Tüm Yorumlar

Yorumlar19

 • oktay kuş 6 yıl önce Şikayet Et
  BÜYÜK REFORM. türkiye,de büyük reformlar yapıldı. sağlıkta,ulaşımda,hayal edilemeyecek akla gelmeyecek yerlere geldik.dünya kabul gördü. yükselişimizi ERDOĞAN VE AK PARTİ her zaman övgüyü aldı yıllar sonrada alacak. LAKİN bir reformda asgari ücrete lazım mesala benim kişisel fikrim, devletin en düşük memur maşına asgari ücreti endeksleseniz, olmazmı. vergiyi kaldırmanıza bence gerek yok yarın onuda başımıza kalkarsınız. zaten ço işveren asgari ücretin üstünde maaş veriyor. ama devletin haberi yok. yoksa varmı .hiç değilse hiç bir şey yapamıyorsanız bari asgari ücretin adını değiştirin oda bir REFORMDUR..
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • nef arkeder 6 yıl önce Şikayet Et
  haber başilığı eksik ama !!!. sayın başbakanımız müjdeyi verdi ! şeklinde olmalıydı.20 milyon her biri 65 er defa kulaklarınızı çınlatsın inşallah.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • orhan koksal 6 yıl önce Şikayet Et
  ........................ Harca harca bitmez.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • H.İsmail ARSLANTAŞ 6 yıl önce Şikayet Et
  AKP Davulcularına Duyurulur. Eğer AKP'nin yaptığı ekonomik zulmü başka bir iktidar yapmış olsaydı AKP'nin gönüllü borazanları ortalığı ayağa kaldırırlardı. Ancak "bizim iktidar yapar da ..." diyorlar. Yazıklar olsun bu anlayışa. Sadece bir örnek: Bir üniversitede bir daire başkanı ortalama 3.750 TL alırken bir yardımcı doçent 2700 TL maaş alıyor. Çünkü daire başkanını kendileri atıyorlar. Eğer akademisyenleri atama yetkileri olsaydı onlara da kıyak çekerlerdi. EY ADALET AKP'nin elinden kaçıyorsun değil mi? Sen de haklısın...
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • yukselsalem 6 yıl önce Şikayet Et
  yazık. 205 lira haberleri medyada döndü durdu sonra hop 65 liraya düştü. Aynı şey taşeron içinde geçerli kadro dediler sözleşme dediler faruk çelik ekim dedi kasım dedi bırakın kadroyu sözleşmeyi olay medyada kıdem tazminatı vs diye dönmeye başladı unutuldu gitti resmen. Siz var ya siz Erbakanın tırnağı olamazsınız.
  Cevapla Toplam 54 beğeni
 • ümit tataroğlu 6 yıl önce Şikayet Et
  KALSIN. kaldıracagınız vergi bumuydu ozaman kalsın eger geri verirseni haram olsun ayıp ayıp bumuydu okadar düşündüğünüz yazıklar olsun yazıklar
  Cevapla Toplam 19 beğeni
 • kazım kafkas 6 yıl önce Şikayet Et
  haber aldatıcı. asgari ücretten vergi alınmayacak diyorlar alınmayacak vergi gelir vergisi diğer vergiler duruyor bu durumda alınmayacak vergiden 65 tl fazla ücret alınacağı söyleniyor halbuki alınmayacak vergiden daha az ücret alınacak vergi 15 ile 20 tl arasında bir para
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • sukru bas 6 yıl önce Şikayet Et
  KAŞIKLA ALIRSIN KEPÇEYLE İADE EDERSİN. . 65 tl vergi vermesiniz ama 110,09 Tl asgiri geçim indirim parasını alamazsınız. Kapıcıların alamadığı gibi. Gelir vergisi vermeyen AGİ alamaz. Rahmetli Erbakan ne dedi bunlar kaşıkla verirler kepçeyle geri alırlar. ASLA unuTmayın Erbakanın bu lafını. ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİ en düşük 73 TL. uyanın.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • haber yedi 6 yıl önce Şikayet Et
  agari ücret en düşük memur maaşına endekslenmedikçe. yapılanlar yapılacaklar hikaye.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • Haşim DOĞAN 6 yıl önce Şikayet Et
  Kazanan İşveren olur. Bu işin sonunda iş veren kazançlı olur. sonuçta vereceği maaş aynı. sanıyormusunuz ki maaş artı devletin verdiği para eklenecek. çoğu çalışan hala aile geçim yardım parasını alamıyor. devlet veriyor iş veren verdiği maaşın içine giydiriyor.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Mesut 6 yıl önce Şikayet Et
  Haber başlığını görünce de zannedersiniz ki hükümet %50 zam yapıyor. ama nerede o Erbakan yüreği.. bunların Erbakanın yolundayız dediği anca bu kadar olur işte..Erbakanın yolundan asgari ücrete %50 zam yaparak gidilir bu şekilde değil..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • mehmet akif 6 yıl önce Şikayet Et
  65 tln için. 65 tl için haber kısa olmus
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • sinan 6 yıl önce Şikayet Et
  asgari ücretliler 65 tl mi vergi veriyor. yoksa 200 civarı mı ..........
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Ali Asker 6 yıl önce Şikayet Et
  oh oh çalsın sazlar. zil takıp oynarız artık 65 tl süper para sayın bakana sorsanız kesin geçinilir der....!!!
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Ali Asker 6 yıl önce Şikayet Et
  65 tl her sorunu çözer zaten...!!!. Duyan okumaya başlayanda asgari ücreti 1.500,00 Tl yaptılar sanacak 65 liraylada bayağı rahatlarlar bütün sorunları biter...!!! HANİ 200 TLYDİ yine dümene getirdiler çalışanı....
  Cevapla Toplam 7 beğeni