Tüm Yorumlar

Yorumlar9

 • engin 6 yıl önce Şikayet Et
  türkiyeadınahayriliolsu n
  Cevapla
 • Haydar Kolcu 7 yıl önce Şikayet Et
  TÜRKİYE GÜVEN VERMESE GELİRLER'MİYDİ.. türkiye güven vermese gelirlermiydi.türkiye bunu göremeyen bakar körlerle dolu.!!!!
  Cevapla
 • Serhat Candan 7 yıl önce Şikayet Et
  Yakışır memleketime .. . Vatana millete hayırlı , uğurlu olsun. Japonlarla iş yapmak zordur , çok mükemmeliyetçi , disiplinli insanlardır. japon sermayesi Türkiye ye yatırıma geliyorsa , bu Türk ekonomisine duyulan güvendendir..
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • dudu durdu 7 yıl önce Şikayet Et
  altay geleneği mütevazi olmayı gerektirir. eskiden düğünlerimiz bile sade ve mümkün olduğunca sessiz sedasız yapılırdı. geleneklerimizi yaşatamadık, japonlar yaşatıyor.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • ismail kus 7 yıl önce Şikayet Et
  petlas,a helal olsun. ben burada japonlardan önce petlas firmasini tebrik ediyorum. ayrica dursun korkmaz,in yorumundan etkilendim. nedenine gelince cankiri,nin özelliginden biraz da kirklareli,ne nasip olsaydi. kirklareli ilk defa akp zamaninda chp haricinde akp milletvekili veriyor. o da iki chp,ye bir akp,ye .
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • dursun korkmaz 7 yıl önce Şikayet Et
  çankırı. sana her şey yakışır eyy şehitler yurdu aziz çankırı..bu arada çok partili siyasi hayata geçileli chp nin milletvekili çıkaramadığı nadir illerdendir çankırı
  Cevapla Toplam 59 beğeni
 • abdulmuttalip arslan 7 yıl önce Şikayet Et
  Fabrika köyümüze(TÜNEY) e hayırlı olsun. Köyümüze kurulan YAKINKENT ORGANİZE SANAYİNDE de18.09.2013 Tarihinde;Çankırı - TÜNEY köyüne -Temeli atılan ve 2500 kişiye istihdam sağlayacak olan bu dev yatırım ÇANKIRI VE TÜNEY Köyüne,hayırlı olmasını ve Emeği geçen başta Sayın: Hüseyin filiz ve diğer yetkililere teşekkürlerimi bildiririm.
  Cevapla Toplam 24 beğeni
 • ethem öter 7 yıl önce Şikayet Et
  PETLAS ve 28 ŞUBAT. Petlas Kıbrıs barış harekatında amerikanın Türkiyeye ambargosu sonucu sözde dostlarımıza güvenilemeyeceğinin anlaşılması üzerine yapılan,Başta uçak lastiği ve stratejik ürünlerin kendimizin yapabileceği düşünülerek yapılmış bir kuruluştur. 28 şubat döneminde kombassanın kuruluşu olduğu için linç kampanyasından nasibini aldı. O dönemin büyük komutanları irtica i kuruluş olan bu kuruluştan uçak lastiği almayıp yurt dışından almayı tercih etmişlerdi. Petlas için zor günlerden sonra gerçekten sevindirici bir haber gerçekten.
  Cevapla Toplam 68 beğeni
 • Turan Büyük 7 yıl önce Şikayet Et
  Akıllı adamlar. Japonlar akıllı bu kadar dev bir yatırımı yapıyorlar ama neden kimseyi çağırmıyorlar:Kendi ülkelerinde rezil olmasınlar diye..Başbakan bile davet edilirdi ama keşke o tecavüz ve cinayet olayı olmasaydı. Daha büyük yatırımların bir süre önü kapandı.
  Cevapla Toplam 24 beğeni