslında hız limitleri düşük bence de. ama ortada bir gerçek var. milletimiz ısrarla kurallara uymuyor. mesela İstanbul ve diğer yerlerde dikkat edin yüzde doksanı sinyal vermeden dönüş yapıyor. araç firmaları sinyal kolunu kaldırarak bu LÜZUMSUZ!!! aletten tasarruf sağlayabilirler.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • hacı veli 3 yıl önce Şikayet Et
  otoyollarda hızdan çok kaza olmuşta tedbir için hıza engel gelmiş gibi anlaşılıyor.otoyol mantığını anlamayan bürokratlar vatandaşla hükümetin arasını açmak istiyor olabilir
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • oguzhan 3 yıl önce Şikayet Et
  Biz kurallara uyuyoruz da devletin resmi araçları neden uymuyor. Şu an ki teknoloji ile şehiriçi 50 km olan yerler var bu hız kuralları değişmeli. Kazayı önlemek için araçları her yıl muayene edeceğinize ehliyet alırken muayene edip birdaha bakmadığınız sürücüleri muayene edin. Kuralları insan sağlığı ićin yapın para kazanmak için değil.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • cahit57 3 yıl önce Şikayet Et
  bazilari zengin hizli gider fakir yavas demis bilmediginiz amaç para kazanmak zaten bu ulkede her zaman faribana olur
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Veli 3 yıl önce Şikayet Et
  Burada ceza araca kesiliyor surucunun kim oldugu belli degil..aslinda ornegin 6 ay da 3 defa hiz siniri asan ve ceza yiyen surucunun ehliyeyine mesela 3 ay el koyacaksin..yoksa zengin e 154 TL viz gelir tiris gider 155 km/s kadarda 154 TL diye hatirliyorum.
  Cevapla
 • aziz maziz 3 yıl önce Şikayet Et
  bu kafa çok eski kafa..arabalar yeni teknoloji..120 km nedir?almanyada otobanda hız sınırı yok..ceza ile düzelmez..eğiteceksin.ehliyeti bakkaldan vermeyeceksin!!kaza ya karışanlar çoğu telefondan,yada sağlık durumundan yada aracının yetersizliğinden yada alkolden karışıyor.ben motosiklet kullanıcısıyım..telefon araba yı aynı anda kullanan sürücüler yüzünden neler çekiyoruz. hyundai h1.170 beygir araç.yeni teknoloji.ama sınıfı kdv-ötv--bilmem ne tv den dolayı kamyonet sınıfı.çünkü minibüs olsa rakam katlanıyor..ama hız sınırı 80.komik.yasa yapanları oturtumak lazım direksiyona, 80 km de nasıl hissedcekler.almanya tükaka )) ama adamlarda otobanda hız sınırı yok..neden acaba ?
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • misafir 3 yıl önce Şikayet Et
  sinyal kolu bir tarafina takili olup kullanmasini bilmeyenlere 80km hiz bile cok
  Cevapla
 • Görüntü 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu insanları anlamak güç gerçekten hızlı gitmeyin madem sonradan bekleme yapacağınıza
  Cevapla
 • yavas gitmek 3 yıl önce Şikayet Et
  asla cozum degildir. surekli uzun yol yapan biriyim. yavas gittikce dikkatim dagiliyor. hele yeni nesil arabalarda yolu hissetmiyorsun bile dikkat sifira dusuyor. ayrica millet hiz sabitlemeye veriyoe ve ayagini gazdan cekiyor. bu durumda ani gelisen olaylara refkleks veremiyor surucu. bence arac yasi ve modeline gore serit sistemi ve hiz getirilmeli. otoyollarda max 150 olmali hiz.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ramazan 3 yıl önce Şikayet Et
  garibana yasak hızlı gitmek.bir milyonluk araba sahipleri gidebilir.450 tl onun için çay parası..
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Remzi 3 yıl önce Şikayet Et
  Aynen müdür kasa paso bize hesap hesiyo zaten...onlara viz gelir
  Cevapla
 • Mersinli Cengaver 3 yıl önce Şikayet Et
  hız yapanın ehliyeti alınsın. zevk için para ödeyen çok.
  Cevapla Toplam 1 beğeni