Tüm Yorumlar

Yorumlar31

 • ULTRASLAN58 6 yıl önce Şikayet Et
  ''Koç, Sabancı, Boyner, Doğan, Doğuş ve Eczacıbaşı şirketlerinden alışverişi kesme kararı aldım. Asıl olan halkın seçtiğine milli iradeye saygıdır'' . ''Koç, Sabancı, Boyner, Doğan, Doğuş ve Eczacıbaşı şirketlerinden alışverişi kesme kararı aldım. Asıl olan halkın seçtiğine milli iradeye saygıdır''
  Cevapla Toplam 23 beğeni
 • mevhibe inal 6 yıl önce Şikayet Et
  % 97 Dünya Medyası.... siyonistlerin elinde. Buna birde Özelleştirilmiş, para basan Merkez Bankalarını ekle, Başkanların nasıl siyonistlerin sözünden çıkamadıklarını anla. Biz de bir kısıtlama getirelim. TGRT ile başlayan.. tarafsızlığını kaybetmiş, siyonis sahip ve ortaklı şirketlerin, Abede-İngiltere gibi ülkemizi de avucunun içine almasına müsade etmeyelim.....belki bu kavgalar onun için!
  Cevapla Toplam 18 beğeni
 • ali eren 6 yıl önce Şikayet Et
  medyamıza sahip çıkalım,. demek yandaş medya,bu yandaş menya olmasa,bizi kimlere nasıl göstereceginiz belli değil,halkı kandıramıyorsunuz ,ne tayyip erdoğanı nede medyamızı size yem ederiz,
  Cevapla Toplam 25 beğeni
 • nazim manav 6 yıl önce Şikayet Et
  Habere bakin,, cnn kiskirticilik yapiyor,,yahu adamlarin kurulus amaci bu.. sagarlar ve korler bile bunu biliyor,bizde mavi bandrollu oldugu icin aliyoruz,Marlboro misali,senelerdir kuyumuzu kazdilar ama ALLAH hep yardim etti turk milletine.
  Cevapla Toplam 16 beğeni
 • Tuvad Nıdya 6 yıl önce Şikayet Et
  bu siyonist kanalın Türkiye medyasına direk girmesi. Ülke içinde bozgunculuk ve fitne çıkaracağı anlamına gelir..uyanık olmak lazım...
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • oğuzhan 6 yıl önce Şikayet Et
  ESKİDEN OLSA. eskiden olsa ülke bu içten ve dıştan saldırılara yenik düşmüş olurdu ama artık biz gençler bilinçliyiz her şeyin farkındayız türkiye bu yollardan daha öncede geçti artık yemezler bu da son işleriydi bir daha yapamazlar
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • tarık erol 6 yıl önce Şikayet Et
  her zamanki oyun. her zaman olduğu gibi ülkenin zengin kendini laik ve Atatürkçü diyen çapulcular kendi menfaatleri için ülkemizi bu haysiyetsiz onursuz yabancılarla işbirliği içinde, Yüce Allah bu iki yüzlü onursuz zümrelere hiç bir zaman fırsat vermez. Fil süresinin ayetlerini bu onursuz grubunun üzerine yağmur gibi yağar ve hidayete ererler inşallah.
  Cevapla Toplam 21 beğeni
 • burak 6 yıl önce Şikayet Et
  olaylardan önce. dikkatimi çeken birşey vardı japonya 2020 olimpiyatları için tamamen güvenlik propagandalı bir tanıtım yaptı ve kendi kanallarında japonlar tanıtımı yapanları eleştirdiler. fakat adamlar %100 doğru propaganda yapmışlar ve bu açıdan masum olduklarını da sanmıyorum.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • asil çığlık 6 yıl önce Şikayet Et
  oyun. onların oyunlarına Allahın izni ile artık bu millet gelmez
  Cevapla Toplam 21 beğeni
 • atalay 6 yıl önce Şikayet Et
  şikayet edelim.. Kanallara şikayet mailleri gönderilebilir. Tepkisiz kaldıkça olayları kendi istedikleri boyuta çekiyor ve tüm Ülkeye mal ediyorlar.
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • memedali karabekir 6 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye'den bu kanalı seyredenler,. artık ne kadar itibar eder acaba diye dertleri kalmamışsa eğer bu kanalın tası tarağı toplayıp gitmesi lazım.Bu ciddiyeti bizim halkımız onlara ispat etmelidir.Bu kanalın terbiyesizce haber verme hakkı var mıdır.Bunu düzeltmesi için protesto edip doğru ve düzgün haber vermeye davet edilmelidir diye düşünüyorum.Düzeltinceye kadar seyredilmesi de boykot edilmelidir.
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • İsmail Özgün 6 yıl önce Şikayet Et
  BIZ DE CNN BINASI ONUNDE A.D NI PROTESTO ETSEK. Cunku NTV onunde toplanan guruh yayın polıtıkasını degıstırttı hatta ozur dıledı dogus.Yasal pretostadan bahsedıyorum.kırmadan dokmeden kımsyı ıncıtmeden.CNN kanalı tamamen bır chp nın uzantısı gıbı yayın yapıyor.ınsanımızı tahrık ıcın ne gerekıyorsa yapıyor.mesela aykırı enver denen adam resman chp* bdp ve ıllegalın sozculugunu yapıyor.rtuk ne ıse yarar acaba. boyle sınırsız ozgurluk mu olur.meydana kamera tutarak ıste kalabalık hızla artıyor demekle kımlere goz kırpıyor. boyle gazetecılık mı olur. Bunun neresınde vatan mıllet sevgısı. Hukumet gıtsın de varsın mılletın malı yagmalansın cnn de bunlara canak tutsun.Asla unutulmamalıdır kı bız bu fılmı daha once defalarca gorduk.Insaalhlah bu plan tutmayacak ve bu haın tuzaklarında kendılerı perısan olacak. marjınal azınlık ve onların cnn gıbı destekcılerının bu oyunu gerı tepecektır.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Mehmet ünsal 6 yıl önce Şikayet Et
  israel özür diledi. fakat zannedersem intikamını acı aldı...
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • mustafa 6 yıl önce Şikayet Et
  fox böyle yapıyor. öbürleride doğru düzgün haber vermedi be..ntv bile haber vermedi,sonra tv yi başlarına yıkacaklardı,özür dilediler..medya sahipleri başka sektörlerde de cirit attıkları için patronları dengeleri tutmak adına,yayınlar yapıyor..haberleri doğru düzgün vermeyen basının 28 şubat taki basından ne farkı var..çoğu hükümetten çekindiği için diğerleride zaten hükümeti desteklediği için doğru düzgün yayın yapmadılar..basın ahlakında sınıfta kaldılar.28 şubat basınından hiç bir farkı yok.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • pusula 6 yıl önce Şikayet Et
  medya asker gibidir. eger medya organlarinin yani iletisim organlarini baskalarinin leine verirsen devleti bile yikarlar. o yuzden bu medya konusunda cok ciddi yaptirimlar ve sartlar olmali. bu konuda gerekli merciler cok dikkatli davranmali ve konuyu takip etmeli
  Cevapla Toplam 11 beğeni